Dobrý podvečer, dnes je pondělí 24.6.2019
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 futsalPo vyvrcholení základní části se o uplynulém víkendu rozjely nadstavbové boje, které určí letošního futsalového mistra prostějovského regionu. Na čele se seřadila opět stejná čtveřice týmů, vedoucím celkem jsou tentokrát hráči SK Griffins 98 Prostějov. Ti tak navázali na dobrou formu z posledního turnaje, když si připsali plný bodový zisk. Neporazitelnost si drží druhý Relax „B“, jenž však ztratil důležité body v souboji o titul. Třetí příčka díky bonifikačním bodům patří Zavadilce 2000 „A“. Na opačném pólu se krčí dvojice Mechechelen a Jiřina Prostějov.

Palubovka „Reálky“ byla v neděli 13. ledna vyhrazena vyznavačům kolektivní hry zvané futsal, jenž je v zimním období vhodným doplňkem regionálním fotbalistům. Základní část je již minulostí, v neděli se hráči utkali v těch nejdůležitějších bojích o titul futsalového mistra prostějovského regionu. V dopoledním programu patřili mezi největší favority prostějovští Griffins, kteří tuto roli na sto procent vyplnili. Nejdříve si poradili s Jiřinou, následně nedali šanci borcům z Botafogy, zvládli i třetí utkání s Anděly a k devíti bodům si připsali ještě dva bonifikační za umístění v základní části, kde jim patřila bronzová příčka.

Úderem poledne odstartoval odpolední program, zde byly největším favoritem plejeři rezervy Relaxu, ale také druhý celek po základní části AC Zavadilka 2000 „A“. Největším tahákem tak bezesporu byla právě konfrontace těchto dvou týmů. Při té poslední se před týdnem oba celky rozešly smírně. Ani jejich druhé vzájemné utkání nenašlo svého vítěze, zápas skončil naprosto totožným výsledkem 3:3. Obhájce titulu ztratil ale i další body za remízu s Beximem, Zavadilka zase ztratila prohrou s Nezamyslicemi. Ty se tak staly nejúspěšnějším celkem odpolední skupiny, bonifikační body však k lepšímu umístění pomohly právě loni dvěma nejúspěšnějším celkům. Na výsluní jsou tedy hráči SK Griffins 98, před druhou rezervou Relaxu a třetí Zavadilkou.

Své úvodní zápasy má za sebou také nově vzniklá III. třída. V ní se představily mužstva, která ve II. třídě neuspěla v bojích o baráž do nejvyšší regionální soutěže. Na čele se s plným počtem bodů usadil FC Menphis, bez porážky je také druhý Sokol Zdětín, třetí KMK Katastrofa a FC Pepino Konice. Bez bodu a na posledním místě jsou Čehovice. Perličkou jsou první body mužstva FC Masucker, které v předešlých devíti zápasech v celém průběhu letošního ročníku futsalu na Prostějovsku nezískalo ani jeden.

Pokračovala i Liga veteránů, svým již pátým turnajem. I když měl vedoucí celek FC Relax volno, na čele se nic nezměnilo. Na druhé místo se však posunuli „veteráni“ z Beximu, kteří odsunuli na bronzovou příčku FC Litrpůl. Na děleném čtvrtém místě se seřadila AC Zavadilka a Sezako, poslední zůstávají hráči prostějovské AC Štiky. Za zmínku stojí dvanáct vstřelených branek nestárnoucího Petra Hoduláka, hrajícího za druhý celek tabulky Bexim Paletten.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments