Dobré ráno, dnes je úterý 20.2.2018
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Foto: internet

Umírněná euforie zavládla v táboře hokejových Zubrů po vítězně zvládnutém derby v 1. dějství nového ročníku WSM ligy. Přerovský kolektiv udolal tradičního soka 2:0 a jeho členové mohli střídmě slavit vstupní tříbodový zisk.

„Všichni si tuhle výhru užíváme. A já tím víc, že se nám opět podařilo Prostějov porazit,“ usmíval se kouč HC Kamil Přecechtěl svým lišáckým způsobem. Znovu potvrdil, že řežby o Hanou prostě umí, ať stojí na kterékoliv straně. „Je však potřeba uznat, že šlo o hodně vyrovnaný zápas. Co jej rozhodlo? Že jsme čtyřicet minut v první a poslední třetině zodpovědně plnili to, co jsme si před utkáním řekli. V těchto fázích jsme byli důslední, zatímco během druhé části nás hosté dost přehrávali. Tři body nakonec máme my a s tím jsme samozřejmě moc spokojení,“ zdůraznil Přecechtěl zvaný „Prcek“.
Nejvíc pochválil agilní útočnou formaci Procházka - Pšurný - Fořt, leč kvalitu podpořenou maximální bojovností i obětavostí předvedli všichni jeho svěřenci. Proto dokázali dobře hrající Jestřáby přemoci. „Byl to vyrovnaný zápas, typický pro začátek ligy, kdy mají všichni spoustu sil. Zvítězil šťastnější tým,“ hodnotil přerovský forvard Milan Procházka. Dramatický mač definitivně poslal domácím směrem svou trefou na 2:0. „Na obou stranách bylo hodně šancí, ale skoro žádné proměněné. My jsme dali aspoň ty dva góly a díky tomu vyhráli, právě to rozhodlo. Prostějov jsme přitom dostávali do střetnutí naším častým vylučováním, dokonce měl soupeř dvě krátké přesilovky pět na tři. Naštěstí jsme je i všechno ostatní ubránili,“ oddechl si Procházka.
ZUBR v sobotním večeru křepčil nad premiérovým úspěchem v započaté sezóně, navíc s cennou krajskou nadhodnotou. Naopak prostějovským dravcům nezbývalo, než překousnout zklamání ze zahajovacího derby klopýtnutí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě