Dobré ráno, dnes je sobota 7.12.2019
svátek slaví Ambrož a Benjamín,
zítra Květoslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 lukas lunak hokejistaJeště coby dorostenec strávil v Přerově jednu celou extraligovou sezonu, nyní se postaví na opačnou stranu barikády! Coby centr první útočné formace a zástupce kapitána povede Jestřáby k finálovým výhrám nad Přerovem. V základní části se Prostějovu podařilo tři ze čtyř soubojů zlomit na svou stranu, nyní je stejný počet vítězství dělí od postupu do baráže o první ligu...

„To už je sedm osm let, co jsem tam hrál. Znám se tam s řadou hráčů ještě z Olomouce a v základní části jsme si občas napsali, teď ale zatím ne,“ zavzpomínal na mládežnické časy. Nyní se už ale hlavně koncentruje na dnešní start finálové série, během minulého týdne ani příliš neřešil, kdo nakonec bude soupeřem Jestřábů.

„S pokorou se připravujeme, abychom to zvládli. Bylo mi jedno, kdo přijde, to už si nevyberete. My navíc máme jasný cíl a musíme porazit kohokoliv. Právě Přerov je ale pro fanoušky i pro nás hráče obrovská událost, očekávám kvalitní zápasy a hodně diváků,“ těší se čtyřiadvacetiletý útočník na mimořádné duely.

Účastník loňského extraligového play off se neobává, že by ostře sledovaná série mohla s týmem Jestřábů zamávat, a je přesvědčen, že se podaří pokračovat v úspěšné sezoně. „Pro některé kluky to budou velké zápasy, já osobně už jsem ale něco takového hrál, třeba velké pražské derby v zaplněné O2 Areně. Bude to sice něco specifického, je ale důležité, abychom hráli hokej, který umíme. Chceme potěšit hrou i výsledky,“ má jasno.

A jak bývalý hráč Olomouce, Kladna či Českých Budějovic tipuje, že finále dopadne? „Pevně věřím, že to zvládneme a budeme se na konci radovat. Jde o hodně, ale je to odměna za práci v celé sezoně,“ těší se na děkovačky s prostějovskými fanoušky.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments