Dobré odpoledne, dnes je úterý 17.10.2017
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Předminulou sobotu 10. září se v Besedním domě na půdě jihomoravské metropole v Brně konal desátý ročník soutěže krásy těla, ale především duše Miss a Mistr Charme 2017. A v prestižním klání zvítězila sympatická Dominika Smýkalová z Prostějova!

Finálový večer moderoval herec Miroslav Šimůnek, který se stal známým zejména díky hlavní roli v Troškově pohádce Z pekla štěstí. Na programu bylo plno atraktivních vystoupení, v nichž se snoubily právě krása a šarm. Předvedli se i ti nejúspěšnější vítězové předešlých ročníků soutěže.
V porotě zasedli Miss Mirabelle z Francie, ředitelka soutěže Jana Couralová, mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, fotbalista Petr Švancara, herec Jakub Uličník a řada dalších známých osobností.

Za vítěznou Dominikou Smýkalovou na druhé místo dosáhla temperamentní a nápaditá Amálie Foltýnová a třetí skončila slečna Barbora Ostřížková. „Všem moc děkuji za gratulace,“ vzkázala vítězka, na kterou kromě darů čeká i netradiční focení pod vodou či spolupráce s modelingovou agenturou Charme. „Jsem na svoji prozatím jedinou dceru skutečně hrdá,“ netajila radost její maminka Miroslava.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #1 Pišťák nejmladší 2017-09-22 07:51
No nic moc ani jedna.Jsou daleko hezčí holky.
Citovat
  • ČSSD - Holík
  • KSČM - Šulda
  • SPD - Okamura
  • fiat
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Blíží se parlamentní volby. Koho budete volit?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Otevřené srdce za pastelku

Dva tucty středoškoláků doplněné žáky čtyř základních škol se uplynulou středu vydaly do prostějovských ulic, aby všichni společně prodejem bílých pastelek za „tři pětky“ vybrali potřebné peníze na pomoc nevidomým. Prostějované měli svá srdce i peněženky otevřené, výše vybrané částky je ale zatím neznámá. 

 

Pátek třináctého

Snad jen osmačtyřicetiletý muž se má právo vymlouvat na pověru, která provází podobný den a datum. Minulý pátek ráno dotyčný svým autem vjel bůhví proč do protisměru v Kojetínské ulici a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. V něm se zranily dvě ženy, které sanitka převezla do nemocnice. 

Osobnost týdne

PETR ČTVRTNÍČEK
42 02 ctvrtnicekDesátý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2017 pokračoval v Městském divadle v Prostějově druhým dílem. Pražské divadlo Na zábradlí právě s excelentním Petrem Čtvrtníčkem představilo inscenaci Hamlet. Také on se zamýšlel nad otázkou, zda „být, či nebýt“... 

Číslo týdne

2607

Přesně tolik lidí je aktuálně v Prostějově bez práce. Nízká nezaměstnanost panuje v místním regionu i nadále. Navíc přes Úřad práce ČR firmy poptávají zaměstnance na 1 784 volných míst, takže výběr je velice pestrý. Podíl nezaměstnaných činí 2,7 procenta, což Prostějov řadí pod celorepublikový průměr! 

Výrok týdne

„TEN VRAH JE

ALE JINAK

NEŠKODNEJ!“

Současný obyvatel azylového domu

Pavel Jakubčík se takto vyjádřil

k jednomu svému spolubydlícímu

z_pozvanka_MSFL