Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sice to není jejich priorita, ale během odvetné části 2. ligy mužů Jižní Morava 2017/2018 mohou házenkáři Sokol Kostelec na Hané klidně zaútočit na medailový post v konečném pořadí. Každopádně chtějí předvádět co nejlepší výkony. A aby to dokázali, makají na sobě v krátké zimní přestávce.

„Po Novém roce jsme začali trénovat od středy 3. ledna a začátek přípravy strávili venku, převážně v nově zrekonstruovaném areálu u haly. Náplní této úvodní fáze samozřejmě bylo nabírání kondice,“ prozradil Večerníku hlavní kouč kosteleckého mužstva David Ševčík.
V polovině nejchladnějšího měsíce roku se celý tým přesunul do tepla pod střechu. „Teď už trénujeme v hale, ale dál děláme dost na fyzičce. Přidali jsme k tomu ovšem balón, aby to kluky bavilo a dřinu měli záživnější. Postupně teď budeme zařazovat víc herních prvků, neboť času není zrovna moc,“ připomněl Ševčík, že druhá polovina soutěže odstartuje už 18. února těžkým duelem proti vedoucím Ivančicím.
Ještě předtím sehraje kostelecký mančaft pravděpodobně dva přátelské zápasy. „V tom prvním přivítáme doma starší dorostence Karviné, a to v pátek 26. ledna od 18.00 hodin. Druhé přípravné utkání s Litovlí, která vede první ligu, je zatím v jednání, na přesném termínu se teprve dohodneme,“ informoval Ševčík.
Případné změny v hráčském kádru oproti podzimu ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. „Možná něco bude, ale nyní je na to ještě brzy. Teprve uvidíme...,“ odtušil kormidelník Sokola, jenž drží v půlce sezóny páté místo jen s dvoubodovou ztrátou na třetí příčku. „Chceme pochopitelně hrát co nejlepší házenou, avšak honit za každou cenu vysoké umístění rozhodně nebudeme. Podstatné je zapracovávat do týmu mladé odchovance,“ zdůraznil tradičně David Ševčík.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments