Příjemnou noc, dnes je pondělí 14.10.2019
svátek slaví Agáta,
zítra Tereza
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

11 bazarek 010FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu se nově v prostorách prostějovské sokolovny uskutečnil v pořadí druhý výprodej dětského a kojeneckého zboží, který i tentokrát proběhl v režii organizací RC Lodička, Modrý koník a za přispění prostějovského Okrašlovacího spolku a pod záštitou Aleny Raškové, první náměstkyně primátora Statutárního města Prostějov. Vstup na akci byl opět zdarma a Večerník, jakožto mediální partner akce, u toho nemohl chybět.

Děti rostou jako z vody a protože peněz není nikdy nazbyt, rozhodly se organizátorky z RC Lodička a webového portálu Modrý koník opětovně uspořádat bazárek dětského oblečení, který se i loni za již zmíněného přispění Okrašlovacího spolku a první náměstkyně prostějovského primátora těšil velké přízni maminek. Ani na druhém ročníku této akce tomu nebylo jinak. „Jsem moc ráda, že si maminky na akci zvykly a vypadá to na základ příjemné tradice, kdy budou moci prodat oblečení, ze kterého děti vyrostly, a naopak nakoupit za rozumnou cenu něco nového,“ míní Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku, který akci opětovně zaštítil.
Do prostor sokolovny se dostavily mimo jiné i Regina Šverdíková z Fondu ohrožených dětí, Zuzana Šutová z jazykové školy Big Ben a první náměstkyně primátora Alena Rašková, které se také podílely na organizaci akce.
Novinkou letošního bazárku bylo místo konání, které se z finančních důvodů přesunulo ze Společenského domu do prostor zdejší sokolovny a ukázalo se, že to byl výborný tah. „Jsme nadšení z toho velkého prostoru, kam se všechno pohodlně vejde, včetně padesátky prodejkyň, skákacího hradu i tisícovky návštěvníků, kteří tu už od rána měli možnost vybrat si z pestré nabídky dětského oblečení, hraček a všeho, co maminky a děti mohou potřebovat,“ přiblížila organizátorka akce Jana Valentová z RC Lodička. „Osvědčilo se nám upozornění na akci v novinách i na internetu, takže s návštěvností můžeme být opravdu spokojené,“ libuje si Zuzana Zapletalová ze společnosti Modrý koník, která si z nabídky bazárku vybrala několik pěkných kousků oblečení i hraček.
Akce se těšila velkému zájmu nakupujících i prodávajících, a zatímco maminky se věnovaly nákupům, pro děti byla připravená zábava v podobě kreativní dílničky, již zmíněného skákacího hradu nebo hrátek s angličtinou. A i tentokrát měla akce charitativní nádech. „Neprodané oblečení a hračky mohou maminky věnovat Fondu ohrožených dětí či Azylovému domu ADDAR,“ doplnila Valentová.
Další BAZÁREK dětského oblečení organizátorky plánují na říjen a Večerník vás o podrobnostech bude pochopitelně informovat.

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zámek památkou roku.

V obrovský souboj lidí hlasujících na sociálních sítích se proměnila soutěž o moravskou památku roku, která se v posledních letech dočkala významné obnovy, či dokonce záchrany. A podařilo se, zvítězil zámek v Čechách pod Kosířem, který přeskočil konkurenta z Kunína.


Letošní úroda?

Tragédie! Špatné, mizerné, bída. Taková slova nejčastěji padají v souvislosti s takřka veškerou úrodou. Jak sadaři, tak zemědělci si stěžují na celou řadu věcí, které způsobily, že letošek nevypadá vůbec utěšeně. Nedařilo se příliš třeba obilninám nebo cukrovce, tradičním plodinám na Hané. Někdejší bašta tak pláče a ačítají se ztráty...

Total Comments

Osobnost týdne

MICHAL DLOUHÝ
40 dlouhy
Známý herec minulé úterý společně s Kateřinou Lojdovou předvedl v Prostějově excelentní výkon v divadelní hře Válka Roseových. Nebylo divu, že si po konci šel pětkrát pro potlesk diváků na otevřené scéně.

Total Comments

Číslo týdne

 1 988
Na Prostějovsku pracují aktuálně legálním způsobem necelé dvě tisícovky cizinců. Podle odborníků bude tento počet i nadále stoupat, protože práce je tolik, že zaměstnavatelé už z domácích zdrojů nemají kde brát.

Total Comments

Výrok týdne

„Už posedmé mi bourají domov!“

Jeden z bezdomovců od místního nádraží si Večerníku postěžoval, že bydlet v polorozpadlých nemovitostech není vůbec nic jednoduchého a dlouhotrvajícího.

Total Comments