Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pátek 22. května měl být pro provozovatele prostějovského aquaparku dnem s velkým „D“. Ze slavnostního otevření a zahájení nové koupací sezóny zbyly ovšem jen oči pro pláč. Kvůli počasí se brány našeho největšího koupaliště otevřou až bůhví kdy...

„Je to mrzuté, měli jsme všechno připravené a naši pracovníci se hodně nadřeli. Počasí ale neporučíme, bohužel musíme otevření odložit. Na kdy? To vám v tuto chvíli neřeknu, předpověď na příští dny není také moc příznivá. Prostě a jednoduše, máme otevřeno a zavřeno,“ pokrčil rameny jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša s tím, že už od začátku března probíhaly výrazné úpravy, čistily se bazény i veškerá dlažba okolo, údržbou prošlo veškeré technologické zařízení a v neposlední řadě se nově vybavila samotná restaurace v aquaparku. Tu nově poprvé provozuje právě Domovní správa Prostějov.
Jak Večerník zjistil, nad dvacet stupňů by měly teploty vystoupat znovu teprve až o nadcházejícím víkendu. Dočkají se přívrženci vodních radovánek?

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments