Dobré dopoledne, dnes je úterý 7.7.2020
svátek slaví Bohuslava,
zítra Nora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

To bylo nádhery na jednom místě! Asi všechny ženy se předminulou neděli dostaly na obláček svých tajných snů z dětství, kdy každá z nich chtěla být tou nejkrásnější nevěstou. Zatímco některým se přání splnilo v reálném životě, jiným pak při módní přehlídce, kterou v rámci Jiřinkových slavností Jarmily Pospíšilové tradičně uspořádal Okrašlovací spolek města Prostějova. Stalo se tak na hodovou neděli.

A ten i letos sáhl po osvědčeném partnerovi, svatebním salonu Marilyn a jeho majitelce Kateřině Čermákové, načež společně připravili přehlídku společenských i svatebních šatů. Každý z přítomných se mohl dozvědět, jaké trendy jsou nejen ve společenském odívání, ale též, jak se líčit, pečovat o pleť a co je in
v kosmetických přípravcích, což zase osvětlila majitelka salonu Sedmikráska Veronika Běhalová. O hudbu se postaral nedávný semifinalista známé televizní soutěže Česko hledá Superstar Tomáš Jurenka se svojí kapelou Viadukt a taneční příspěvek dodalo TS Free Dance Jany Bálešové. Květinové doplňky obstaral Floris Pavly Koutné a Jany Vysloužilové, které z dodaných jiřinek Pavla Ševčíka z Velkých Opatovic připravilo nejen již zmiňované květinové vazby, ale také veškeré květiny doplňující oděvy modelek.
„Děkuji všem, kteří pomohli toto báječné odpoledne připravit. Budeme se i nadále snažit, aby tato tradiční akce byla i nadále pevnou součástí pořádaných akcí Okrašlovacího spolku města Prostějova. A také krásnou vzpomínkou na Jarmilu Pospíšilovou, která nás před lety tak smutně opustila,“ vzkázala předsedkyně tohoto sdružení Milada Sokolová všem aktérům.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-