Příjemnou noc, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

jestrabi logoZápasově mimořádně nabitý předposlední týden přípravy na nový ročník 2. ligy mužů čeká hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. Během nadcházejících čtyř dnů nastoupí od úterka do pátku hned do tří přátelských duelů, z nichž dva budou v domácím prostředí proti kvalitním a divácky lákavým soupeřům!

Atraktivní program odstartuje v úterý 3. září mačem Prostějov – Hodonín, ve čtvrtek 5. 9. je na pořadu střetnutí Břeclav – Prostějov a o den později v pátek 6. září nášup zajímavých utkání uzavře hanácké derby Prostějov – Přerov. Ve všech třech případech se začíná od 18.00 hodin.

„Větší porce zápasů v rychlém sledu využijeme k tomu, abychom dali rovnoměrný prostor na ledě všem členům našeho poměrně širokého hráčského kádru. Potřebujeme definitivně vyřešit poslední otazníky v jeho složení a tyhle tři náročné souboje k tomu ideálně poslouží,“ plánoval hlavní trenér Jestřábů Josef Málek.

Jeho svěřenci zatím v přípravě září, po sedmi přátelských bitvách mají bilanci 6-1-0 při impozantním skóre 37:17! Což znamená vysoký průměr 5,4 nastřílených gólů na jedno utkání! „Samozřejmě jsem rád, že se nám dosud tak daří, ale v žádném případě to nesmíme přeceňovat. Důležitá a rozhodující bude až úspěšnost v mistrovských zápasech druholigové soutěže,“ zdůraznil Málek.

Každopádně nově sestavené a během léta notně posílené mužstvo LHK razantním způsobem naznačuje, že po svém velkém přerodu asi skutečně bude ústředním favoritem skupiny Východ. „Na tuhle roli kluky od začátku chystáme, takže by ji měli umět zvládnout. Ale jak říkám, vše klíčové se teprve začne odehrávat od prvního soutěžního utkání,“ zopakoval Málek.

K fanouškům prostějovského hokeje teď letí srdečná pozvánka jak na úterní střet s hodonínskými Drtiči, tak na páteční derby s přerovskými Zubry. Současně vedení našeho klubu všechny příznivce prosí o slušné chování, aby tradičně třaskavé mače proběhly v opravdu přátelském duchu bez zbytečných incidentů v hledišti.

Přehled přípravných utkání mužů LHK Jestřábi

1. Prostějov – Technika Brno 7:3 (8. srpna).

2. Poruba – Prostějov 1:2 (14. srpna).

3. Krynica – Prostějov 4:4 (15. srpna).

4. Žilina – Prostějov 3:5 (17. srpna).

5. Technika Brno – Prostějov 3:6 (20. srpna).

6. Prostějov – Břeclav 7:0 (22. srpna).

7. Přerov – Prostějov 3:6 (30. srpna).

8. Prostějov - Hodonín (3. září, 18.00 hodin).

9. Břeclav – Prostějov (5. září, 18.00 hodin).

10. Prostějov - Přerov (6. září, 18.00 hodin).

* do 2. ligy skupiny Východ 2013/2014 Jestřábi vstoupí zápasem v Porubě (sobota 14. září od 17.00 hodin)

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-