Dobré odpoledne, dnes je neděle 5.4.2020
svátek slaví Miroslava,
zítra Vendula
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Slova chvály měl po pořadatele na konci turnaje Jiří Kunert, generální ředitel a předseda představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. „Skvělá organizace, výborné obsazení, Naši partneři byli spokojení, to samé platí o nás,“ prohlásil šéf prestižního bankovního domu.

 Splnil letošní podnik veškeré vaše očekávání?
„U turnaje jsem po třiadvacáté a pokaždé můžu pouze chválit. Tým kolem ředitelky Petry Černoškové je výborný a tradičně odvedl bezchybnou práci. Do Prostějova jezdím rád a věřím, že to tak ještě nějakou dobu bude. Z pohledu obsazení byl letošní ročník parádní, stejně jako vyšlo finále. Domácí hráč a elitní zahraniční antukový specialista. To je ideální scénář.“ (úsměv)
* Letos z kvalifikace až do semifinále postoupil Švéd Eriksson, loni byl Fuksovics ve finále, před lety dokonce Jan Hájek vyhrál, i když musel bojovat o postup do hlavní soutěže. To je záměr pořadatelů?
(úsměv) „Tohle se úplně naplánovat nedá, ale pochopitelně vím, že se na prostějovských kurtech takové příběhy stávají. Navíc na tomto turnaji v minulosti startovali tenisté, kteří v budoucnu patřili či patří mezi absolutní elitu. A my můžeme říct, hráli u nás. To je příjemné.
* Příští rok bude podvacáté ředitelkou turnaje Petra Černošková. Nachystáte jí nějaký narozeninový dárek?
„Těch oslav bude víc. Turnaj čeká pětadvacátý ročník, půlkulatiny určitě hezky oslavíme a ty Petřiny pochopitelně také. Myslím, že něco vymyslíme a diváci budou spokojeni. Nashledanou za rok.“ (úsměv)

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar