Dobrý večer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

To bylo nádhery na jednom místě! Asi všechny ženy se předminulou neděli dostaly na obláček svých tajných snů z dětství, kdy každá z nich chtěla být tou nejkrásnější nevěstou. Zatímco některým se přání splnilo v reálném životě, jiným pak při módní přehlídce, kterou v rámci Jiřinkových slavností Jarmily Pospíšilové tradičně uspořádal Okrašlovací spolek města Prostějova. Stalo se tak na hodovou neděli.

A ten i letos sáhl po osvědčeném partnerovi, svatebním salonu Marilyn a jeho majitelce Kateřině Čermákové, načež společně připravili přehlídku společenských i svatebních šatů. Každý z přítomných se mohl dozvědět, jaké trendy jsou nejen ve společenském odívání, ale též, jak se líčit, pečovat o pleť a co je in
v kosmetických přípravcích, což zase osvětlila majitelka salonu Sedmikráska Veronika Běhalová. O hudbu se postaral nedávný semifinalista známé televizní soutěže Česko hledá Superstar Tomáš Jurenka se svojí kapelou Viadukt a taneční příspěvek dodalo TS Free Dance Jany Bálešové. Květinové doplňky obstaral Floris Pavly Koutné a Jany Vysloužilové, které z dodaných jiřinek Pavla Ševčíka z Velkých Opatovic připravilo nejen již zmiňované květinové vazby, ale také veškeré květiny doplňující oděvy modelek.
„Děkuji všem, kteří pomohli toto báječné odpoledne připravit. Budeme se i nadále snažit, aby tato tradiční akce byla i nadále pevnou součástí pořádaných akcí Okrašlovacího spolku města Prostějova. A také krásnou vzpomínkou na Jarmilu Pospíšilovou, která nás před lety tak smutně opustila,“ vzkázala předsedkyně tohoto sdružení Milada Sokolová všem aktérům.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments