Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.3.2018
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Předminulou sobotu 10. září se v Besedním domě na půdě jihomoravské metropole v Brně konal desátý ročník soutěže krásy těla, ale především duše Miss a Mistr Charme 2017. A v prestižním klání zvítězila sympatická Dominika Smýkalová z Prostějova!

Finálový večer moderoval herec Miroslav Šimůnek, který se stal známým zejména díky hlavní roli v Troškově pohádce Z pekla štěstí. Na programu bylo plno atraktivních vystoupení, v nichž se snoubily právě krása a šarm. Předvedli se i ti nejúspěšnější vítězové předešlých ročníků soutěže.
V porotě zasedli Miss Mirabelle z Francie, ředitelka soutěže Jana Couralová, mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, fotbalista Petr Švancara, herec Jakub Uličník a řada dalších známých osobností.

Za vítěznou Dominikou Smýkalovou na druhé místo dosáhla temperamentní a nápaditá Amálie Foltýnová a třetí skončila slečna Barbora Ostřížková. „Všem moc děkuji za gratulace,“ vzkázala vítězka, na kterou kromě darů čeká i netradiční focení pod vodou či spolupráce s modelingovou agenturou Charme. „Jsem na svoji prozatím jedinou dceru skutečně hrdá,“ netajila radost její maminka Miroslava.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

0 #1 Pišťák nejmladší 2017-09-22 07:51
No nic moc ani jedna.Jsou daleko hezčí holky.
Citovat
  • interforst
  • Hledání kraslic
  • interier nabytek
  • semo
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Dojde konečně na „parlament“?

Ledy se konečně hnuly směrem ke kritizovanému domu hrůzy v ulici Šárka. Prostějovští radní se rozhodli u odborníků zjistit, kolik by stála rekonstrukce domu se sociálními byty, který se na mnoha místech už doslova rozpadá. O levnější variantě, tedy zbourání, prý nemůže být ani řeči! 
 

Rozhodnuto, ale jak?

Nejvyšší soud ČR už rozhodl ve věci odvolání společnosti Prior proti rozsudku na neplatnost smlouvy mezi městem Prostějovem a společností Manthellan. Jak verdikt zní, zatím není známé, zůstává totiž neveřejný. Potíž je v tom, že nejdříve jej musí písemně obdržet obě strany sporu. Napětí vzrůstá...

Osobnost týdne

ALBERT HALMO
Nejen kulturní veřejnost zarmoutila tato smutná zpráva. Minulé pondělí 5. března ve věku 58 let zemřel Albert Halmo. „Albi“ byl veřejně známý zejména jako vůdčí osobnost Fotoklubu Prostějov. Zároveň měl lví podíl na fungování Galerie u Hanáka ve Školní ulici v Prostějově. Jeho pohřeb se koná tento pátek.

albert copy

Číslo týdne

 8815

Tohle není zrovna optimistické číslo... Ze statistik Policie ČR za rok 2017 vyplývá, že se hned bezmála osm tisíc lidí dopustilo v Prostějově přestupku. Prostějovští strážci zákona řešili přesně 7 227 občanů ČR a 247 cizinců. Znamená to, že proti zákonu se vloni provinil zhruba každý šestý Prostějovan!

Výrok týdne

„OCHUTNÁVKA TAM TEDY ROZHODNĚ NEBUDE!“

Náměstek primátorky Pavel Smetana ozval novináře na prohlídku protidrogového vlaku, ovšem bez toho, že by si v něm mohl třeba někdo „šňupnout“ nebo „píchnout“...