Dobrý večer, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 Urna1Na dvou antukových dvorcích prostějovské sokolovny se v sobotu uskutečnil v pořadí již dvanáctý ročník tradičního a velmi oblíbeného nohejbalového turnaje URNA CUP 2013. Neskutečné vedro neodlákalo od účasti šestnáctku tříčlenných družstev, které zápolily o zlatou, stříbrnou a bronzovou „urničku“.

„Kvalita týmů byla vynikající, každý z nich mohl mít ve svém středu profesionála. Díky tomuto pravidlu se dnes na kurtech objevilo hned sedm velmi zkušených nohejbalistů s extraligovými i reprezentačními zkušenostmi. Úroveň turnaje byla naprosto skvělá,“ sdělil Večerníku přímo na místě Jiří Spáčil, hlavní rozhodčí a organizátor turnaje. Na otázku, zda se kvůli vedru nebál toho, že na turnaj bude mít slabší účast, zakroutil hlavou. „Po poledni byla sice na slunci na kurtech teplota i přes padesát stupňů, ale když hlavním sponzorem celé akce je pan Makový z pohřební služby, nemáme se čeho bát,“ přidal fórek rozesmátý Jiří Spáčil.

Turnaj se stal nakonec po vyčerpávajících bojích kořistí týmu Zemánci v čele s extraligovým borcem Tomášem Zemánkem z Přerova. Druzí skončili Mix s Tomášem Procházkou, jenž hrával nejvyšší nohejbalovou soutěž za Vyškov, bronzovou pohřební urnu si pak převzali členové týmu Deco, kteří v boji o třetí příčku porazili Pacienty.

„Já jsem s úrovní turnaje naprosto spokojený. Jsem nadšený z toho, že i v tak extrémním horku přijela do Prostějova vynikající tříčlenná družstva s velmi kvalitními nohejbalisty. Když si vzpomenu, že v prvních ročnících jsme začínali s pěti nebo šesti účastníky, tak ten letošní ročník předčil všechna očekávání,“ svěřil se Večerníku se svými pocity Pavel Makový, majitel prostějovské pohřební služby, která se stala tradičním sponzorem nohejbalového turnaje URNA CUP 2013.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments