Dobré poledne, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

1sk logo2Vítězně z porovnání s Vyškovem, Kroměříží i domácími Morkovicemi vyšli fotbalisté 1.SK Prostějov. V semifinále si nejprve poradili s Vyškovem 4:1, v následném finále pak až po penaltách zdolali Kroměříž.

„Měl jsem v týmu několik dorostenců a dva hráče béčka, podobně k tomu přistoupil i Vyškov. Například Kroměříž ale nasadila sedm osm lidí ze základu. Byl to fantastický výkon od všech, hráči vydřeli vítězství,“ jásal generální sportovní manažer klubu František Jura s tím, že velký dojem na něj udělali talentovaní dorostenci Lukáš Petržela a Marek Hloch.

Duely se hrály na dvakrát třicet minut a proti Vyškovu se dvakrát prosadil Milan Machálek, jednou pak Kopečný a Petržela. V následném finále na tři branky 1.SK vsítili Pančochář, Petržela a Fládr. A protože zápas skončil remízou 3:3, rozhodovaly až penalty. Zatímco prostějovští hráči se trefili všichni, soupeřovu ránu vystihl ve druhé sérii Kofroň a o chvíli později mohl se spoluhráči slavit.

1.SK Prostějov – Vyškov 4:1

Branky 1.SK: M. Machálek 2, Kopečný, Petržela

Sestava 1.SK: Kofroň (50. Běhalík) – Dostál (55. M. Hloch), P. Hloch, Olejník, Pančochář – Pekař, Zelenka, Pořízka (55. L. Petržela), Fládr – M. Machálek, Kopečný (31. Petrásek). Trenér: František Jura.

1.SK Prostějov – Kroměříž 4:3 po penaltách

Branky 1.SK: Pančochář, Petržela, Fládr

Sestava 1.SK: Kofroň (47. Běhalík) – Dostál, P. Hloch, Olejník (47. M. Hloch), Pančochář – Pekař, Petržela, Pořízka, Fládr – M. Machálek, Kopečný (31. Petrásek). Trenér: František Jura.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments