Dobré poledne, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sice to není jejich priorita, ale během odvetné části 2. ligy mužů Jižní Morava 2017/2018 mohou házenkáři Sokol Kostelec na Hané klidně zaútočit na medailový post v konečném pořadí. Každopádně chtějí předvádět co nejlepší výkony. A aby to dokázali, makají na sobě v krátké zimní přestávce.

„Po Novém roce jsme začali trénovat od středy 3. ledna a začátek přípravy strávili venku, převážně v nově zrekonstruovaném areálu u haly. Náplní této úvodní fáze samozřejmě bylo nabírání kondice,“ prozradil Večerníku hlavní kouč kosteleckého mužstva David Ševčík.
V polovině nejchladnějšího měsíce roku se celý tým přesunul do tepla pod střechu. „Teď už trénujeme v hale, ale dál děláme dost na fyzičce. Přidali jsme k tomu ovšem balón, aby to kluky bavilo a dřinu měli záživnější. Postupně teď budeme zařazovat víc herních prvků, neboť času není zrovna moc,“ připomněl Ševčík, že druhá polovina soutěže odstartuje už 18. února těžkým duelem proti vedoucím Ivančicím.
Ještě předtím sehraje kostelecký mančaft pravděpodobně dva přátelské zápasy. „V tom prvním přivítáme doma starší dorostence Karviné, a to v pátek 26. ledna od 18.00 hodin. Druhé přípravné utkání s Litovlí, která vede první ligu, je zatím v jednání, na přesném termínu se teprve dohodneme,“ informoval Ševčík.
Případné změny v hráčském kádru oproti podzimu ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. „Možná něco bude, ale nyní je na to ještě brzy. Teprve uvidíme...,“ odtušil kormidelník Sokola, jenž drží v půlce sezóny páté místo jen s dvoubodovou ztrátou na třetí příčku. „Chceme pochopitelně hrát co nejlepší házenou, avšak honit za každou cenu vysoké umístění rozhodně nebudeme. Podstatné je zapracovávat do týmu mladé odchovance,“ zdůraznil tradičně David Ševčík.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments