Dobré odpoledne, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 logo boxPremiéru v pozici hlavního trenéra BC DTJ Prostějov si v sobotu od osmnácti hodin odbude dosavadní kapitán družstva Petr Novotný. Jeho tým zahájí cestu za dalším titulem extraligového vítěze na domácí půdě, když v sokolovně na Skálově náměstí přivítá mezinárodního nováčka z Dubnice nad Váhom.

 

„Na Slovensku nastal trochu rozkol a mají tam dvě organizace. Je to atraktivní, ale trochu neznámý soupeř. Největší hvězdou je Mário Zábojník, v nejnižší kategorii mají Filipa Baráka, v těžké váze bývalého thaiboxera,“ charakterizoval soupeře Novotný. O právě skončeném víkendu se navíc konala Velká cena Nitry, kde Pavel Duda a další trenéři sbírali další informace o protivníkovi.

Prostějovský tým se společně připravuje od začátku září a Novotného těší, že se nikdo nezranil a že se zatím vše daří. Již nyní má jasno o sestavě, specifikovat ji ale příliš nechtěl. „Nastoupí známé opory Hamo Aperjan, Miroslav Šerban i Emil Kocvelda, dál to bude překvapení. Chceme ale zvítězit a odstartovat úspěšně cestu za obhajobou. Nebude to ovšem nic jednoduchého,“ uvědomuje si vyrovnanost sestav napříč oddíly.

První kolo extraligy 2013/2014 současně přinese do praxe velkou změnu v pravidlech, poprvé se bude soutěžit bez helem. „Bude to nová zkušenost a bude nutné být rychlý a neinkasovat úder. Už to nebude tolik o dvojkrytu, ale spíše o nohách a klasickém šermu pěstí. Každá rána bude nebezpečná,“ předpokládá úřadující mistr republiky a nově nehrající kouč.

Předprogram sobotního klání, na které je šedesátikorunové vstupné, obstará dvojice exhibičních duelů mládežníků. „Bude to pro ně dobré, již před začátkem tam bývá relativně dost lidí, takže to bude i dostatečně atraktivní,“ těší se na zpestření Novotný.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments