Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už druhý ročník charitativní akce pro děti z plumlovského dětského domova se chystá na sobotu 3. prosince do Hotelu Plumlolv. Hlavním hostem večera, který zazpívá pro děti i ostatní návštěvníky, bude populární zpěvák Láďa Kerndl. Ten Večerníku prozradil, nejen jaký má vztah k prostějovskému regionu, ale hlavně proč se rozhodl pomoci právě plumlovským dětem...  

* Na Hotelu Plumlov už budete vystupovat poněkolikáté. Jak vznikla vaše spolupráce a přirostlo vám toto místo k srdci?

„K Olomouckému kraji mám vřelý vztah, přirostlo mi to zde k srdci. (úsměv) Před dvaatřiceti lety jsme od maminky mojí ženy dostali srub nedaleko Plumlova, kam několikrát za rok jezdíme trávit volné chvíle. Mám rád přilehlé lesy, přehradu a místní zámek. Loni jsem byl osloven, zda bych nevystoupil na prvním Mikulášském večeru v Hotelu Plumlov. Rád jsem toto pozvání přijal a byl nadšen! Hotel Plumlov je naprosto úžasné a útulné prostředí s terasou a výhledem na přehradu. Je to místo, kde člověk zapomene na starosti. S paní ředitelkou Janou Ožanovou jsme navázali spolupráci a nadále v ní pokračujeme. Je to žena na správném místě s otevřeným srdcem.“ (úsměv)

* Tentokrát zazpíváte pro dobrý účel na podporu dětí z dětského domova. Co vás k tomu vedlo?

„Dej a bude ti dáno... (úsměv) To je přísloví, kterým se řídím. Před lety jsem si sám sáhnul na dno, a tak vím, jaké to je. Jsem rád, když vidím ty rozzářené oči dětí, které nemají start do života zrovna nejlehčí. Myslím, že by se jím mělo pomáhat.“

* Myslíte také, že jsou lidé dostatečně všímaví k podobným projektům?

„Když víte, kam konkrétní pomoc jde, tak je to pro lidi naprosto jasné. A tento večer je určen pro děti z Dětského domova Plumlov.“ (úsměv)

* Co byste chtěl lidem z Prostějova a okolí vzkázat?

„Především bych chtěl všechny pozvat na druhý ročník akce Mikuláš s Láďou Kerndlem, který se uskuteční v Hotelu Plumlov. (smích) Budu vám zpívat ty nejkrásnější světové evergreeny a filmové melodie. Vystoupí také samotné děti z dětského domova. Strávíme tak spolu příjemný večer pro dobrou věc, společně rozsvítíme vánoční stromeček, Mikuláš s čertem rozdají dětem vánoční cukroví. Pojďme tedy společně zapomenout na každodenní starosti a večer pak usínat s pocitem, že jsme pomohli všem těm, kteří jsou nejvíce zranitelní a naši pomoc potřebují!“

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-