Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

„Jste zlatíčka, ať žije Prostějov,“ vzkázala zaplněnému kulturáku

2012 15_Věra1Hlas jako břitva a jeho majitelem Věra Špinarová. Česká rocková babička zavítala po necelém třičtvrtě roce opět do Prostějova, aby na velikonoční neděli při svém galakoncertu zaplnila sál Společenského domu. Svým vystoupením nadchla fanoušky různých generací. PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který byl hlavním mediálním partnerem, u toho nemohl chybět.

„Jste úžasný zlatíčka, mám vás ráda,“ opětovala skandovaný potlesk po každé písničce Věra Špinarová. Ta se na začátku svého koncertu zmínila divákům o rozhovoru, který dala minulý týden PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku. „Noviny se mě ptaly, jestli se nebojím prostějovských mrskačů, když jsou ty Velikonoce a já budu u vás. To mě hodně pobavilo. Jasně že nebojím, různých ´mrskačů´ jsem už v životě potkala strašně moc,“ rozesmála se jedna z nejlepších českých zpěvaček, která na konci loňského roku oslavila kulatou šedesátku. „Spousta lidí mě už posílá do důchodu. Posílám je ale do háje, co bych tam dělala?“ pravila v pauze mezi svými hity Věra Špinarová.

Oblíbená ostravská patriotka svoje v Prostějově zazpívala největší pecky, pochopitelně nemohly chybět klasické i zbrusu nové hity. Fanoušci si společně se Špinarovou zazpívali například písničky jako ´Raketou na Mars´, ´Bílá Jawa 250´, ´Fernando´ či ´Meteor lásky´. Když ovšem v samotném závěru vystoupení jako přídavek zazněla píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě, diváci nadšením a bouřlivým potleskem málem zbourali celý Společenský dům. „Jednoho dne se skutečně vrátím, Prostějov miluju,“ loučila se se svými fanoušky za frenetického potlesku Věra Špinarová. Snad její výjimečný „chraplák“ uslyšíme co nejdříve!

Celý velikonoční koncert, který trval dobré dvě hodiny(!), pořádala v prostějovském Společenském domě agentura MUSICMEDEA. „Děkuji všem fanouškům, že přišli. Byli úžasní a zpěvačku odměnili aplausem vestoje. A troufám si říct, když Věra Špinarová zpívala její hit ´Jednoho dne se vrátíš´ při doprovodu kláves jejího syna Adama Pavlíka, tak nejen mě přecházel mráz po zádech...,“ svěřil se Večerníku hlavní organizátor Martin Tichopádek. „Koncert měl skutečně velký úspěch, což dokazoval i téměř zaplněný sál! Pořádáme vystoupení o hodně mladších zpěvaček než je Věra, ale zdaleka tyhle zpěvačky se ji nevyrovnají, jako zpěvu, tak i její obrovské energii na pódium,“ liboval si Tichopádek.

A prostějovské přívržence české rockové babičky do budoucna navnadil. „Věru Špinarovou se s kapelou Adama Pavlíka by jsme určitě v budoucnosti chtěli v Prostějově zopakovat,“ prozradil šéf MUSICMEDEA. Tato agentura je poslední dobou na Hané jako doma. V letošním roce se do Prostějova vrátí s Vánočním koncertem Čechomoru se Smíchovskou filharmonií, který se uskuteční 14. prosince. „Věřím, že ještě v tomto roce budeme moct v Prostějově přivítat některou z dalších českých hvězd,“ dodal Martin Tichopádek.

2012 15_Věra3 2012 15_Věra2 2012 15_Věra4


 

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments