Dobré poledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 futsalPo vyvrcholení základní části se o uplynulém víkendu rozjely nadstavbové boje, které určí letošního futsalového mistra prostějovského regionu. Na čele se seřadila opět stejná čtveřice týmů, vedoucím celkem jsou tentokrát hráči SK Griffins 98 Prostějov. Ti tak navázali na dobrou formu z posledního turnaje, když si připsali plný bodový zisk. Neporazitelnost si drží druhý Relax „B“, jenž však ztratil důležité body v souboji o titul. Třetí příčka díky bonifikačním bodům patří Zavadilce 2000 „A“. Na opačném pólu se krčí dvojice Mechechelen a Jiřina Prostějov.

Palubovka „Reálky“ byla v neděli 13. ledna vyhrazena vyznavačům kolektivní hry zvané futsal, jenž je v zimním období vhodným doplňkem regionálním fotbalistům. Základní část je již minulostí, v neděli se hráči utkali v těch nejdůležitějších bojích o titul futsalového mistra prostějovského regionu. V dopoledním programu patřili mezi největší favority prostějovští Griffins, kteří tuto roli na sto procent vyplnili. Nejdříve si poradili s Jiřinou, následně nedali šanci borcům z Botafogy, zvládli i třetí utkání s Anděly a k devíti bodům si připsali ještě dva bonifikační za umístění v základní části, kde jim patřila bronzová příčka.

Úderem poledne odstartoval odpolední program, zde byly největším favoritem plejeři rezervy Relaxu, ale také druhý celek po základní části AC Zavadilka 2000 „A“. Největším tahákem tak bezesporu byla právě konfrontace těchto dvou týmů. Při té poslední se před týdnem oba celky rozešly smírně. Ani jejich druhé vzájemné utkání nenašlo svého vítěze, zápas skončil naprosto totožným výsledkem 3:3. Obhájce titulu ztratil ale i další body za remízu s Beximem, Zavadilka zase ztratila prohrou s Nezamyslicemi. Ty se tak staly nejúspěšnějším celkem odpolední skupiny, bonifikační body však k lepšímu umístění pomohly právě loni dvěma nejúspěšnějším celkům. Na výsluní jsou tedy hráči SK Griffins 98, před druhou rezervou Relaxu a třetí Zavadilkou.

Své úvodní zápasy má za sebou také nově vzniklá III. třída. V ní se představily mužstva, která ve II. třídě neuspěla v bojích o baráž do nejvyšší regionální soutěže. Na čele se s plným počtem bodů usadil FC Menphis, bez porážky je také druhý Sokol Zdětín, třetí KMK Katastrofa a FC Pepino Konice. Bez bodu a na posledním místě jsou Čehovice. Perličkou jsou první body mužstva FC Masucker, které v předešlých devíti zápasech v celém průběhu letošního ročníku futsalu na Prostějovsku nezískalo ani jeden.

Pokračovala i Liga veteránů, svým již pátým turnajem. I když měl vedoucí celek FC Relax volno, na čele se nic nezměnilo. Na druhé místo se však posunuli „veteráni“ z Beximu, kteří odsunuli na bronzovou příčku FC Litrpůl. Na děleném čtvrtém místě se seřadila AC Zavadilka a Sezako, poslední zůstávají hráči prostějovské AC Štiky. Za zmínku stojí dvanáct vstřelených branek nestárnoucího Petra Hoduláka, hrajícího za druhý celek tabulky Bexim Paletten.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments