Dobré ráno, dnes je úterý 19.6.2018
svátek slaví Leoš,
zítra Květa
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Myslí to vážně! Postupové plány Čechovic se konečně jeví jako reálné. Vhodně doplněný tým, jenž zvládl premiéru v Určicích, se může ještě zkvalitnit. Podle informací Večerníku se totiž s mužstvem připravuje Tomáš Zatloukal, někdejší elitní střelec prostějovského eskáčka! „Ano, trénuje s námi,“ přiznal barvu Evžen Kučera, trenér čechovického Sokola. 

Případný přínos pro tým by měl Tomáš Zatloukal s největší pravděpodobností obrovský. V dobách své největší slávy byl „Hujer“ nejlepším střelcem 1.SK Prostějov a byl nepostradatelným základním kamenem třetiligové sestavy. Právě střílení gólů je totiž největší slabinou Čechovic, obzvlášť když je po složité operaci nejlepší zakončovatel Luděk Jahl.

„Já bych si samozřejmě v sestavě představit dovedl. Momentálně vidím procentuálně možnost, že za nás bude Tomáš Zatloukal hrát, tak čtyřicet na šedesát,“ nechtěl moc rozvádět dané téma Evžen Kučera.  

O tom, jestli nakonec ´Hujer´ na podzim Čechovicím pomůže, rozhodne v nejbližších dnech oddílový výbor Sokola. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Legendy na Přehradě
  • Hořava cup
  • kvh
  • fokus
  • supersektor
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI LÁZNĚ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Léto budiž pochváleno!

To kalendářní sice do Prostějova ještě nedorazilo, ovšem to kulturní ano! Prostějovské léto 2018 začalo uplynulý čtvrtek, a to pěkně zostra. Kapela Slza přilákala na náměstí T.G. Masaryka přes tisícovku mladých lidí, kteří při koncertu vytvořili bouřlivou atmosféru. A to předtím proběhl kurz první pomoci...

Otevřená okna se vymstila.

Kriminální policie vyšetřuje otřesný případ z Kostelce na Hané. Zatím neznámý muž tam předminulý víkend vnikl otevřeným oknem do rodinného domu v centru města a přinutil spící ženu k sexuálním praktikám. Zatím v tuto chvíli není jasné, zda šlo o náhodu nebo šel násilník najisto.

Osobnost týdne

JANA GÁBOROVÁ
Referentka vnějších vztahů prostějovského magistrátu se na popáté dočkala. Bývalá reportérka Českého rozhlasu, která funguje jako tisková mluvčí statutárního města Prostějov, byla zvolena do Rady ČTK, kam ji nominovalo hnutí Svoboda a přímé demokracie Tomia Okamury.

gaborova

Číslo týdne

 -229
Vývoj nezaměstnanosti v Prostějově dospěl k dalšímu rekordnímu číslu a také zajímavému faktu. Aktuálně je totiž bez práce 1 861 lidí, což je historicky nejméně, ale hlavně je tu druhý podstatný fakt. Počet registrovaných volných míst je na „pracáku“ 2160, což je tedy o necelé tři stovky více! Nejsou holt lidi. A hned tak nebudou...

Výrok týdne