Dobrý večer, dnes je středa 22.11.2017
svátek slaví Cecílie,
zítra Klement
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Foto: internet

Umírněná euforie zavládla v táboře hokejových Zubrů po vítězně zvládnutém derby v 1. dějství nového ročníku WSM ligy. Přerovský kolektiv udolal tradičního soka 2:0 a jeho členové mohli střídmě slavit vstupní tříbodový zisk.

„Všichni si tuhle výhru užíváme. A já tím víc, že se nám opět podařilo Prostějov porazit,“ usmíval se kouč HC Kamil Přecechtěl svým lišáckým způsobem. Znovu potvrdil, že řežby o Hanou prostě umí, ať stojí na kterékoliv straně. „Je však potřeba uznat, že šlo o hodně vyrovnaný zápas. Co jej rozhodlo? Že jsme čtyřicet minut v první a poslední třetině zodpovědně plnili to, co jsme si před utkáním řekli. V těchto fázích jsme byli důslední, zatímco během druhé části nás hosté dost přehrávali. Tři body nakonec máme my a s tím jsme samozřejmě moc spokojení,“ zdůraznil Přecechtěl zvaný „Prcek“.
Nejvíc pochválil agilní útočnou formaci Procházka - Pšurný - Fořt, leč kvalitu podpořenou maximální bojovností i obětavostí předvedli všichni jeho svěřenci. Proto dokázali dobře hrající Jestřáby přemoci. „Byl to vyrovnaný zápas, typický pro začátek ligy, kdy mají všichni spoustu sil. Zvítězil šťastnější tým,“ hodnotil přerovský forvard Milan Procházka. Dramatický mač definitivně poslal domácím směrem svou trefou na 2:0. „Na obou stranách bylo hodně šancí, ale skoro žádné proměněné. My jsme dali aspoň ty dva góly a díky tomu vyhráli, právě to rozhodlo. Prostějov jsme přitom dostávali do střetnutí naším častým vylučováním, dokonce měl soupeř dvě krátké přesilovky pět na tři. Naštěstí jsme je i všechno ostatní ubránili,“ oddechl si Procházka.
ZUBR v sobotním večeru křepčil nad premiérovým úspěchem v započaté sezóně, navíc s cennou krajskou nadhodnotou. Naopak prostějovským dravcům nezbývalo, než překousnout zklamání ze zahajovacího derby klopýtnutí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Restaurant Day
 • Charita
 • fynsis
 • optika
 • agel
 • Fischer Automotive
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - Seriál restaurací

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Brněnská do nového.

Vzali to fofrem, ale co už teď! Krajský úřad Olomouckého kraje naprosto nečekaně a na poslední chvíli oznámil prostějovskému magistrátu, že rekonstrukce silnice v Brněnské ulici bude zahájena už příští týden. Město narychlo zajišťuje objízdné trasy a radní mají z uzavírky obavy. Půlka ulice se ale rychle oblékne do nového!

 

Organizace skřípala.

V úterý odpoledne se začala nakládat historická lokomotiva, která zkrášlovala prostor před hlavním nádražím v Prostějově od roku 1980. Stěhování do muzea Českých drah se ale nečekaně protáhlo, organizace nakládky totiž absolutně vázla. Musel být povolán druhý jeřáb a tahač přijel až pozdě večer...  

Osobnost týdne

ALOIS MLČOCH

Starosta SDH Určice předal uplynulou sobotu na akci Uspávání zvířátek ředitelce místní mateřinky, prostějovské Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Radost a Dětskému domovu v Plumlově finanční šeky či věcné dary. Všechny peníze hasiči vybrali na dobrovolném vstupném z celé řady akcí, které v obci pořádají. K tomu sbor přidal i finance získané za druhé místo v celostátní anketě Dobrovolní hasiči roku 2016. 

47 02 mlcoch

Číslo týdne

324

Přesně tolik dní probíhalo oficiálně pátrání po muži, který 20. prosince loňského roku přepadl tenistku Petru Kvitovou v bytě domu v Jezdecké ulici. Neúspěch ve vyšetřování prezentovali na tiskové konferenci krajští kriminalisté. Alespoň že vyvrátili fámy, podle níž si hráčka prostějovského klubu pořezala ruku sama...

Výrok týdne

„EMOCE NĚJAKÉ BYLY, ALE URČITĚ

SE NEHÁDÁME OD VEČERA DO RÁNA!

Miroslav Pišťák exkluzivně pro Večerník vysvětlil svoji

rezignaci na post šéfa Klubu zastupitelů ČSSD v Prostějově