Příjemnou noc, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Bude tomu přesně rok, kdy byl spuštěn náš nový projekt PROMĚNY IMAGE. Za tuto dobu se nám podařilo změnit vzhled dvanácti našich čtenářek, nyní přišla řada na další z vás. Jako jediné místní periodikum vám tak každý měsíc NAPROSTO ZDARMA nabízíme změnu vašeho vzhledu se vším všudy od nového účesu přes vizáž až po oblečení, nechybí ani poradenství ve všech zmíněných oblastech. Chceme vám totiž pomoci vypadat tak, jak o tom již dlouho sníte.

A tak neustále máte možnost zasílat nám vaše aktuální fotografie se základními informacemi. Z mnoha desítek přihlášených vybrala Večernice i tentokrát do užšího výběru pětici z vás, z nichž ale mohla šanci dostat jen jedna. A vítězkou dubnové PROMĚNY IMAGE se stala Eva Richterová z Prostějova.

Stejně jako minulá vítězka ani současná se nám nepřihlásila sama. Do svých rukou vše vzala dcera paní Evy a napsala krásnou přihlášku se slovy: „Sice je to ještě mladice, ale za svůj život si už prožila hodně špatných chvil, a tak už přivítala pár vrásek. Všichni říkají, že po čtyřech dětech vypadá zachovale. Ale moje maminka se už dlouho necítí ve své kůži a už tak nějak nemá sílu s tím něco dělat,“ zaznělo úvodem přihlášky. „Pro mě je to ale pořád nejkrásnější osoba na zeměkouli a chtěla bych, aby tak brala i ona sebe. Touto cestou bych jí to chtěla umožnit. Chtěla bych, aby nezanevřela nad svoji krásu a půvab. Byla bych proto nesmírně ráda, kdyby se mi tento sen uskutečnil a já jí tímto s vaší pomocí mohla udělat aspoň jeden krásný projasněný den mezi těmito černými dny plnými špatných zpráv,“ zakončila přihlášku své maminky Vendula Richterová.

Takže, rádo se stalo!

Eva Richterová má pětačtyřicet let a pracuje jako zdravotní sestra v domově důchodců. Ve svém volném čase jezdí na kole, chodí na túry a s oblibou cvičí jógu. Jak reagovala na to, když zjistila, že se stala vítězkou dubnové proměny? „Jsem v šoku, vůbec jsem netušila, že mě dcera někam přihlásila... (smích) Patrně věděla, že sama bych se k tomu neodhodlala, jsem jí za to nesmírně vděčná. Nikdy jsem nic nevyhrála, takže se divím tomu, že poprvé v životě něco takového vyšlo,“ smála se dubnová vítězka.

Paní Eva se má na co těšit, čeká ji totiž prvotřídní péče a hýčkání. Jako první proběhne profesionální módní poradenství a výběr šatníku. Posléze se této dámě bude věnovat kadeřnice, kosmetička a vizážistka i tentokrát bude celá proměna zvěčněna prostřednictvím fotoaparátu a kamery. Dubnovou vítězku čeká báječný den.

Již zanedlouho se můžete těšit na to, jak naše čtenářka vypadala těsně před proměnou a jak bude vypadat nová image Evy Richterová. To vše se už brzy dozvíte na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Nezapomeňte také sledovat náš web www.vecernikpv.cz a rubriku Servis pro ženy, kde kromě jiného najdete fotogalerii a video z každého dílu PROMĚNY IMAGE.

PRŮBĚH PROMĚNY IMAGE NAJDETE V TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ VEČERNÍKU, KTERÉ VYCHÁZÍ V PONDĚLÍ 25. DUBNA 2016

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments