Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už druhý ročník charitativní akce pro děti z plumlovského dětského domova se chystá na sobotu 3. prosince do Hotelu Plumlolv. Hlavním hostem večera, který zazpívá pro děti i ostatní návštěvníky, bude populární zpěvák Láďa Kerndl. Ten Večerníku prozradil, nejen jaký má vztah k prostějovskému regionu, ale hlavně proč se rozhodl pomoci právě plumlovským dětem...  

* Na Hotelu Plumlov už budete vystupovat poněkolikáté. Jak vznikla vaše spolupráce a přirostlo vám toto místo k srdci?

„K Olomouckému kraji mám vřelý vztah, přirostlo mi to zde k srdci. (úsměv) Před dvaatřiceti lety jsme od maminky mojí ženy dostali srub nedaleko Plumlova, kam několikrát za rok jezdíme trávit volné chvíle. Mám rád přilehlé lesy, přehradu a místní zámek. Loni jsem byl osloven, zda bych nevystoupil na prvním Mikulášském večeru v Hotelu Plumlov. Rád jsem toto pozvání přijal a byl nadšen! Hotel Plumlov je naprosto úžasné a útulné prostředí s terasou a výhledem na přehradu. Je to místo, kde člověk zapomene na starosti. S paní ředitelkou Janou Ožanovou jsme navázali spolupráci a nadále v ní pokračujeme. Je to žena na správném místě s otevřeným srdcem.“ (úsměv)

* Tentokrát zazpíváte pro dobrý účel na podporu dětí z dětského domova. Co vás k tomu vedlo?

„Dej a bude ti dáno... (úsměv) To je přísloví, kterým se řídím. Před lety jsem si sám sáhnul na dno, a tak vím, jaké to je. Jsem rád, když vidím ty rozzářené oči dětí, které nemají start do života zrovna nejlehčí. Myslím, že by se jím mělo pomáhat.“

* Myslíte také, že jsou lidé dostatečně všímaví k podobným projektům?

„Když víte, kam konkrétní pomoc jde, tak je to pro lidi naprosto jasné. A tento večer je určen pro děti z Dětského domova Plumlov.“ (úsměv)

* Co byste chtěl lidem z Prostějova a okolí vzkázat?

„Především bych chtěl všechny pozvat na druhý ročník akce Mikuláš s Láďou Kerndlem, který se uskuteční v Hotelu Plumlov. (smích) Budu vám zpívat ty nejkrásnější světové evergreeny a filmové melodie. Vystoupí také samotné děti z dětského domova. Strávíme tak spolu příjemný večer pro dobrou věc, společně rozsvítíme vánoční stromeček, Mikuláš s čertem rozdají dětem vánoční cukroví. Pojďme tedy společně zapomenout na každodenní starosti a večer pak usínat s pocitem, že jsme pomohli všem těm, kteří jsou nejvíce zranitelní a naši pomoc potřebují!“

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments