Dobré ráno, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

36 trnkoV pátek odpoledne proběhlo v prostějovském Centru sociálních služeb na Lidické ulici už tradiční „Trnko – Vinobraní“. Počasí přálo a tak není divu, že si akci všichni účastníci náležitě užívali.

 Čtvrtý ročník už tradičního „Trnko-Vinobraní“ ve zdejším Centru sociálních služeb se mohl kromě nádherného počasí pochlubit opravdu bohatým programem. Nechybělo hudební číslo Zámecké kapely z Nezamyslic, pěvecké vystoupení olomouckého sboru Zpěvanky a pro dobrou náladu zatančili a zazpívali malí Hanáci a Hanačky z dětského hanáckého souboru Klásek z Kralic na Hané. Ale co by to bylo za vinobraní bez vína? "V nabídce máme víno červené i bílé a kdo víno nesmí, pro toho je připravená Vinea, či hroznové víno," hlásí jedna z organizátorek. "Počasí se náramně vydařilo, program máme bohatý, takže doufáme, že si letošní „Trnko-Vinobraní“ všichni náležitě užijí," usmívá se paní Lenka Prosecká, sociální pracovnice CSSP. Že o dobrou náladu nebylo v areálu CSSP nouze potvrzují i paní Olga a paní Jarmila, které ale namísto ochutnávky červeného či bílého vína daly přednost vínu hroznovému, což jim ale nijak nebránilo v tom, aby si naplno vychutnaly bohatý program slunečného odpoledne. "Hrají krásně, hned by si člověk zatancoval," ocenila hudební vystoupení paní Kalamárová, která se přiznala, že v mladších letech tancovala často a ráda. Letošní Trnko-Vinobraní dopadlo na jedničku a klienti CSSP se tak mohou těšit na další úrodu hroznů zase za rok, kdy se společně se svými blízkými i pracovníky CSSP sejdou u skleničky dobrého vínka. 

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments