Dobré odpoledne, dnes je středa 21.11.2018
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

11 bazarek 010FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu se nově v prostorách prostějovské sokolovny uskutečnil v pořadí druhý výprodej dětského a kojeneckého zboží, který i tentokrát proběhl v režii organizací RC Lodička, Modrý koník a za přispění prostějovského Okrašlovacího spolku a pod záštitou Aleny Raškové, první náměstkyně primátora Statutárního města Prostějov. Vstup na akci byl opět zdarma a Večerník, jakožto mediální partner akce, u toho nemohl chybět.

Děti rostou jako z vody a protože peněz není nikdy nazbyt, rozhodly se organizátorky z RC Lodička a webového portálu Modrý koník opětovně uspořádat bazárek dětského oblečení, který se i loni za již zmíněného přispění Okrašlovacího spolku a první náměstkyně prostějovského primátora těšil velké přízni maminek. Ani na druhém ročníku této akce tomu nebylo jinak. „Jsem moc ráda, že si maminky na akci zvykly a vypadá to na základ příjemné tradice, kdy budou moci prodat oblečení, ze kterého děti vyrostly, a naopak nakoupit za rozumnou cenu něco nového,“ míní Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku, který akci opětovně zaštítil.
Do prostor sokolovny se dostavily mimo jiné i Regina Šverdíková z Fondu ohrožených dětí, Zuzana Šutová z jazykové školy Big Ben a první náměstkyně primátora Alena Rašková, které se také podílely na organizaci akce.
Novinkou letošního bazárku bylo místo konání, které se z finančních důvodů přesunulo ze Společenského domu do prostor zdejší sokolovny a ukázalo se, že to byl výborný tah. „Jsme nadšení z toho velkého prostoru, kam se všechno pohodlně vejde, včetně padesátky prodejkyň, skákacího hradu i tisícovky návštěvníků, kteří tu už od rána měli možnost vybrat si z pestré nabídky dětského oblečení, hraček a všeho, co maminky a děti mohou potřebovat,“ přiblížila organizátorka akce Jana Valentová z RC Lodička. „Osvědčilo se nám upozornění na akci v novinách i na internetu, takže s návštěvností můžeme být opravdu spokojené,“ libuje si Zuzana Zapletalová ze společnosti Modrý koník, která si z nabídky bazárku vybrala několik pěkných kousků oblečení i hraček.
Akce se těšila velkému zájmu nakupujících i prodávajících, a zatímco maminky se věnovaly nákupům, pro děti byla připravená zábava v podobě kreativní dílničky, již zmíněného skákacího hradu nebo hrátek s angličtinou. A i tentokrát měla akce charitativní nádech. „Neprodané oblečení a hračky mohou maminky věnovat Fondu ohrožených dětí či Azylovému domu ADDAR,“ doplnila Valentová.
Další BAZÁREK dětského oblečení organizátorky plánují na říjen a Večerník vás o podrobnostech bude pochopitelně informovat.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments