Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.9.2019
svátek slaví Jolana,
zítra Ludmila
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 policisteV pátek proběhlo v prostorách kina Oko v Němčicích nad Hanou slavnostní ocenění policistů územního odboru Prostějov. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnila starostka Města Němčice nad Hanou Ivana Dvořáková, krajský ředitel policie Olomouckého kraje Jaroslav Skříčil, zástupci integrovaného záchranného systému a zástupci veřejné správy Prostějovska.

Policejní prezident plk. Martin Červíček udělil čestné medaile policistům za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků, za prosazování dobrého jména Policie České republiky a za věrnost. Mezi oceněnými policisty byli poručík Martin Skokánek, podporučík Josef Franc, praporčík Josef Perlovský, plukovník Miroslav Spurný, nadporučík Pavel Beneš, poručík Miroslav Otruba, nadporučík Leoš Navrátil, nadpraporčík Radek Procházka, poručík Jan Zlámal, nadpraporčík Pavel Hampl, praporčík Ladislav Čech, praporčík Lubomír Smékal, praporčík David Kvapil, praporčík Aleš Rozehnal a podpraporčík Jiří Šlézar. 

Dále byly uděleny medaile ředitele Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje za dlouhodobé a iniciativní plnění úkolů nad rámec služebních povinností. Oceněni byli nadporučík Marek Antel, zástupce vedoucího obvodního oddělení Němčice nad Hanou,  nadporučík Pavel Konevič, zástupce vedoucího dopravního inspektorátu Prostějov, nadpraporčík Kamil Drozd, vrchní inspektor oddělení obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování, poručík Jiří Chromec, komisař oddělení hospodářské kriminality služby kriminální policie a vyšetřování, nadpraporčík Alois Gloc, vrchní inspektor oddělení kriminalistické techniky služby kriminální policie a vyšetřování, nadpraporčík Zdeněk Neubauer, vrchní inspektor obvodního oddělení Plumlov, praporčík Jan Beneš,  inspektor obvodního oddělení Konice, nadpraporčík František Nesvadbík, vrchní inspektor obvodního oddělení Prostějov a nadpraporčík Martin Petržela, vrchní inspektor obvodního oddělení Prostějov.

Slavnostní oceňování uzavřel vedoucí Územního odboru Policie ČR v Prostějově Pavel Novák, který vyslovil poděkování a udělil pamětní odznak Územního odboru Prostějov starostce Němčic nad Hanou Ivaně Dvořákové za aktivní spolupráci s prostějovskou policií a za součinnost a možnost zorganizování Dne Policie ČR v Němčicích nad Hanou.

Total Comments

 • Národní dum
 • Hanácké Slavnosti
 • Prohlídky Plumlov
 • Bonsaj
 • Box
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments