Dobré odpoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 logo boxPremiéru v pozici hlavního trenéra BC DTJ Prostějov si v sobotu od osmnácti hodin odbude dosavadní kapitán družstva Petr Novotný. Jeho tým zahájí cestu za dalším titulem extraligového vítěze na domácí půdě, když v sokolovně na Skálově náměstí přivítá mezinárodního nováčka z Dubnice nad Váhom.

 

„Na Slovensku nastal trochu rozkol a mají tam dvě organizace. Je to atraktivní, ale trochu neznámý soupeř. Největší hvězdou je Mário Zábojník, v nejnižší kategorii mají Filipa Baráka, v těžké váze bývalého thaiboxera,“ charakterizoval soupeře Novotný. O právě skončeném víkendu se navíc konala Velká cena Nitry, kde Pavel Duda a další trenéři sbírali další informace o protivníkovi.

Prostějovský tým se společně připravuje od začátku září a Novotného těší, že se nikdo nezranil a že se zatím vše daří. Již nyní má jasno o sestavě, specifikovat ji ale příliš nechtěl. „Nastoupí známé opory Hamo Aperjan, Miroslav Šerban i Emil Kocvelda, dál to bude překvapení. Chceme ale zvítězit a odstartovat úspěšně cestu za obhajobou. Nebude to ovšem nic jednoduchého,“ uvědomuje si vyrovnanost sestav napříč oddíly.

První kolo extraligy 2013/2014 současně přinese do praxe velkou změnu v pravidlech, poprvé se bude soutěžit bez helem. „Bude to nová zkušenost a bude nutné být rychlý a neinkasovat úder. Už to nebude tolik o dvojkrytu, ale spíše o nohách a klasickém šermu pěstí. Každá rána bude nebezpečná,“ předpokládá úřadující mistr republiky a nově nehrající kouč.

Předprogram sobotního klání, na které je šedesátikorunové vstupné, obstará dvojice exhibičních duelů mládežníků. „Bude to pro ně dobré, již před začátkem tam bývá relativně dost lidí, takže to bude i dostatečně atraktivní,“ těší se na zpestření Novotný.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments