Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Angličtina pro děti se vrátila z úspěšného lovu velké pětky, který se odehrával na SAFARI pobytovém táboře na Horní Bečvě.

Africká horka a velké sucho dolehlo i na angličtináře, takže si zažili kromě lovu divokých šelem, africkou nilskou horečku, která skolila některé účastníky,
a v urputném zápolení s kanibaly přišel jeden z účastníků o část své horní končetiny (ostatní zbytky dotčené tělesné schránky byly zachráněny!). Angličtináři si kromě výuky angličtiny v praxi prošli peklem deštných pralesů, džunglí, nástrahami totemového skanzenu a naučili se něco domorodých písní a tanců. Na pobytový SAFARI tábor navazuje srpnová letní škola angličtiny v Prostějově (LC Angličtiny pro děti, Žižkovo nám. 11). Letní škola je ideální pro všechny, kdo měli strach z nepřekonatelného stesku po domově na misi v Africe a bude se tedy odehrávat v domácím prostředí denně v termínu od 10. do 14. srpna. Výuka angličtiny bude probíhat intenzivně v dopoledním tříhodinovém bloku, a dále pak zábavně formou her v přírodě, na výletech, art + craft projektech, soutěžích, hrách, a domorodá muzika samozřejmě nebude chybět. Program je zajištěn od 8:00 do 16:00 hodin, v ceně je zajištěn oběd v restauraci Národní dům.Letní škola je pro všechny děti, i když nenavštěvují kurzy Helen Doron English!
Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či zavolejte na tel. 604 792 446.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments