Dobré ráno, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 lukas lunak hokejistaJeště coby dorostenec strávil v Přerově jednu celou extraligovou sezonu, nyní se postaví na opačnou stranu barikády! Coby centr první útočné formace a zástupce kapitána povede Jestřáby k finálovým výhrám nad Přerovem. V základní části se Prostějovu podařilo tři ze čtyř soubojů zlomit na svou stranu, nyní je stejný počet vítězství dělí od postupu do baráže o první ligu...

„To už je sedm osm let, co jsem tam hrál. Znám se tam s řadou hráčů ještě z Olomouce a v základní části jsme si občas napsali, teď ale zatím ne,“ zavzpomínal na mládežnické časy. Nyní se už ale hlavně koncentruje na dnešní start finálové série, během minulého týdne ani příliš neřešil, kdo nakonec bude soupeřem Jestřábů.

„S pokorou se připravujeme, abychom to zvládli. Bylo mi jedno, kdo přijde, to už si nevyberete. My navíc máme jasný cíl a musíme porazit kohokoliv. Právě Přerov je ale pro fanoušky i pro nás hráče obrovská událost, očekávám kvalitní zápasy a hodně diváků,“ těší se čtyřiadvacetiletý útočník na mimořádné duely.

Účastník loňského extraligového play off se neobává, že by ostře sledovaná série mohla s týmem Jestřábů zamávat, a je přesvědčen, že se podaří pokračovat v úspěšné sezoně. „Pro některé kluky to budou velké zápasy, já osobně už jsem ale něco takového hrál, třeba velké pražské derby v zaplněné O2 Areně. Bude to sice něco specifického, je ale důležité, abychom hráli hokej, který umíme. Chceme potěšit hrou i výsledky,“ má jasno.

A jak bývalý hráč Olomouce, Kladna či Českých Budějovic tipuje, že finále dopadne? „Pevně věřím, že to zvládneme a budeme se na konci radovat. Jde o hodně, ale je to odměna za práci v celé sezoně,“ těší se na děkovačky s prostějovskými fanoušky.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-