Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Jestliže všichni v 1.SK Prostějov po blamáži s Hulínem slibovali, že jedinou nápravou může být šest bodů z následujících dvou zápasů, pak se snaha zúročila pouze částečně. Nepříliš zaplněné hlediště sledovalo v sobotním odpoledni oboustranně matný fotbal, kde se o jediné vzrušení staral až příliš hlučný fanoušek hostí. Jinak krásy utkání šestého kola MSFL nepobralo vůbec a chudý výsledek toho budiž dokladem...

Klubové vedení nakonec realizovalo myšlenku, která se objevila ihned po konci utkání s Hulínem, a sice že vstupné na příští domácí utkání bude zdarma a výpadek příjmů nahradí kabina. Chvályhodná myšlenka se ale ve světle souvisejících sportovních podniků může jevit lehce alibisticky. V Prostějově sice žádná akce vyloženě nekolidovala, ale v sousední Olomouci hrála atraktivní Slavia a příznivce hokeje zase táhl start první ligy s tradičním derby v nedalekém Přerově. Možná stálo za to posunout začátek utkání na dřívější dobu po vzoru olomoucké Holice.
Takto zápas tak sledovalo pouze zhruba dvě stě padesát diváků, což je návštěva na místní poměry podprůměrná. Soupeř, který se po dopoledním utkání dostal na poslední místo tabulky, atraktivitu jistě nezvýšil. Přestože se regionální Mohelnice pokouší jít cestou obou pražských „S“, dvě nejnovější čínské akvizice to zřejmě nevytrhnou.
Na rozdíl od minulého zápasu měl trenér Oldřich Machala k dispozici téměř celý kádr s výjimkou Píchala, který teprve začíná trénovat. Na lavičce už byl dokonce i srbský forvard Petrović, který má teprve teď vyřízené veškeré administrativní náležitosti. V základu dal ale kouč důvěru navlas stejné sestavě jako o týden dřív v Uherském Brodě.
První poločas nabídl nejvíc vzruchu až v samotném závěru, o což se zasloužil střídající Hirsch. Ten teprve tři minuty předtím nuceně nahradil Šteigla, který si v souboji podvrtnul kotník. „Přišlo to zcela nečekaně, takže jsem nebyl ani rozcvičený. Každopádně to byla velká škoda, měl jsem takovou šanci zakončit,“ mrzelo po zápase stálici v prostějovském dresu, která se pomalu dává zdravotně do pořádku. Úvahy na téma, jestli se místo kličky mělo střílet z první, byly po zápase jako ve všech podobných případech zcela bezpředmětné.
Do utkání značně promlouval ostrý vítr, který měli ve druhém poločase domácí v zádech. Také proto vybízel trenér o přestávce k intenzivní střelbě ze střední vzdálenosti. Apel zůstal až na jednu dvě výjimky nevyslyšen. „Také z tohoto důvodu jsem poslal ve druhém poločase na hřiště Fládra, který umí dobře vystřelit,“ vysvětloval po zápase Machala, hráč ovšem trenérovy naděje nenaplnil.
Nedařila se ani kombinační hra, takže vlastně zůstává vše při starém: eskáčko se vždy ochotně přizpůsobilo hře soupeře. V tom je naděje do nadcházejícího zápasu, tentokrát diametrálně odlišného. A Prostějov by měl z tohoto faktu něco do tabulky vytěžit.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě