Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

O tomto víkendu odstartuje na osmi trávních Fortuna Moravskoslezská liga. S trochou nadsázky se dá říci, že v jarní části se bude v třetí nejvyšší soutěži na Moravě hrát i o zástupce východu republiky ve FNL. Nebylo by asi příliš vhodné, aby se druhý rok po sobě nenašel žádný zájemce o postup. Trumfy v ruou drží prostějovské eskáčko, v těsném závěsu jsou však i další.


Podíváme-li se na tabulku po podzimní části tímto pohledem, můžeme zřejmě vyloučit zástupce z Vysočiny. Velké Meziříčí mělo skvělý úvod, dlouho jednoznačně třetí lize kralovalo, v závěru ale přišla dlouho očekávaná krize. I v případě umístění na nejvyšší příčce není příliš pravděpodobné, že by se tento klub zachoval jinak než v minulém ročníku Uničov.

Jediným opravdovým konkurentem 1.SK Prostějov v boji o postup se tak jeví Hanácká Slavia Kroměříž, která o postup do druhé ligy několikrát projevila zájem. V Kroměříži se i díky bývalým hráčům eskáčka sešel solidní tým, který se celý podzim pohyboval na pomyslných stupních vítězů, a není vyloučeno, že se pokusí z třetího místa o útok na příčky nejvyšší.
Do umístění na předních místech mohou ještě promluvit čtvrtý Vyškov, který sice přišel o Koudelku, zato má pořád prostějovského Matochu a rozhodl se experimentovat s hráči černé pleti. Leckomu může zamotat hlavu i Líšeň, která si po celou dobu držela stabilní výkonnost, a vyskočit nahoru by mohl také Hulín.
V suterénu tabulky je nejvíce ohroženým druhem 1.HFK Olomouc, korupční kauzou zmítající se Mohelnice a nováček z Petřkovic. Klidný ale nemůže být ani obhájce triumfu z předcházející sezóny Uničov, který přezimoval devátý jen s osmi body náskoku před sestupovými pozicemi. Dole bude rozhodně horko. A nebude to jen sluníčkem...


Vše před jarní částí MSFL najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku z pondělí 12. března

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments