Příjemnou noc, dnes je pátek 25.5.2018
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Více než rok chyběla v reprezentační sestavě a návrat do fedcupového týmu byl proto těžký i z psychického hlediska. Česká lvice ale těžkou situaci zvládla. Po onemocnění Karolíny Plíškové na sebe vzala pozici týmové jedničky a získala hned dva body. „Emočně to bylo hodně náročné," přiznala dvojnásobná wimbledonská šampionka a pětinásobná fedcupová vítězka.

 

* Byl těžší první zápas utkání, nebo ten proti švýcarské jedničce?

„Určitě ten první. Vrátit se do O2 areny bylo hodně psychicky náročné. Obrovské emoce. Ale podařilo se to zvládnout. V sezóně mi to může pomoci.“

* Uvědomila jste si, že Golubicová v posledním vzájemném zápase získala dva body, když porazila Strýcovou i Plíškovou?

„Vzpomenula jsem si na to v průběhu druhého setu, který soupeřce opravdu vyšel. Já jsem naopak vypadla z role. Naštěstí se to podařilo otočit a nakonec z toho byl úvodní bod, který byl docela důležitý.“

* Cítila jste sama, že jste druhé utkání hrála ve větší pohodě?

„Bylo to i tím, že už nešlo o první fedcupové utkání po dlouhé době. V týmových soutěžích jsou zápasy prostě jiné. Chvíli trvá, než se s tím srovnáte. Druhé střetnutí bylo z tohoto pohledu klidnější. Navíc soupeřka občas nějaký míč zkazila a to mi pochopitelně pomohlo.“

* Jaké jsou ambice týmu v dobře rozehraném ročníku?

„Když jsme slavili postup v roztančeném kolečku, zpívali jsme, že tu mísu vyhrajeme. Chceme se o to zase pokusit.“

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • agel
  • supersektor
  • stare mesto
  • fokus
  • residence kostlecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na to, že se mohou změnit ambice VK Prostějov?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Z Bašty bude kavárna.

Konečně se po dlouhých měsících dalšího uzavření bývalé galerie v Baště ve Školní ulici podařilo magistrátu uzavřít nájemní smlouvu s firmou, která v historických prostorách hodlá otevřít kavárnu a koktejlbar s poslechem společenské muziky! Ona společnost byla jediným zájemcem. 

Žádná pěší zóna.

V Kravařově ulici v Prostějově má už mnoho let fungovat režim pěší zóny. Radní nedávno prohlásili, že otevírat tuto ulici pro běžnou dopravu a dokonce obnovit výjezd na křižovatku na Jiráskovo náměstí v žádném případě nemíní, jenomže i tak to zde mnohdy vypadá jako na „Václaváku“!

Osobnost týdne

MARTA ISSOVÁ
Herečka Dejvického divadla byla jednou z několika hvězd inscenace Vzkříšení, se kterou minulou středu pražští divadelníci přijeli do Prostějova. Hra, v níž byli diváci svědky mnohých obratů v ději, zaujala. Zaplněný sál Městského divadla byl jasným důkazem.

issova copy

Číslo týdne

 128 490 000
Prostějovská radnice je takzvaně „ve vatě“! Radní zveřejnili sice jen několik málo strohých údajů z účetní závěrky roku 2017, ale to nejdůležitější je, že městská pokladna přetéká za loňský rok o více než 128 milionů korun. Hlavní zásluhu na obrovském přebytku má údajně perfektní výběr daní.

Výrok týdne

„BLBCI JSME PAK ZASE JENOM MYNA RADNICI!“

Náměstek primátorky statutárního městaProstějova Jiří Pospíšil se takto obořil nad přístupem firem, které často rozkopávají nové chodníky za účelem pokládky kabelů.