Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Více než rok chyběla v reprezentační sestavě a návrat do fedcupového týmu byl proto těžký i z psychického hlediska. Česká lvice ale těžkou situaci zvládla. Po onemocnění Karolíny Plíškové na sebe vzala pozici týmové jedničky a získala hned dva body. „Emočně to bylo hodně náročné," přiznala dvojnásobná wimbledonská šampionka a pětinásobná fedcupová vítězka.

 

* Byl těžší první zápas utkání, nebo ten proti švýcarské jedničce?

„Určitě ten první. Vrátit se do O2 areny bylo hodně psychicky náročné. Obrovské emoce. Ale podařilo se to zvládnout. V sezóně mi to může pomoci.“

* Uvědomila jste si, že Golubicová v posledním vzájemném zápase získala dva body, když porazila Strýcovou i Plíškovou?

„Vzpomenula jsem si na to v průběhu druhého setu, který soupeřce opravdu vyšel. Já jsem naopak vypadla z role. Naštěstí se to podařilo otočit a nakonec z toho byl úvodní bod, který byl docela důležitý.“

* Cítila jste sama, že jste druhé utkání hrála ve větší pohodě?

„Bylo to i tím, že už nešlo o první fedcupové utkání po dlouhé době. V týmových soutěžích jsou zápasy prostě jiné. Chvíli trvá, než se s tím srovnáte. Druhé střetnutí bylo z tohoto pohledu klidnější. Navíc soupeřka občas nějaký míč zkazila a to mi pochopitelně pomohlo.“

* Jaké jsou ambice týmu v dobře rozehraném ročníku?

„Když jsme slavili postup v roztančeném kolečku, zpívali jsme, že tu mísu vyhrajeme. Chceme se o to zase pokusit.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě