Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

„Jste zlatíčka, ať žije Prostějov,“ vzkázala zaplněnému kulturáku

2012 15_Věra1Hlas jako břitva a jeho majitelem Věra Špinarová. Česká rocková babička zavítala po necelém třičtvrtě roce opět do Prostějova, aby na velikonoční neděli při svém galakoncertu zaplnila sál Společenského domu. Svým vystoupením nadchla fanoušky různých generací. PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který byl hlavním mediálním partnerem, u toho nemohl chybět.

„Jste úžasný zlatíčka, mám vás ráda,“ opětovala skandovaný potlesk po každé písničce Věra Špinarová. Ta se na začátku svého koncertu zmínila divákům o rozhovoru, který dala minulý týden PROSTĚJOVSKÉMU Večerníku. „Noviny se mě ptaly, jestli se nebojím prostějovských mrskačů, když jsou ty Velikonoce a já budu u vás. To mě hodně pobavilo. Jasně že nebojím, různých ´mrskačů´ jsem už v životě potkala strašně moc,“ rozesmála se jedna z nejlepších českých zpěvaček, která na konci loňského roku oslavila kulatou šedesátku. „Spousta lidí mě už posílá do důchodu. Posílám je ale do háje, co bych tam dělala?“ pravila v pauze mezi svými hity Věra Špinarová.

Oblíbená ostravská patriotka svoje v Prostějově zazpívala největší pecky, pochopitelně nemohly chybět klasické i zbrusu nové hity. Fanoušci si společně se Špinarovou zazpívali například písničky jako ´Raketou na Mars´, ´Bílá Jawa 250´, ´Fernando´ či ´Meteor lásky´. Když ovšem v samotném závěru vystoupení jako přídavek zazněla píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě, diváci nadšením a bouřlivým potleskem málem zbourali celý Společenský dům. „Jednoho dne se skutečně vrátím, Prostějov miluju,“ loučila se se svými fanoušky za frenetického potlesku Věra Špinarová. Snad její výjimečný „chraplák“ uslyšíme co nejdříve!

Celý velikonoční koncert, který trval dobré dvě hodiny(!), pořádala v prostějovském Společenském domě agentura MUSICMEDEA. „Děkuji všem fanouškům, že přišli. Byli úžasní a zpěvačku odměnili aplausem vestoje. A troufám si říct, když Věra Špinarová zpívala její hit ´Jednoho dne se vrátíš´ při doprovodu kláves jejího syna Adama Pavlíka, tak nejen mě přecházel mráz po zádech...,“ svěřil se Večerníku hlavní organizátor Martin Tichopádek. „Koncert měl skutečně velký úspěch, což dokazoval i téměř zaplněný sál! Pořádáme vystoupení o hodně mladších zpěvaček než je Věra, ale zdaleka tyhle zpěvačky se ji nevyrovnají, jako zpěvu, tak i její obrovské energii na pódium,“ liboval si Tichopádek.

A prostějovské přívržence české rockové babičky do budoucna navnadil. „Věru Špinarovou se s kapelou Adama Pavlíka by jsme určitě v budoucnosti chtěli v Prostějově zopakovat,“ prozradil šéf MUSICMEDEA. Tato agentura je poslední dobou na Hané jako doma. V letošním roce se do Prostějova vrátí s Vánočním koncertem Čechomoru se Smíchovskou filharmonií, který se uskuteční 14. prosince. „Věřím, že ještě v tomto roce budeme moct v Prostějově přivítat některou z dalších českých hvězd,“ dodal Martin Tichopádek.

2012 15_Věra3 2012 15_Věra2 2012 15_Věra4


 

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments