Dobré dopoledne, dnes je neděle 20.8.2017
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
{jkefel title=[NADSTAVBA]} {jkefel title=[1. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 1. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

PRŮBĚŽNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC RELAX Prostějov "B" 9 6 2 1 36:17 24 (+4) 1.
SK GRIFFINS 98 Prostějov 9 6 1 2 36:22 21 (+2) 2.
ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 9 5 1 3 25:17 17 (+1) 3.
MECHECHELEN Prostějov 9 5 1 3 29:33 17 (+3) 4.
AC ZAVADILKA 2000 "A" 9 3 2 4 24:28 14 (+3) 5.
SK ARISTON 92 "A" 9 4 2 3 32:24 14 (+0) 6.
FC ANDĚL Prostějov 9 3 1 5 22:30 10 (+1) 7.
JIŘINA Prostějov 9 3 1 5 28:29 10 (+0) 8.
BOTAFOGA Prostějov 9 3 0 6 21:32 9 (+0) 9.
BEXIM PALETTEN 9 1 1 7 21:42 4 (+0) 10.
*mužstvo FC RELAX Prostějov "B" se stalo vítězem I. třídy
* v závorce jsou uvedeny bonifikační body za umístění v základní části

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov "B" 1 MECHECHELEN Prostějov 6
AC ZAVADILKA 2000 "A" 2 JIŘINA Prostějov 7
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 BEXIM PALETTEN 8
ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 4 FC ANDĚL Prostějov 9
SK ARISTON 92 "A" 5 BOTAFOGA Prostějov 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

1. třída (neděle 24. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
13:30 SK ARISTON 92 "A" : BOTAFOGA Prostějov 3:2
14:10 SK GRIFFINS 98 Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 1:1
14:50 FC ANDĚL Prostějov : SK ARISTON 92 "A" 0:5k
15:30 BOTAFOGA Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice n.H. 1:5
16:10 SK GRIFFINS 98 Prostějov : SK ARISTON 92 "A" 3:6
16:50 ŽE-STAV Nezamyslice n.H. : FC ANDĚL Prostějov 5:0k

1. třída (neděle 17. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 5:0k
16:10 FC RELAX Prostějov "B" : JIŘINA Prostějov 6:2
16:50 JIŘINA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 5:0k
17:30 FC RELAX Prostějov "B" : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:4

1. třída (neděle 10. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : MECHECHELEN Prostějov 4:5
16:10 JIŘINA Prostějov : BEXIM PALETTEN 6:4
16:50 MECHECHELEN Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 4:3
17:30 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BEXIM PALETTEN 7:5
18:10 MECHECHELEN Prostějov : JIŘINA Prostějov 0:4
18:50 BEXIM PALETTEN : FC ANDĚL Prostějov 2:9

1. třída (neděle 3. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : FC ANDĚL Prostějov 2:2
17:40 BOTAFOGA Prostějov : FC RELAX Prostějov "B" 1:8
18:20 FC RELAX Prostějov "B" : FC ANDĚL Prostějov 5:0
19:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : BOTAFOGA Prostějov 2:4

1. třída (sobota 26. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
13:00 MECHECHELEN Prostějov : BEXIM PALETTEN 4:2
13:40 SK ARISTON 92 "A" : JIŘINA Prostějov 2:2
14:20 MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:1
15:00 JIŘINA Prostějov : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 1:2
15:40 BEXIM PALETTEN : AC ZAVADILKA 2000 "A" 2:5
16:20 FC RELAX Prostějov "B" : SK ARISTON 92 "A" 6:4
17:00 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : MECHECHELEN Prostějov 5:7
17:40 BEXIM PALETTEN : BOTAFOGA Prostějov 1:4
18:20 SK ARISTON 92 "A" : AC ZAVADILKA 2000 "A" 4:5
19:00 FC RELAX Prostějov "B" : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 2:1

1. třída (neděle 13. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC ANDĚL Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:1
08:40 JIŘINA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 1:4
09:20 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 5:0
10:00 FC ANDĚL Prostějov : JIŘINA Prostějov 4:3
10:40 SK GRIFFINS 98 Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 3:2
11:20 BOTAFOGA Prostějov : JIŘINA Prostějov 7:4
12:00 MECHECHELEN Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "A" 1:6
12:40 FC RELAX Prostějov "B" : BEXIM PALETTEN 1:1
13:20 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : SK ARISTON 92 "A" 1:0
14:00 AC ZAVADILKA 2000 "A" : FC RELAX Prostějov "B" 3:3
14:40 SK ARISTON 92 "A" : MECHECHELEN Prostějov 5:5
15:20 BEXIM PALETTEN : ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 4:3
16:00 FC RELAX Prostějov "B" : MECHECHELEN Prostějov 3:1
16:40 ŽE-STAV Nezamyslice na Hané : AC ZAVADILKA 2000 "A" 2:1
17:20 SK ARISTON 92 "A" : BEXIM PALETTEN 3:0
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[2. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 2. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

KONEČNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
AC VYPRAHLO Konice 9 9 0 0 24:10 27 1.
DYNAMO Zdětín 9 6 1 2 24:11 19 2.
MK Brodek u Prostějova 9 6 1 2 36:21 19 3.
SEXMERALDA 9 5 3 1 27:14 18 4.
TORPEDO Prostějov 9 4 1 4 26:20 13 5.
POKOP Domamyslice 9 3 2 4 18:27 11 6.
ATLETICO Smržice 9 3 0 6 16:26 10 7.
FC FONTÍK 9 2 1 6 19:34 9 8.
SK Skalka 9 1 2 6 19:37 8 9.
AC ZAVADILKA 2000 "B" 9 0 1 8 22:41 7 10.
SK Dubany 0 0 0 0 0:0 0 11.
MM Vrchoslavice 0 0 0 0 0:0 0 12.
* AC VYPRAHLO Konice si zachovalo prvoligovou příslušnost, DYNAMO Zdětín postupuje do nejvyšší okresní soutěže z druhého místa
* mužstva SK Dubany a MM Vrchoslavice byly ze soutěže vyloučeny z důvodu opětovného se nedostavení k nadstavbovým turnajům

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
AC VYPRAHLO Konice 1 FC FONTÍK 7
SK Dubany 2 TORPEDO Prostějov 8
MM Vrchoslavice 3 POKOP Domamyslice 9
SK Skalka 4 SEXMERALDA 10
MK Brodek u Prostějova 5 ATLETICO Smržice 11
AC ZAVADILKA 2000 "B" 6 DYNAMO Zdětín 12
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. třída (sobota 16. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 POKOP Domamyslice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:1
08:40 TORPEDO Prostějov : MK Brodek u Prostějova 3:4
09:20 FC FONTÍK : SK Dubany 5:0k
10:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : TORPEDO Prostějov 1:4
10:40 SK Dubany : POKOP Domamyslice 0:5k
11:20 MK Brodek u Prostějova : FC FONTÍK 5:2
12:00 TORPEDO Prostějov : SK Dubany 5:0k
12:40 FC FONTÍK : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:3
13:20  DYNAMO Zdětín : SK Skalka 5:0
14:00 SEXMERALDA : AC VYPRAHLO Konice 1:4
14:40 ATLETICO Smržice : MM Vrchoslavice 5:0k
15:20 SK Skalka : SEXMERALDA 1:5
16:00 MM Vrchoslavice : DYNAMO Zdětín 0:5k
16:40 AC VYPRAHLO Konice : ATLETICO Smržice 4:0
17:20 SEXMERALDA : MM Vrchoslavice 5:0k
18:00 ATLETICO Smržice : SK Skalka 5:3
18:40 AC VYPRAHLO Konice : DYNAMO Zdětín 5:0

2. třída (neděle 10. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : SEXMERALDA 3:4
08:40 SK Dubany : DYNAMO Zdětín 0:5k
09:20 MK Brodek u Prostějova : ATLETICO Smržice 2:0
10:00 SEXMERALDA : SK Dubany 5:0k
10:40 ATLETICO Smržice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 5:3
11:20 DYNAMO Zdětín : MK Brodek u Prostějova 4:0
12:00 SK Dubany : ATLETICO Smržice 0:5k
12:40 MK Brodek u Prostějova : SEXMERALDA 3:3
13:20  AC ZAVADILKA 2000 "B" : DYNAMO Zdětín 2:4

2. třída (sobota 9. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 MM Vrchoslavice : FC FONTÍK 0:5k
08:40 AC VYPRAHLO Konice : TORPEDO Prostějov 3:2
09:20 SK Skalka : POKOP Domamyslice 4:2
10:00 AC VYPRAHLO Konice : FC FONTÍK 4:1
10:40 TORPEDO Prostějov : MM Vrchoslavice 5:0k
11:20 POKOP Domamyslice : AC VYPRAHLO Konice 2:4
12:00 FC FONTÍK : SK Skalka 6:4
12:40 MM Vrchoslavice : POKOP Domamyslice 0:5k

2. třída (sobota 26. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 POKOP Domamyslice : DYNAMO Zdětín 1:0
08:40 TORPEDO Prostějov : SEXMERALDA 2:4
09:20 FC FONTÍK : ATLETICO Smržice 0:3
10:00 DYNAMO Zdětín : TORPEDO Prostějov 4:2
10:40 ATLETICO Smržice : POKOP Domamyslice 1:3
11:20 SEXMERALDA : FC FONTÍK 4:0
12:00 TORPEDO Prostějov : ATLETICO Smržice 3:1
12:40 POKOP Domamyslice : SEXMERALDA 1:1

2. třída (sobota 26. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK Skalka : AC ZAVADILKA 2000 "B" 4:4
08:40 AC VYPRAHLO Konice : MK Brodek u Prostějova 3:2
09:20 MM Vrchoslavice : SK Dubany 0:4
10:00 AC ZAVADILKA 2000 "B" : AC VYPRAHLO Konice 2:5
10:40 SK Dubany : SK Skalka 7:4
11:20 MK Brodek u Prostějova : MM Vrchoslavice 5:2
12:00 AC VYPRAHLO Konice : SK Dubany 3:3
12:40 MM Vrchoslavice : AC ZAVADILKA 2000 "B" 7:3
13:20 SK Skalka : MK Brodek u Prostějova 2:7

2. třída (neděle 20. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC FONTÍK : DYNAMO Zdětín 0:4
08:40 TORPEDO Prostějov : POKOP Domamyslice 6:0
09:20 DYNAMO Zdětín : SEXMERALDA 0:0
10:00 POKOP Domamyslice : FC FONTÍK 4:4
10:40 ATLETICO Smržice : DYNAMO Zdětín 1:3
11:20 FC FONTÍK : TORPEDO Prostějov 2:3
12:00 ATLETICO Smržice : SEXMERALDA 0:5
12:40 POKOP Domamyslice : MK Brodek u Prostějova 1:6
13:20 SK Skalka : TORPEDO Prostějov 1:1
14:00 MK Brodek u Prostějova : AC ZAVADILKA 2000 "B" 7:3
14:40 AC VYPRAHLO Konice : SK Skalka 2:0
15:20 AC ZAVADILKA 2000 "B" : SK Dubany 2:6
16:00 SK Skalka : MM Vrchoslavice 5:0k
16:40 SK Dubany : MK Brodek u Prostějova 1:2
17:20 MM Vrchoslavice : AC VYPRAHLO Konice 0:5k
* mužstvo MM Vrchoslavice se k turnaji nedostavilo z důvodu kalamity - náledí
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[3. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 3. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - nadstavbová část

PRŮBĚŽNÁ TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC MENPHIS Prostějov 9 8 1 0 40:12 25 1.
SK ARISTON 92 "B" 9 7 1 1 37:12 22 2.
SOKOL Zdětín 9 5 1 3 39:34 16 3.
KMK KATASTROFA 9 4 2 3 17:19 14 4.
FC RELAX Prostějov "C" 9 4 0 5 26:27 12 5.
1.FC BETIS Prostějov 9 4 0 5 23:23 12 6.
FC PEPINO Konice 9 3 2 4 24:35 11 7.
FK AGRO Čehovice 9 3 0 6 32:30 9 8.
FC MASUCKER 9 2 0 7 21:42 6 9.
KULCAO Prostějov 9 0 1 8 9:38 1 10.
* mužstvo FC MENPHIS Prostějov se stalo vítězem III. třídy

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
1.FC BETIS Prostějov 1 SOKOL Zdětín 6
FC PEPINO Konice 2 FC MENPHIS Prostějov 7
SK ARISTON 92 "B" 3 KMK KATASTROFA 8
FK AGRO Čehovice 4 KULCAO Prostějov 9
FC RELAX Prostějov "C" 5 FC MASUCKER 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

3. třída (neděle 24. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
11:00 SK ARISTON 92 "B" : 1.FC BETIS Prostějov 3:1
11:40 FC PEPINO Konice : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
12:20 FC MENPHIS Prostějov : 1.FC BETIS Prostějov 5:1
13:00 FC PEPINO Konice : SK ARISTON 92 "B" 0:5k

3. třída (sobota 16. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 1.FC BETIS Prostějov : KULCAO Prostějov 5:0k
15:40 FC MASUCKER : FC PEPINO Konice 2:4
16:20 FC PEPINO Konice : KULCAO Prostějov 5:0k
17:00 1.FC BETIS Prostějov : FC MASUCKER 2:1

3. třída (neděle 10. 2. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC RELAX Prostějov "C" : FC MASUCKER 2:3
08:40 FK AGRO Čehovice : FC MENPHIS Prostějov 3:5
09:20 KULCAO Prostějov : FC RELAX Prostějov "C" 2:3
10:00 FC MASUCKER : FK AGRO Čehovice 1:5
10:40 FC MENPHIS Prostějov : FC RELAX Prostějov "C" 3:1
11:20 FK AGRO Čehovice : KULCAO Prostějov 6:4

3. třída (sobota 2. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK ARISTON 92 "B" : SOKOL Zdětín 5:0k
08:40 FC MENPHIS Prostějov : KMK KATASTROFA 1:1
09:20 SOKOL Zdětín : KULCAO Prostějov nehráno (k)
10:00 SK ARISTON 92 "B" : KMK KATASTROFA 4:1
10:40 SOKOL Zdětín : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : KULCAO Prostějov 5:0k

3. třída (sobota 2. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 SK ARISTON 92 "B" : SOKOL Zdětín 5:0k
08:40 FC MENPHIS Prostějov : KMK KATASTROFA 1:1
09:20 SOKOL Zdětín : KULCAO Prostějov nehráno (k)
10:00 SK ARISTON 92 "B" : KMK KATASTROFA 4:1
10:40 SOKOL Zdětín : FC MENPHIS Prostějov 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : KULCAO Prostějov 5:0k
* mužstva SOKOL Zdětín a KULCAO Prostějov se nedostavilo k zápasům, jejich zápasy byly kontumovány. Vzájemný zápas těchto dvou celků byl kontumován výsledkem 0:3 pro obě mužstva bez započtení bodů

3. třída (sobota 19. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC PEPINO Konice : FK AGRO Čehovice 3:10
08:40 FC RELAX Prostějov "C" : 1.FC BETIS Prostějov 3:2
09:20 KMK KATASTROFA : FC MASUCKER 2:0
10:00 FK AGRO Čehovice : SOKOL Zdětín 4:5
10:40 FC PEPINO Konice : FC RELAX Prostějov "C" 0:5k
11:20 KMK KATASTROFA : 1.FC BETIS Prostějov 1:2
12:00 SK ARISTON 92 "B" : FK AGRO Čehovice 4:0
12:40 SOKOL Zdětín : FC MASUCKER 8:2
13:20 FC RELAX Prostějov "C" : SK ARISTON 92 "B" 1:5
14:00 SOKOL Zdětín : KMK KATASTROFA 9:1

3. třída (neděle 13. 1. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FC RELAX Prostějov "C" : KMK KATASTROFA 2:3
08:40 FK AGRO Čehovice : 1.FC BETIS Prostějov 1:2
09:20 FC PEPINO Konice : SOKOL Zdětín 5:5
10:00 KMK KATASTROFA : FK AGRO Čehovice 2:0
10:40 FC RELAX Prostějov "C" : SOKOL Zdětín 5:6
11:20 1.FC BETIS Prostějov : FC PEPINO Konice 2:3
12:00 FK AGRO Čehovice : FC RELAX Prostějov "C" 3:4
12:40 FC PEPINO Konice : KMK KATASTROFA 1:1
13:20 SOKOL Zdětín : 1.FC BETIS Prostějov 6:4
14:00 FC MASUCKER : FC MENPHIS Prostějov 4:6
14:40 SK ARISTON 92 "B" : KULCAO Prostějov 1:1
15:20 KULCAO Prostějov : FC MENPHIS Prostějov 0:5
16:00 SK ARISTON 92 "B" : FC MASUCKER 8:3
16:40 FC MENPHIS Prostějov : SK ARISTON 92 "B" 5:2
17:20 KULCAO Prostějov : FC MASUCKER 2:5
{/jkefelend} {/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[1. TŘÍDA]} {jkefel title=[Tabulka 1. třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
RELAX Prostějov "B" 11 9 2 0 41:13 29 1.
AC ZAVADILKA 2000 "A" 11 8 2 1 37:21 26 2.
SK GRIFFINS 98 Prostějov 11 7 2 2 36:22 23 3.
ŽE-STAV Nezamyslice na Hané 11 6 2 3 27:21 20 4.
SK ARISTON Prostějov 92 „A“ 11 5 3 3 33:25 18 5.
MECHECHELEN Prostějov 11 4 3 4 34:33 15 6.
JIŘINA Prostějov 11 4 2 5 32:41 14 7.
BEXIM PALETTEN 11 4 1 6 27:31 13 8.
FC ANDĚL Prostějov 11 3 2 6 31:35 11 9.
BOTAFOGA Prostějov 11 3 2 6 23:28 11 10.
AC VYPRAHLO Konice 11 1 3 7 19:37 6 11.
SK DUBANY 11 0 0 11 17:50 0 12.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov „B“ 1 MECHECHELEN Prostějov 7
AC ZAVADILKA 2000 „A“ 2 AC VYPRAHLO Konice 8
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 SK DUBANY 9
JIŘINA Prostějov 4 FC ANDĚL Prostějov 10
ŽE-STAV Nezamyslice n.H 5 BOTAFOGA Prostějov 11
SK ARISTON Prostějov 92 „A“ 6 BEXIM PALETTEN 12
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

1. třída (neděle 6. 1. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 RELAX „B“ : ŽE-STAV Nezamyslice 3:0
08:40 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : MECHECHELEN Prostějov 3:2
09:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : RELAX „B“ 0:0
10:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : MECHECHELEN Prostějov 5:5
10:40 ŽE-STAV Nezamyslice : JIŘINA Prostějov 3:4
11:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : VYPRAHLO Konice 3:3
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : RELAX „B“ 3:3
12:40 MECHECHELEN Prostějov : JIŘINA Prostějov 5:5
13:20 ŽE-STAV Nezamyslice : BOTAFOGA Prostějov 3:2
14:00 JIŘINA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:6
14:40 VYPRAHLO Konice : AC ZAVADILKA 2000 “A” 2:7
15:20 BOTAFOGA Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 1:3
16:00 VYPRAHLO Konice : BEXIM PALETTEN 0:3
16:40 SK DUBANY : SK GRIFFINS 98 Prostějov 1:3
17:20 FC ANDĚL Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:5
18:00 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:0
18:40 SK DUBANY : FC ANDĚL Prostějov 2:6

1. třída (neděle 16. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:00 RELAX „B“ : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:2
17:40 MECHECHELEN Prostějov : VYPRAHLO Konice 2:1
18:20 BEXIM PALETTEN : RELAX „B“ 1:8
19:00 SK GRIFFINS 98 Prostějov : VYPRAHLO Konice 5:5
19:40 RELAX „B“ : MECHECHELEN Prostějov 3:1
20:20 SK GRIFFINS 98 Prostějov : BEXIM PALETTEN 4:1

1. třída (neděle 9. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : BOTAFOGA Prostějov 2:3
8:40 AC ZAVADILKA 2000 “A” : SK DUBANY 3:1
9:20 BOTAFOGA Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:2
10:00 SK DUBANY : SK ARISTON 92 Prostějov “A” 1:5
10:40 BOTAFOGA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “A” 2:4
11:20 BEXIM PALETTEN : ŽE-STAV Nezamyslice 1:2
12:00 JIŘINA Prostějov : FC ANDĚL Prostějov 2:2
12:40 ŽE-STAV Nezamyslice : SK DUBANY 2:1
13:20 JIŘINA Prostějov : VYPRAHLO Konice 4:2
14:00 FC ANDĚL Prostějov : RELAX „B“ 1:2
14:40 VYPRAHLO Konice : ŽE-STAV Nezamyslice 0:1
15:20 RELAX „B“ : JIŘINA Prostějov 4:3
16:00 VYPRAHLO Konice : FC ANDĚL Prostějov 2:3

1. třída (neděle 2. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MECHECHELEN Prostějov : BEXIM PALETTEN 2:1
8:40 JIŘINA Prostějov : SK DUBANY 7:3
9:20 MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 3:5
10:00 BEXIM PALETTEN : SK DUBANY 4:3
10:40 JIŘINA Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 5:1
11:20  SK DUBANY : MECHECHELEN Prostějov 3:7

1. třída (neděle 2. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “A” : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:1
12:40 ŽE-STAV Nezamyslice : SK ARISTON 92 Prostějov “A” 2:2
13:20 FC ANDĚL Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “A” 3:5
14:00 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:5
14:40 AC ZAVADILKA 2000 “A” : ŽE-STAV Nezamyslice 1:7
15:20 SK ARISTON 92 Prostějov “A” : FC ANDĚL Prostějov 4:3

1. třída (sobota 24. 11. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 RELAX „B“ : SK DUBANY 4:0
8:40 VYPRAHLO Konice : BOTAFOGA 0:0
9:20 BOTAFOGA : RELAX „B“ 2:4
10:00 SK DUBANY : VYPRAHLO Konice 2:4
10:40 VYPRAHLO Konice : RELAX „B“ 0:7
11:20  SK DUBANY :  BOTAFOGA 0:5

1. třída (sobota 24. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 SK GRIFFINS 98  : FC ANDĚL  3:2
15:40  ŽE-STAV Nezamyslice :  MECHECHELEN 2:5
16:20 MECHECHELEN  :  SK GRIFFINS 98 1:4
17:00  FC ANDĚL : ŽE-STAV Nezamyslice  1:4
17:40  ZE-STAV NEZAMYSLICE :  SK GRIFFINS 98 1:1
18:20  FC ANDĚL :  MECHECHELEN 5:5

1. třída (neděle 25. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
14:00 AC Zavadilka 2000 "A" : Bexim Paletten 2:1
14:40 Jiřina Prostějov : SK Ariston 92 "A" 0:5k
15:20 SK Ariston 92 "A" : AC Zavadilka 2000 "A" 0:3
16:00 Bexim Paletten : Jiřina Prostějov 5:0k
16:40 Jiřina Prostějov : AC Zavadilka 2000 "A" 0:5k
17:20 Bexim Paletten : SK Ariston 92 "A" 3:5
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[2. TŘÍDA]} {jkefel title=[Skupina A]} {jkefel title=[Tabulka 2. A třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK Skalka 9 6 1 2 31:20 19 1.
AC ZAVADILKA  2000 „B“ 9 5 2 2 31:21 17 2.
TORPEDO Prostějov 9 5 1 3 28:19 16 3.
ATLETIKO Smržice 9 4 2 3 33:17 14 4.
DYNAMO Zdětín 9 4 1 4 21:27 13 5.
1.FC BETIS Prostějov 9 3 3 3 23:24 12 6.
SK ARISTON Prostějov 92 „B“ 9 3 2 4 29:35 11 7.
FC RELAX Prostějov „C“ 9 3 1 5 21:31 10 8.
FC MENPHIS 9 2 2 5 24:27 8 9.
KULCAO Prostějov 9 2 1 6 17:37 7 10.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC MENPHIS Prostějov 1 AC ZAVADILKA  2000 „B“ 6
KULCAO Prostějov 2 SK ARISTON Prostějov 92 „B“ 7
1. FC BETIS Prostějov 3 ATLETICO Smržice 8
SK SKALKA 4 DYNAMO Zdětín 9
TORPEDO Prostějov 5 FC RELAX Prostějov „C“ 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. A třída (neděle 23. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 KULCAO Prostějov : DYNAMO Zdětín 1:5
8:40 1.FC BETIS Prostějov : RELAX Prostějov “C” 0:3
9:20 DYNAMO Zdětín : ATLETICO Smržice 0:7
10:00 KULCAO Prostějov : 1.FC BETIS Prostějov 2:6
10:40 RELAX Prostějov “C” : DYNAMO Zdětín 6:0
11:20 SK SKALKA : TORPEDO Prostějov 1:4
12:00 ATLETICO Smržice : SK ARISTON 92 “B” 3:3
12:40 SK SKALKA : KULCAO Prostějov 9:2
13:20 AC ZAVADILKA 2000 “B” : FC MENPHIS 2:2
14:00 DYNAMO Zdětín : TORPEDO Prostějov 3:2
14:40 SK ARISTON 92 “B” : FC MENPHIS 4:0
15:20 TORPEDO Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 “B” 4:5

2. A třída (neděle 16. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 “B” : RELAX Prostějov “C” 2:2
8:40 AC ZAVADILKA 2000 “B” : ATLETICO Smržice 5:4
9:20 RELAX Prostějov “C” : SK SKALKA 2:3
10:00 SK ARISTON 92 “B” : AC ZAVADILKA 2000 “B” 4:3
10:40 1.FC BETIS Prostějov : ATLETICO Smržice 2:2
11:20 SK SKALKA : FC MENPHIS 1:1
12:00 AC ZAVADILKA 2000 “B” : RELAX Prostějov “C” 5:0
12:40 1.FC BETIS Prostějov : FC MENPHIS 3:2

2. A třída (neděle 2. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 SK ARISTON 92 “B” : DYNAMO Zdětín 0:6
8:40 1.FC BETIS : SK SKALKA 1:2
9:20 DYNAMO Zdětín : AC ZAVADILKA 2000 “B” 1:3
10:00 SK SKALKA : SK ARISTON 92 “B” 4:7
10:40 1.FC BETIS Prostějov : DYNAMO Zdětín 1:1
11:20 AC ZAVADILKA 2000 “B” : SK SKALKA 4:1
12:00 SK ARISTON 92 “B” : 1.FC BETIS Prostějov 6:7
12:40 FC MENPHIS : TORPEDO Prostějov 2:3
13:20 KULCAO Prostějov : RELAX Prostějov “C” 3:4
14:00 TORPEDO Prostějov : ATLETICO Smržice 0:2
14:40 FC MENPHIS : KULCAO Prostějov nedohráno
15:20 RELAX Prostějov “C” : TORPEDO Prostějov 2:5
16:00 KULCAO Prostějov : ATLETICO Smržice 3:1

2. A třída (neděle 18. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 FC MENPHIS : RELAX „C“ 8:2
12:40 SK SKALKA : ATLETICO Smržice 3:1
13:20 DYNAMO Zdětín : FC MENPHIS 4:3
14:00 RELAX „C“ : ATLETICO Smržice 0:5
14:40 SK SKALKA : DYNAMO Zdětín 4:1
15:20 ATLETICO Smržice : FC MENPHIS 8:1

2. A třída (neděle 25. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
12:00 KULCAO Prostějov : SK ARISTON 92 "B" 2:4
12:40 1.FC BETIS Prostějov : TORPEDO Prostějov 0:3
13:20 AC ZAVADILKA 2000 "B" : KULCAO Prostějov 1:2
14:00 SK ARISTON 92 "B" : TORPEDO Prostějov 2:5
14:40 1.FC BETIS Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 "B" 3:3
15:20 TORPEDO Prostějov : KULCAO Prostějov 2:2
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[Skupina B]} {jkefel title=[Tabulka 2.B třídy]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
MM Vrchoslavice 9 8 1 0 56:14 25 1.
MK Brodek u Prostějova 9 5 3 1 29:18 18 2.
FC FONTÍK 9 5 2 2 29:19 17 3.
POKOP Domamyslice 9 5 0 4 34:25 15 4.
SEXMERALDA 9 4 3 2 27:15 15 5.
FC PEPINO Konice 9 4 0 5 25:16 12 6.
FK AGRO Čehovice 9 3 1 5 22:33 10 7.
SOKOL Zdětín 9 2 3 4 34:37 9 8.
KMK KATASTROFA 9 2 1 6 30:29 7 9.
FC MASUCKER 9 0 0 9 6:86 0 10.


SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
SOKOL Zdětín 1 KMK KATASTROFA 6
MM VRCHOSLAVICE 2 FC PEPINO Konice 7
FC FONTÍK 3 FK AGRO Vláčil Čehovice 8
POKOP Domamyslice 4 SEXMERALDA 9
MK BRODEK u PV 5 FC MASUCKER 10
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

2. B třída (sobota 22. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
08:00 FK AGRO Čehovice : KMK KATASTROFA 0:2
08:40 KMK KATASTROFA : MM Vrchoslavice 1:6
09:20 POKOP Domamyslice : SOKOL Zdětín 4:2
10:00 MK Brodek u Prostějova : MM Vrchoslavice 1:3
10:40 SOKOL Zdětín : FK AGRO Čehovice 3:3
11:20 POKOP Domamyslice : KMK KATASTROFA 6:3
12:00 MM Vrchoslavice : SOKOL Zdětín 11:2
12:40 POKOP Domamyslice : MK Brodek u Prostějova 1:3
13:20 MK Brodek u Prostějova : FK AGRO Čehovice 5:3

2. B třída (sobota 8. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 MK Brodek u Prostějova : FC MASUCKER 6:0
15:40 SOKOL Zdětín : KMK KATASTROFA 4:1
16:20 MK Brodek u Prostějova : SOKOL Zdětín 4:4
17:00 FC MASUCKER : KMK KATASTROFA 1:15
17:40 KMK KATASTROFA : MK Brodek u Prostějova 2:4
18:20 SOKOL Zdětín : FC MASUCKER 12:1

2. B třída (sobota 1. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MM Vrchoslavice : FC FONTÍK 2:1
8:40 POKOP Domamyslice : SEXMERALDA 3:0
9:20 FK AGRO Čehovice : PEPINO Konice 4:3
10:00 FC FONTÍK : POKOP Domamyslice 4:3
10:40 PEPINO Konice : MM Vrchoslavice 0:1
11:20 SEXMERALDA : FK AGRO Čehovice 3:2
12:00 POKOP Domamyslice : PEPINO Konice 1:0
12:40 FK AGRO Čehovice : FC FONTÍK 0:5
13:20 MM Vrchoslavice : SEXMERALDA 2:2

2. B třída (neděle 18. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 MM VRCHOSLAVICE : FK AGRO Čehovice 9:3
8:40 POKOP Domamyslice : FC MASUCKER 9:2
9:20 FC MASUCKER : FK AGRO Čehovice 0:2
10:00 MM VRCHOSLAVICE : POKOP Domamyslice 6:4
10:40 POKOP Domamyslice : FK AGRO Čehovice 3:5
11:20 FC MASUCKER : MM VRCHOSLAVICE 0:16

2. B třída (neděle 25. 11. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
8:00 Brodek u Prostějova : PEPINO Konice 3:2
8:40 SEXMERALDA : KMK KATASTROFA 3:2
9:20 PEPINO Konice : Sokol Zdětín 4:1
10:00 KMK KATASTROFA : FC FONTÍK 2:2
10:40 SEXMERALDA : Brodek u Prostějova nedohráno
11:20 FC FONTÍK : Sokol Zdětín 6:3
12:00 KMK KATASTROFA : PEPINO Konice 2:3
12:40 Brodek u Prostějova FC FONTÍK 2:2
13:20 Sokol Zdětín : SEXMERALDA 3:3
{/jkefelend} {/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[LIGA VETERÁNŮ]} {jkefel title=[Tabulka veteránů]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
FC RELAX Prostějov 14 13 1 0 106:33 40 1.
BEXIM PALETTEN 14 11 0 3 69:39 33 2.
FC LITRPŮL Prostějov 14 9 2 3 63:49 29 3.
OTINOVES 14 6 1 7 38:38 19 4.
AC ZAVADILKA 2000 14 5 2 7 39:60 17 5.
SEZAKO Prostějov 14 5 1 8 40:48 16 6.
FC ŽELEČ 14 2 1 11 27:63 7 7.
AC ŠTIKA Prostějov 14 0 2 12 26:78 2 8.
* vítězem Ligy veteránů 2012/2013 se stalo mužstvo FC RELAX Prostějov

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov 1 SEZAKO Prostějov 5
FC LITRPŮL Prostějov 2 FC ŽELEČ 6
AC ZAVADILKA 2000 3 OTINOVES 7
AC ŠTIKA Prostějov 4 BEXIM PALETTEN 8
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Liga veteránů (neděle 3. 2. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
14:00 FC ŽELEČ : AC ZAVADILKA 2000 1:5
14:40 SEZAKO Prostějov : AC ŠTIKA Prostějov 3:2
15:20 AC ŠTIKA Prostějov : FC ŽELEČ 3:2
16:00 SEZAKO Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 0:2
16:40 AC ZAVADILKA 2000 : AC ŠTIKA Prostějov 0:4

Liga veteránů (sobota 2. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
16:30 BEXIM PALETTEN : FC LITRPŮL 5:1
17:10 OTINOVES : FC RELAX 1:10
17:50 FC LITRPŮL : OTINOVES 3:3
18:30 FC RELAX : BEXIM PALETTEN 8:1

Liga veteránů (neděle 27. 1. 2013 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
9:00 AC ZAVADILKA 2000 : BEXIM PALETTEN 6:1
9:40 FC ŽELEČ : OTINOVES 1:4
10:20 BEXIM PALETTEN : FC ŽELEČ 12:2
11:00 OTINOVES : AC ZAVADILKA 2000 5:2
11:40 FC RELAX : FC LITRPŮL 6:6
12:20 SEZAKO Prostějov : FC ŽELEČ 7:3
13:00 AC ŠTIKA Prostějov : FC RELAX 2:6
13:40 FC LITRPŮL : SEZAKO Prostějov 4:3
14:20 AC ŠTIKA Prostějov : FC LITRPŮL 3:8
15:00 SEZAKO Prostějov : FC RELAX 4:10

Liga veteránů (sobota 12. 1. 2013 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 BEXIM PALETTEN : OTINOVES 6:4
15:40 OTINOVES : SEZAKO Prostějov 2:1
16:20 AC ŠTIKA Prostějov : BEXIM PALETTEN 3:10
17:00 BEXIM PALETTEN : SEZAKO Prostějov 5:2
17:40 OTINOVES : AC ŠTIKA Prostějov 4:3

Liga veteránů (sobota 15. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 FC LITRPŮL : FC RELAX 4:11
15:40 FC ŽELEČ : SEZAKO Prostějov 3:6
16:20 FC RELAX : AC ŠTIKA Prostějov 10:2
17:00 SEZAKO Prostějov : FC LITRPŮL 3:4
17:40 FC LITRPŮL : AC ŠTIKA Prostějov 5:0
18:20 FC RELAX : SEZAKO Prostějov 3:1

Liga veteránů (sobota 15. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
17:30 AC ZAVADILKA 2000 : OTINOVES 5:1
18:10 FC ŽELEČ : BEXIM PALETTEN 2:6
18:50 OTINOVES : FC ŽELEČ 2:2
19:30 BEXIM PALETTEN : AC ZAVADILKA 2000 3:1

Liga veteránů (sobota 8. 12. 2012 - Prostějov)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
15:00 FC LITRPŮL : BEXIM PALETTEN 3:4
15:40 FC RELAX : OTINOVES 11:2
16:20 OTINOVES : FC LITRPŮL 5:6
17:00 FC RELAX : BEXIM PALETTEN 4:1
17:40 AC ZAVADILKA 2000 : FC ŽELEČ 5:1
18:20 AC ŠTIKA Prostějov : SEZAKO Prostějov   0:2
19:00 SEZAKO Prostějov   : AC ZAVADILKA 2000 2:2
19:40 FC ŽELEČ : AC ŠTIKA Prostějov 2:2
20:20 AC ŠTIKA Prostějov : AC ZAVADILKA 2000 0:2

Liga veteránů (sobota 24. 11. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK
10:00 OTINOVES : BEXIM PALETTEN 0:4
10:40 SEZAKO : OTINOVES 4:2
11:20 BEXIM PALETTEN : AC ŠTIKA Prostějov 5:1
12:00 SEZAKO : BEXIM PALETTEN 2:6
12:40 AC ŠTIKA Prostějov : OTINOVES 2:4
13:20 FC LITRPŮL : FC ŽELEČ 7:0
14:00 FC RELAX : AC ZAVADILKA 2000 6:1
14:40 FC ŽELEČ : FC RELAX 2:8
15:20 AC ZAVADILKA 2000 : FC LITRPŮL 2:4
{/jkefelend} {/jkefel} {jkefel title=[KRAJSKÝ PŘEBOR]} {jkefel title=[Tabulka Krajského přeboru]}

Sezóna 2012/2013 - základní část

PRŮBĚŽNÁTABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
1.FC DELTA R. Šumperk "B" 14 12 0 2 91:35 36 1.
FC RELAX Prostějov "A" 14 12 0 2 80:46 36 2.
AC GAMASPOL Jeseník "B" 14 9 1 4 60:40 28 3.
ZÁVODNÍ Česká Ves 14 9 1 4 53:47 28 4.
BULDOCI Dolní Studénky 14 6 0 8 47:40 18 5.
MORAVEC Vikýřovice 14 2 3 9 32:61 9 6.
KK Club Klášterec 14 2 2 10 31:63 8 7.
GRÁC TEAM Plumlov 14 0 1 13 36:98 1 8.
* mužstvo 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" se stalo vítězem Krajského přeboru Olomouckého kraje

SEZNAM KLUBŮ

Název Číslo   Název Číslo
FC RELAX Prostějov 1 ZÁVODNÍ Česká Ves 5
GRÁC TEAM Plumlov 2 MORAVEC Vikýřovice 6
AC GAMASPOL Jeseník "B" 3 KK Club Klášterec 7
1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4 BULDOCI Dolní Studénky 8
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Krajský přebor (neděle 24. 2. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : 1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4:2
FC RELAX Prostějov : MORAVEC Vikýřovice 10:4
GRÁC TEAM Plumlov : 1.FC DELTA R. Šumperk "B" 4:8
GRÁC TEAM Plumlov : MORAVEC Vikýřovice 2:5

Krajský přebor (neděle 10. 2. 2013 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : ZÁVODNÍ Česká Ves 4:1
FC RELAX Prostějov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 7:4
GRÁC TEAM Plumlov : ZÁVODNÍ Česká Ves 1:4
GRÁC TEAM Plumlov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 4:11

Krajský přebor (neděle 20. 1. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : BULDOCI Dolní Studénky 4:3
FC RELAX Prostějov : KK KLUB Klášterec 5:3
GRÁC TEAM Plumlov : BULDOCI Dolní Studénky 2:7
GRÁC TEAM Plumlov : KK KLUB Klášterec 1:7

Krajský přebor (sobota 5. 1. 2013 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : Moravec Vikýřovice 5:2
FC RELAX Prostějov : 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" 3:9
GRÁC TEAM Plumlov : Moravec Vikýřovice 2:2
GRÁC TEAM Plumlov : 1.FC DELTA REAL Šumperk "B" 2:11

Krajský přebor (sobota 22. 12. 2012 - Mikulovice)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 5:3
FC RELAX Prostějov : ZÁVODNÍ Česká Ves 6:7
GRÁC TEAM Plumlov : AC GAMASPOL Jeseník "B" 2:4
GRÁC TEAM Plumlov : ZÁVODNÍ Česká Ves 6:7

Krajský přebor (sobota 8. 12. 2012 - Šumperk)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : BULDOCI Dolní Studénky 4:1
GRÁC TEAM Plumlov : BULDOCI Dolní Studénky 1:5
FC RELAX Prostějov : KK Club Klášterec 4:0
GRÁC TEAM Plumlov : KK Club Klášterec 2:7

Krajský přebor (neděle 2. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov : GRÁC TEAM Plumlov 10:2
GRÁC TEAM Plumlov : FC RELAX Prostějov 9:5
{/jkefelend}{/jkefel}{jkefel title=[ČESKÝ POHÁR]} {jkefel title=[Tabulka finálové skupiny]}

Sezóna 2012/2013 - Okresní kolo Prostějov - finále

Skupina 1 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 3 0 0 14:5 9 1.
BOTAFOGA Prostějov 3 2 0 1 11:6 6 2.
SK ARISTON 92 "A" Prostějov 3 1 0 2 10:9 3 3.
FC ANDĚL Prostějov 3 0 0 3 0:15 0 4.
* Vítězem okresní fáze Českého poháru 2012/2013 se stalo mužstvo SK GRIFFINS 98 Prostějov
* Mužstvo FC ANDĚL Prostějov se k zápasům nedostavilo z důvodu nemoci

SEZNAM KLUBŮ

Název Skupina 1   Skupina 2 Číslo
SK GRIFFINS 98 Prostějov 1 FC ANDĚL Prostějov 3
BOTAFOGA Prostějov 2 SK ARISTON 92 "A" Prostějov 4
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Finále (neděle 20. 1. 2013 - Prostějov)

ZÁPAS VÝSLEDEK
SK ARISTON 92 "A" Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:4
SK GRIFFINS 98 Prostějov : FC ANDĚL Prostějov nehráno
FC ANDĚL Prostějov : SK ARISTON 92 "A" Prostějov nehráno
BOTAFOGA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:4
FC ANDĚL Prostějov : BOTAFOGA Prostějov nehráno
SK ARISTON 92 "A" Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 3:5
{/jkefel} {jkefel title=[Tabulky semifinále]}

Sezóna 2012/2013 - Okresní kolo Prostějov - SEMIFINÁLE

Skupina 1 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK GRIFFINS 98 Prostějov 3 2 1 0 12:8 7 1.
BOTAFOGA Prostějov 3 2 0 1 9:9 6 2.
MECHECHELEN Prostějov 3 1 1 1 9:9 6 3.
SEXMERALDA 3 0 0 3 6:11 0 4.
* Postup do finálové skupiny si zajistil: SK GRIFFINS 98 Prostějov a BOTAFOGA Prostějov

Skupina 2 - KONEČNÁ TABULKA

MUŽSTVO Z V R P S B POŘADÍ
SK ARISTON 92 "A" Prostějov 3 2 1 0 17:9 7 1.
FC ANDĚL Prostějov 3 2 1 0 14:10 7 2.
SK Dubany 3 1 0 2 12:13 3 3.
FC RELAX Prostějov "B" 3 0 0 3 7:18 0 4.
* Postup do finálové skupiny si zajistil: SK ARISTON Prostějov 92 „A“  a  FC ANDĚL Prostějov

SEZNAM KLUBŮ

Název Skupina 1   Skupina 2 Číslo
SK GRIFFINS 98 Prostějov 1 FC RELAX Prostějov "B" 1
MECHECHELEN Prostějov 2 SK ARISTON 92 "A" Prostějov 2
BOTAFOGA Prostějov 3 FC ANDĚL Prostějov 3
SEXMERALDA 4 SK Dubany 4
{/jkefel} {jkefel title=[Rozlosování a výsledky]}

Skupina 1 (čtvrtek 27. 12. 2012 - Kostelec n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
SK GRIFFINS 98 Prostějov : SEXMERALDA 4:3
MECHECHELEN Prostějov : BOTAFOGA Prostějov 2:4
BOTAFOGA Prostějov : SK GRIFFINS 98 Prostějov 2:5
SEXMERALDA : MECHECHELEN Prostějov 1:4
BOTAFOGA Prostějov : SEXMERALDA 3:2
SK GRIFFINS 98 Prostějov : MECHECHELEN Prostějov 3:3

Skupina 2 (sobota 22. 12. 2012 - Nezamyslice n.H.)

ZÁPAS VÝSLEDEK
FC RELAX Prostějov "B" : SK Dubany 1:7
SK ARISTON 92 "A" : FC ANDĚL Prostějov 4:4
FC ANDĚL Prostějov : FC RELAX Prostějov "B" 3:2
SK Dubany : SK ARISTON 92 "A" 1:5
FC ANDĚL Prostějov : SK Dubany 7:4
FC RELAX Prostějov "B" : SK ARISTON 92 "A" 4:8
{/jkefelend} {/jkefelend}
Post by: Zdeněk Vysloužil

Devátý ročník v Biskupicích. Tradiční letní turnaj v malé kopané BEDIHOŠŤ CUP se letos poprvé představí v Biskupicích. V tamním areálu našli organizátoři Jiří Kresta a Radek Kocourek skvělé a prověřené zázemí. Konat se bude o prvním prázdninovém víkendu: 1. a a 2. července 2017.

Post by: Marek Sonnevend

Už před závěrečným kolem se definitivně rozhodlo o vítězi první okresní ligy v malé kopané ČUS Prostějovska 2016/17. O uplynulém víkendu byly na programu turnaje ve Víceměřicích a Vrbátkách, přičemž dvěma výhrami svůj další triumf znamenající bezpečné obhájení mistrovského titulu potvrdil tým SK Tomek Dobrochov.

Post by: Redakce

Poslední fustalovou soutěží, která se dohrávala o víkendu, byla 2. třída mužů. Záložní výběr Relaxu Prostějov napodobil své kolegy z „A“-týmu a veteránů a pohlídal si prvenství. Druhá příčka patří Brodku u Prostějova, třetí skončilo BVD. Ostudou skončilo účinkování béčka Sexmeraldy, které se nesešlo ani k jednomu zápasu nadstavbové části…

Post by: Redakce

Vítězná jízda pokračuje! Veteránští futsalisté z prostějovského týmu Bexim Paletten vstoupili i do roku 2017 zlatou nohou. Po dvou letních turnajových triumfech získali tentokrát prvenství v hale. Prostějovští ovládli klání v Jaroměřicích suverénním způsobem, neboť mezi devítkou účastníků nenašli přemožitele.

Post by: Zdeněk Vysloužil

Skvostná jízda pokračuje. Parta nezamyslických bojovníků je blízko prvotřídní futsalové senzaci. Po pěti odehraných nadstavbových kolech má tým z jihu regionu plný počet výher. Důležitý krok k historickému úspěchu udělal ŽE-STAV v přímém souboji dvou neporažených. S favorizovaným Mechechelenem zvítězily Nezamyslice rozdílem tří branek a před posledním turnajem drží jednobodový náskok před pětinásobným obhájcem z Relaxu.

  • militaryfest
  • Mikroregion Nemcicko
  • JH Reality
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlas lidu...

Jak tipujete umístění fotbalistů 1.SK Prostějov po návratu do MSFL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Jsme nejlepší!

Prostějov si aktuálně jako jediné město v Olomouckém kraji udržuje nižší nezaměstnanost, než je celorepublikový průměr. Bez práce je u nás 2 755 lidí, z toho 1 594 žen. Podíl nezaměstnaných se ustálil na rovných třech procentech, což by nám měl závidět celý zbytek republiky. 

 

 
Vyhrála, ale tajemnicí není.

Výběrové řízení na post tajemníka prostějovského magistrátu skončilo neslavně. Konkurz vyhrála přesvědčivě současná vedoucí odboru kanceláře tajemníka Jana Orságová. Nakonec ale odmítla do funkce po Lubomíru Balášovi nastoupit, prý se tak dohodla s primátorkou... 

Osobnost týdne

JAN KANYZA

33 02 kanyza
Většina z nás jej velmi dobře zná z televizních obrazovek, jako herec je naprosto famózní. Nyní v Prostějově přesvědčuje o tom, že je také skvělý malíř. Uplynulé pondělí zahájil svoji výstavu v muzeu vernisáží, která přinesla rekordní návštěvnost. 

Číslo týdne

7

Tohle není zrovna šťastné číslo, alespoň ne pro notorického vykradače bytů Antonína Tesaře. Ten je nyní souzen za vloupání do sedmi bytů na teritoriu Prostějova, přičemž majitelům způsobil bezmála půlmilionovou škodu. Už podruhé má jít na pět let do kriminálu. A to může být ještě hůř...

Výrok týdne

„„UŽ TADY NEVIDÍM

BĚHAT TOHO PSA,

NENÍ V TOM GULÁŠI?““


Návštěvník sobotní akce Guláš Rock Fest
u plumlovské přehrady měl trochu
obavy ze surovin, které obsahoval
jeden z nabízených voňavých gulášků