Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sice to není jejich priorita, ale během odvetné části 2. ligy mužů Jižní Morava 2017/2018 mohou házenkáři Sokol Kostelec na Hané klidně zaútočit na medailový post v konečném pořadí. Každopádně chtějí předvádět co nejlepší výkony. A aby to dokázali, makají na sobě v krátké zimní přestávce.

„Po Novém roce jsme začali trénovat od středy 3. ledna a začátek přípravy strávili venku, převážně v nově zrekonstruovaném areálu u haly. Náplní této úvodní fáze samozřejmě bylo nabírání kondice,“ prozradil Večerníku hlavní kouč kosteleckého mužstva David Ševčík.
V polovině nejchladnějšího měsíce roku se celý tým přesunul do tepla pod střechu. „Teď už trénujeme v hale, ale dál děláme dost na fyzičce. Přidali jsme k tomu ovšem balón, aby to kluky bavilo a dřinu měli záživnější. Postupně teď budeme zařazovat víc herních prvků, neboť času není zrovna moc,“ připomněl Ševčík, že druhá polovina soutěže odstartuje už 18. února těžkým duelem proti vedoucím Ivančicím.
Ještě předtím sehraje kostelecký mančaft pravděpodobně dva přátelské zápasy. „V tom prvním přivítáme doma starší dorostence Karviné, a to v pátek 26. ledna od 18.00 hodin. Druhé přípravné utkání s Litovlí, která vede první ligu, je zatím v jednání, na přesném termínu se teprve dohodneme,“ informoval Ševčík.
Případné změny v hráčském kádru oproti podzimu ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. „Možná něco bude, ale nyní je na to ještě brzy. Teprve uvidíme...,“ odtušil kormidelník Sokola, jenž drží v půlce sezóny páté místo jen s dvoubodovou ztrátou na třetí příčku. „Chceme pochopitelně hrát co nejlepší házenou, avšak honit za každou cenu vysoké umístění rozhodně nebudeme. Podstatné je zapracovávat do týmu mladé odchovance,“ zdůraznil tradičně David Ševčík.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments