Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

hazena ilustracniPrvoligová Karviná „B“, soupeř z jihomoravské skupiny druhé ligy Maloměřice a kolega ze severomoravské grupy Zubří „B“ zavítají tuto sobotu do Prostějova a v tělocvičně Reálného gymnázia poměří síly mezi sebou i s domácím výběrem. Na programu totiž bude tradiční předsezónní přípravný turnaj.

„Bude to pro nás jedna z posledních prověrek, protože poté už pravděpodobně budeme hrát pouze druhé kolo Českého poháru. Nebudeme tak už zkoušet nové varianty, ale hráči nastoupí na svých klasických postech, aby ukázali, co v nich je,“ plánuje si trenér Sokola II Prostějov Alois Jurík.

Hrát se bude na dvakrát pětadvacet minut, tedy celkově o deset minut méně než při soutěžním utkání, a celé klání zahájí o tři čtvrtě na devět souboj domácího týmu s Maloměřicemi, přibližně o pět a půl hodiny později vše zakončí duel Prostějova s Karvinou „B“.

„Sehrát tři regulérní zápasy v jeden den nejde, i tak nám to může hodně dát. Karviná trénuje sedmkrát týdně a to stejné platí i pro Zubří, oba celky jsou zálohami pro extraligu. Naši hráči by to ale měli zvládnout, navíc se nehraje o body a můžu je všechny prostřídat,“ upozornil Jurík.

 

A před střetnutím se Zubřím „B“ dojde i ke slavnostnímu okamžiku, prostějovský oddíl se oficiálně rozloučí se Štěpánem Gazdíkem, jenž na Hané strávil poslední sezony. Nyní již ale v Brně dostudoval a vrací se zpět na Valašsko, kde by se chtěl prosadit do nejvyšší domácí házenkářské soutěže.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-