Dobré dopoledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Angličtina pro děti se vrátila z úspěšného lovu velké pětky, který se odehrával na SAFARI pobytovém táboře na Horní Bečvě.

Africká horka a velké sucho dolehlo i na angličtináře, takže si zažili kromě lovu divokých šelem, africkou nilskou horečku, která skolila některé účastníky,
a v urputném zápolení s kanibaly přišel jeden z účastníků o část své horní končetiny (ostatní zbytky dotčené tělesné schránky byly zachráněny!). Angličtináři si kromě výuky angličtiny v praxi prošli peklem deštných pralesů, džunglí, nástrahami totemového skanzenu a naučili se něco domorodých písní a tanců. Na pobytový SAFARI tábor navazuje srpnová letní škola angličtiny v Prostějově (LC Angličtiny pro děti, Žižkovo nám. 11). Letní škola je ideální pro všechny, kdo měli strach z nepřekonatelného stesku po domově na misi v Africe a bude se tedy odehrávat v domácím prostředí denně v termínu od 10. do 14. srpna. Výuka angličtiny bude probíhat intenzivně v dopoledním tříhodinovém bloku, a dále pak zábavně formou her v přírodě, na výletech, art + craft projektech, soutěžích, hrách, a domorodá muzika samozřejmě nebude chybět. Program je zajištěn od 8:00 do 16:00 hodin, v ceně je zajištěn oběd v restauraci Národní dům.Letní škola je pro všechny děti, i když nenavštěvují kurzy Helen Doron English!
Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či zavolejte na tel. 604 792 446.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-