Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sice to není jejich priorita, ale během odvetné části 2. ligy mužů Jižní Morava 2017/2018 mohou házenkáři Sokol Kostelec na Hané klidně zaútočit na medailový post v konečném pořadí. Každopádně chtějí předvádět co nejlepší výkony. A aby to dokázali, makají na sobě v krátké zimní přestávce.

„Po Novém roce jsme začali trénovat od středy 3. ledna a začátek přípravy strávili venku, převážně v nově zrekonstruovaném areálu u haly. Náplní této úvodní fáze samozřejmě bylo nabírání kondice,“ prozradil Večerníku hlavní kouč kosteleckého mužstva David Ševčík.
V polovině nejchladnějšího měsíce roku se celý tým přesunul do tepla pod střechu. „Teď už trénujeme v hale, ale dál děláme dost na fyzičce. Přidali jsme k tomu ovšem balón, aby to kluky bavilo a dřinu měli záživnější. Postupně teď budeme zařazovat víc herních prvků, neboť času není zrovna moc,“ připomněl Ševčík, že druhá polovina soutěže odstartuje už 18. února těžkým duelem proti vedoucím Ivančicím.
Ještě předtím sehraje kostelecký mančaft pravděpodobně dva přátelské zápasy. „V tom prvním přivítáme doma starší dorostence Karviné, a to v pátek 26. ledna od 18.00 hodin. Druhé přípravné utkání s Litovlí, která vede první ligu, je zatím v jednání, na přesném termínu se teprve dohodneme,“ informoval Ševčík.
Případné změny v hráčském kádru oproti podzimu ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. „Možná něco bude, ale nyní je na to ještě brzy. Teprve uvidíme...,“ odtušil kormidelník Sokola, jenž drží v půlce sezóny páté místo jen s dvoubodovou ztrátou na třetí příčku. „Chceme pochopitelně hrát co nejlepší házenou, avšak honit za každou cenu vysoké umístění rozhodně nebudeme. Podstatné je zapracovávat do týmu mladé odchovance,“ zdůraznil tradičně David Ševčík.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments