Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

11 bazarek 010FOTOGALERIE: Uplynulou sobotu se nově v prostorách prostějovské sokolovny uskutečnil v pořadí druhý výprodej dětského a kojeneckého zboží, který i tentokrát proběhl v režii organizací RC Lodička, Modrý koník a za přispění prostějovského Okrašlovacího spolku a pod záštitou Aleny Raškové, první náměstkyně primátora Statutárního města Prostějov. Vstup na akci byl opět zdarma a Večerník, jakožto mediální partner akce, u toho nemohl chybět.

Děti rostou jako z vody a protože peněz není nikdy nazbyt, rozhodly se organizátorky z RC Lodička a webového portálu Modrý koník opětovně uspořádat bazárek dětského oblečení, který se i loni za již zmíněného přispění Okrašlovacího spolku a první náměstkyně prostějovského primátora těšil velké přízni maminek. Ani na druhém ročníku této akce tomu nebylo jinak. „Jsem moc ráda, že si maminky na akci zvykly a vypadá to na základ příjemné tradice, kdy budou moci prodat oblečení, ze kterého děti vyrostly, a naopak nakoupit za rozumnou cenu něco nového,“ míní Milada Sokolová z Okrašlovacího spolku, který akci opětovně zaštítil.
Do prostor sokolovny se dostavily mimo jiné i Regina Šverdíková z Fondu ohrožených dětí, Zuzana Šutová z jazykové školy Big Ben a první náměstkyně primátora Alena Rašková, které se také podílely na organizaci akce.
Novinkou letošního bazárku bylo místo konání, které se z finančních důvodů přesunulo ze Společenského domu do prostor zdejší sokolovny a ukázalo se, že to byl výborný tah. „Jsme nadšení z toho velkého prostoru, kam se všechno pohodlně vejde, včetně padesátky prodejkyň, skákacího hradu i tisícovky návštěvníků, kteří tu už od rána měli možnost vybrat si z pestré nabídky dětského oblečení, hraček a všeho, co maminky a děti mohou potřebovat,“ přiblížila organizátorka akce Jana Valentová z RC Lodička. „Osvědčilo se nám upozornění na akci v novinách i na internetu, takže s návštěvností můžeme být opravdu spokojené,“ libuje si Zuzana Zapletalová ze společnosti Modrý koník, která si z nabídky bazárku vybrala několik pěkných kousků oblečení i hraček.
Akce se těšila velkému zájmu nakupujících i prodávajících, a zatímco maminky se věnovaly nákupům, pro děti byla připravená zábava v podobě kreativní dílničky, již zmíněného skákacího hradu nebo hrátek s angličtinou. A i tentokrát měla akce charitativní nádech. „Neprodané oblečení a hračky mohou maminky věnovat Fondu ohrožených dětí či Azylovému domu ADDAR,“ doplnila Valentová.
Další BAZÁREK dětského oblečení organizátorky plánují na říjen a Večerník vás o podrobnostech bude pochopitelně informovat.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments