Dobré dopoledne, dnes je pátek 17.8.2018
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Předminulou sobotu 10. září se v Besedním domě na půdě jihomoravské metropole v Brně konal desátý ročník soutěže krásy těla, ale především duše Miss a Mistr Charme 2017. A v prestižním klání zvítězila sympatická Dominika Smýkalová z Prostějova!

Finálový večer moderoval herec Miroslav Šimůnek, který se stal známým zejména díky hlavní roli v Troškově pohádce Z pekla štěstí. Na programu bylo plno atraktivních vystoupení, v nichž se snoubily právě krása a šarm. Předvedli se i ti nejúspěšnější vítězové předešlých ročníků soutěže.
V porotě zasedli Miss Mirabelle z Francie, ředitelka soutěže Jana Couralová, mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková, fotbalista Petr Švancara, herec Jakub Uličník a řada dalších známých osobností.

Za vítěznou Dominikou Smýkalovou na druhé místo dosáhla temperamentní a nápaditá Amálie Foltýnová a třetí skončila slečna Barbora Ostřížková. „Všem moc děkuji za gratulace,“ vzkázala vítězka, na kterou kromě darů čeká i netradiční focení pod vodou či spolupráce s modelingovou agenturou Charme. „Jsem na svoji prozatím jedinou dceru skutečně hrdá,“ netajila radost její maminka Miroslava.

Total Comments

  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už jen hygienici.

Dělníci na vrahovickém koupališti dělají všechno pro to, aby se brány novotou vonícího areálu otevřely pro veřejnost už tento pátek 17. srpna. Dnes už na koupaliště přijdou jen hygienici, kteří posoudí kvalitu vody v již napuštěném bazénu. Všichni věří, že v pátek se už budou skákat šipky!

Trestuhodná nepozornost. 

Těžko říct, na co myslel třiatřicetiletý šofér, když vjížděl na nechráněný železniční přejezd v Kostelci na Hané. Kdyby se věnoval řízení, zpozoroval by, že na přejezd se blíží houkající vlak. Takto došlo ke srážce, kterou těžkým zraněním odnesl nezletilý chlapec...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

HYNEK BARTOŇ
33 02 bartČtrnáctiletý nadějný tenista TK Agrofert Prostějov přispěl na domácích kurtech k senzaci, když společně se svými spoluhráči senzačně došel až do finále mistrovství světa žákovských týmů. V boji o zlato sice už Češi nestačili na USA, ale stříbro je pro nenasazený a těsně před startem oslabený výběr doslova majstrštykem.

Total Comments

Číslo týdne

 2151
Počet nezaměstnaných v Prostějově po dlouhé době sice mírně vzrostl, ovšem stále je náš region v popředí celostátních statistik. Na místní pobočce Úřadu práce je totiž hlášeno 2 151 volných míst a jsme tak jedním ze tří měst v republice, kdy je tento počet vyšší než nahlášených osob bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„UNÁHLIL JSME SE...“
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments