Příjemnou noc, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Říká se, že ani květinou ženu neuhodíš! Jenomže v případě výsadby okrasných květinek na náměstí T. G. Masaryka si tak trochu vjeli do vlasů primátor Statutárního města Prostějova Miroslav Pišťák a jeho náměstkyně Ivana Hemerková!

Spor oba vedli na tiskové konferenci rady města, kdy náměstkyně obhajovala výsadbu květin také u Zlaté Brány. Tedy v prostoru, kam má být co nevidět přesunuta zrekonstruovaná socha Jana Nepomuckého. „Mezi dvěma čerstvě vysazenými lípami jsme založili i záhonky s květinkami. Je to pěkné a všem ženám se to líbí,“ podotkla Ivana Hemerková. Jenže v tu chvíli ji přerušil nadřízenýa  jeho slova byla nekompromisní. „To, že se to líbí všem ženám, je pěkné, ale já tvrdím, že ty kytky tam být neměly! A jejich výsadba v tomto prostoru není ani v souladu s původním záměrem,“ nenechal na své kolegyni nit suchou primátor Pišťák. „Chlapi mají svůj názor, my ženské zase svůj. Ve všem se shodnout nemůžeme,“ odvětila s úsměvem politička zodpovědná na radnici za životní prostředí v Prostějově. „Usmívat se můžete, jak chcete, kolegyně, ale ty kytky měly být vysazeny někde jinde,“ nechal si poslední slovo Pišťák.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments