Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už to vypadalo, že ani ve svém druhém utkání za Jestřáby od návratu na Hanou se útočník Marek Indra nedočká žádného kanadského zápisu do statistik. Ale pak to přece jen přišlo. Prostějovští hokejisté vedli v sobotním duelu 5:2 nad Kadaní a do konce zbývaly necelé tři minuty, když sedmadvacetiletý navrátilec z britských ostrovů po akci Ondřeje Fialy dotlačil puk do brány soupeře. A společně s týmovými parťáky mohl jásat jak nad osobně premiérovým gólem ve staronovém dresu, tak nad jednoznačným triumfem mužstva.

* Můžete se za střetnutím celkově ohlédnout?

„Byli jsme nahecovaní a moc chtěli vyhrát. Panovala tady trochu krize s hodně porážkami za sebou, ale takový je sport i hokej, horší časy někdy přijdou. Tentokrát jsme vyloženě šli za vítězstvím se stoprocentním nasazením, i když nás trošku vykolejil ten rychle inkasovaný gól. My jsme od začátku tlačili, soupeř hned z první své akce skóroval. Naštěstí jsme se nenechali rozhodit, dál si věřili a nakonec opravdu vyhráli.“

* Byl klíčový brzký obrat stavu na 2:1?

„Určitě. Bylo hodně důležité, že jsme ještě zvládli otočit první třetinu a do kabiny šli s vedením. Tohle nás povzbudilo, pak jsme si víc věřili a vítězství si docela v pohodě pohlídali.“

* Proč to nevyšlo ve středu v Mostě?

„Do Mostu je to hrozně daleko a panuje tam ponurá, až nehokejová atmosféra. I když na tyhle věci se nesmíme vymlouvat. Každopádně jsme začali špatně, byli za to potrestaní, a našemu výkonu dlouho chyběla jakákoliv jiskra, lepší bruslení. Asi jsme si mysleli, že tam s přehledem vyhrajeme. Místo toho nás domácí zaskočili a výsledek se potom už nepodařilo obrátit.“

KOMPLETNÍ ROZHOVOR NAJDETE V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ PROSTĚJOVSKÉHO VEČERNÍKU!

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-