Dobré odpoledne, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

11 bazarek 010FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu se nově v prostorách prostějovské sokolovny uskutečnil v pořadí druhý výprodej dětského a kojeneckého zboží, který i tentokrát proběhl v režii organizací RC Lodička, Modrý koník a za přispění prostějovského Okrašlovacího spolku a pod záštitou Aleny Raškové, první náměstkyně primátora Statutárního města Prostějov. Vstup na akci byl opět zdarma a Večerník, jakožto mediální partner akce, u toho nemohl chybět.

Děti rostou jako z vody a protože peněz není nikdy nazbyt, rozhodly se organizátorky z RC Lodička a webového portálu Modrý koník opětovně uspořádat bazárek dětského oblečení, který se i loni za již zmíněného přispění Okrašlovacího spolku a první náměstkyně prostějovského primátora těšil velké přízni maminek. Ani na druhém ročníku této akce tomu nebylo jinak. „Jsem moc ráda, že si maminky na akci zvykly a vypadá to na základ příjemné tradice, kdy budou moci prodat oblečení, ze kterého děti vyrostly, a naopak nakoupit za rozumnou cenu něco nového,“ míní Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku, který akci opětovně zaštítil.
Do prostor sokolovny se dostavily mimo jiné i Regina Šverdíková z Fondu ohrožených dětí, Zuzana Šutová z jazykové školy Big Ben a první náměstkyně primátora Alena Rašková, které se také podílely na organizaci akce.
Novinkou letošního bazárku bylo místo konání, které se z finančních důvodů přesunulo ze Společenského domu do prostor zdejší sokolovny a ukázalo se, že to byl výborný tah. „Jsme nadšení z toho velkého prostoru, kam se všechno pohodlně vejde, včetně padesátky prodejkyň, skákacího hradu i tisícovky návštěvníků, kteří tu už od rána měli možnost vybrat si z pestré nabídky dětského oblečení, hraček a všeho, co maminky a děti mohou potřebovat,“ přiblížila organizátorka akce Jana Valentová z RC Lodička. „Osvědčilo se nám upozornění na akci v novinách i na internetu, takže s návštěvností můžeme být opravdu spokojené,“ libuje si Zuzana Zapletalová ze společnosti Modrý koník, která si z nabídky bazárku vybrala několik pěkných kousků oblečení i hraček.
Akce se těšila velkému zájmu nakupujících i prodávajících, a zatímco maminky se věnovaly nákupům, pro děti byla připravená zábava v podobě kreativní dílničky, již zmíněného skákacího hradu nebo hrátek s angličtinou. A i tentokrát měla akce charitativní nádech. „Neprodané oblečení a hračky mohou maminky věnovat Fondu ohrožených dětí či Azylovému domu ADDAR,“ doplnila Valentová.
Další BAZÁREK dětského oblečení organizátorky plánují na říjen a Večerník vás o podrobnostech bude pochopitelně informovat.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments