Dobrý podvečer, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

1sk logo2Vítězně z porovnání s Vyškovem, Kroměříží i domácími Morkovicemi vyšli fotbalisté 1.SK Prostějov. V semifinále si nejprve poradili s Vyškovem 4:1, v následném finále pak až po penaltách zdolali Kroměříž.

„Měl jsem v týmu několik dorostenců a dva hráče béčka, podobně k tomu přistoupil i Vyškov. Například Kroměříž ale nasadila sedm osm lidí ze základu. Byl to fantastický výkon od všech, hráči vydřeli vítězství,“ jásal generální sportovní manažer klubu František Jura s tím, že velký dojem na něj udělali talentovaní dorostenci Lukáš Petržela a Marek Hloch.

Duely se hrály na dvakrát třicet minut a proti Vyškovu se dvakrát prosadil Milan Machálek, jednou pak Kopečný a Petržela. V následném finále na tři branky 1.SK vsítili Pančochář, Petržela a Fládr. A protože zápas skončil remízou 3:3, rozhodovaly až penalty. Zatímco prostějovští hráči se trefili všichni, soupeřovu ránu vystihl ve druhé sérii Kofroň a o chvíli později mohl se spoluhráči slavit.

1.SK Prostějov – Vyškov 4:1

Branky 1.SK: M. Machálek 2, Kopečný, Petržela

Sestava 1.SK: Kofroň (50. Běhalík) – Dostál (55. M. Hloch), P. Hloch, Olejník, Pančochář – Pekař, Zelenka, Pořízka (55. L. Petržela), Fládr – M. Machálek, Kopečný (31. Petrásek). Trenér: František Jura.

1.SK Prostějov – Kroměříž 4:3 po penaltách

Branky 1.SK: Pančochář, Petržela, Fládr

Sestava 1.SK: Kofroň (47. Běhalík) – Dostál, P. Hloch, Olejník (47. M. Hloch), Pančochář – Pekař, Petržela, Pořízka, Fládr – M. Machálek, Kopečný (31. Petrásek). Trenér: František Jura.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments