Dobré dopoledne, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 Urna1Na dvou antukových dvorcích prostějovské sokolovny se v sobotu uskutečnil v pořadí již dvanáctý ročník tradičního a velmi oblíbeného nohejbalového turnaje URNA CUP 2013. Neskutečné vedro neodlákalo od účasti šestnáctku tříčlenných družstev, které zápolily o zlatou, stříbrnou a bronzovou „urničku“.

„Kvalita týmů byla vynikající, každý z nich mohl mít ve svém středu profesionála. Díky tomuto pravidlu se dnes na kurtech objevilo hned sedm velmi zkušených nohejbalistů s extraligovými i reprezentačními zkušenostmi. Úroveň turnaje byla naprosto skvělá,“ sdělil Večerníku přímo na místě Jiří Spáčil, hlavní rozhodčí a organizátor turnaje. Na otázku, zda se kvůli vedru nebál toho, že na turnaj bude mít slabší účast, zakroutil hlavou. „Po poledni byla sice na slunci na kurtech teplota i přes padesát stupňů, ale když hlavním sponzorem celé akce je pan Makový z pohřební služby, nemáme se čeho bát,“ přidal fórek rozesmátý Jiří Spáčil.

Turnaj se stal nakonec po vyčerpávajících bojích kořistí týmu Zemánci v čele s extraligovým borcem Tomášem Zemánkem z Přerova. Druzí skončili Mix s Tomášem Procházkou, jenž hrával nejvyšší nohejbalovou soutěž za Vyškov, bronzovou pohřební urnu si pak převzali členové týmu Deco, kteří v boji o třetí příčku porazili Pacienty.

„Já jsem s úrovní turnaje naprosto spokojený. Jsem nadšený z toho, že i v tak extrémním horku přijela do Prostějova vynikající tříčlenná družstva s velmi kvalitními nohejbalisty. Když si vzpomenu, že v prvních ročnících jsme začínali s pěti nebo šesti účastníky, tak ten letošní ročník předčil všechna očekávání,“ svěřil se Večerníku se svými pocity Pavel Makový, majitel prostějovské pohřební služby, která se stala tradičním sponzorem nohejbalového turnaje URNA CUP 2013.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments