Dobré ráno, dnes je úterý 20.2.2018
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Horké letní dny se dotýkají nejen naší kůže, ale také vlasů, které tak v průběhu léta dostávají zabrat a je potřeba jim věnovat maximální pozornost. Co všechno je může v létě poškodit? Jak se o vlasy starat na dovolené? A jak ošetřit po návratu z dovolené? To vše se dočtete v následujícím exkluzivním rozhovoru s Andreou Furiakovou, majitelkou prostějovského Vlassalonu.

* Co všechno může vlasy v létě poškodit?
„Hned několik faktorů. Kromě slunečního záření například chlorovaná voda z bazénu, slaná voda z moře, vítr, ale i písek. Vlasy díky těmto vlivům ztrácí kvalitu a zhoršuje se i jejich vzhled. Poškodit však vlasy může i nevhodné rozčesávání mokrých vlasů po bazénu nebo moři. Nevhodně zvolený kartáč vlasy ničí, dobré je tedy používat kartáče, které netrhají vlasy a přeskakují součky ve vlasech.“
* A jak se starat o vlasy na dovolené, aby je slunce, chlór a sůl nepoškodily?
„Nejen u moře rozhodně doporučuji používat přípravky s UV filtrem, masky a také přípravky s olejovou složkou, které vlasy obalí a nepustí do vlasů škodlivý chlór a sůl. Opravdu je velký rozdíl mezi přípravky vhodné na slunce a obyčejnými přípravky, které nemají žádnou ochrannou funkci. Také doporučuji nosit pokrývku hlavy, čímž se také zabrání spálení pokožky hlavy. Ať už na dovolené, nebo doma nešetřila bych určitě na kondicionéru, který vlasy zvláště v tomto letním období skutečně potřebují.“
* Závěrem nám prozraďte, jak vlasy ošetřit po návratu z dovolené?
„Na konci léta je skutečně důležité vlasy ošetřit. Je vhodné zastřihnout konečky vlasů, oživit barvu a dodat jim pořádnou hydrataci prostřednictvím speciálních přípravků, emulzí, ampulek či masek. Vlasy jsou zejména v letních horkých dnech hodně namáhány a tak potřebují řádnou vzpruhu, kterou by jim každá z nás měla s radostí dopřát.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě