Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Marek Sonnevend

Hned po pondělním přemožení Ústí nad Labem těsně 5:4 kouč prostějovských hokejistů jasně naznačil, že něco chystá... „Dostáváme spoustu laciných gólů a tuto situaci budeme chtít v nejbližších dnech řešit,“ pravil Jiří Vykoukal. Druhý den pak hanácký klub oznámil razantní řešení týkající se brankoviště: odešel Jakub Neužil a místo něho nastoupil exzlínský Tomáš Štůrala!

Post by: Marek Sonnevend

V sobotním duelu 13. dějství prvoligové soutěže mohli prostějovští hokejisté zaknihovat už čtvrté vítězství za sebou. Povedlo se jim to pevným krokem, když pražskou Slavii načali gólově vydařenou první periodou, načež získaný náskok bez větších problémů uhájili až do zdárného konce.

Post by: Marek Sonnevend

Skon jednoho z nejvýznamnějších Čechů v moderní historii našeho státu se promítl i do dění během středečního utkání hokejistů LHK Prostějov proti Třebíči. Legendární zpěvák Karel Gott tak byl po celý zápas symbolicky přítomen.

Post by: Marek Sonnevend

Brankáře Jakuba Neužila poslali do Kadaně, místo něj angažovali Tomáše Štůralu, do útoku navíc naskočil na střídavé starty ze Sparty Praha navrátilec David Dvořáček. A celý tým hokejových Jestřábů asi i tyhle změny rázem nastartovaly. A to natolik, že Hanáci ve 12. kole Chance ligy mužů ČR 2019/20 venku doslova smetli HC Benátky nad Jizerou šestigólovým rozdílem!

Post by: Redakce

Nelehkou a zatím také ne zrovna povedenou sezónu prožívají juniorští hokejisté SK Prostějov 1913. Příliš mnoho jich není, což se v mistrovských zápasech nemůže neprojevit. Do čtvrtka 3. října,se radovali z vítězství v jednom jediném případě.

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla