Dobré odpoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 futsalPo vyvrcholení základní části se o uplynulém víkendu rozjely nadstavbové boje, které určí letošního futsalového mistra prostějovského regionu. Na čele se seřadila opět stejná čtveřice týmů, vedoucím celkem jsou tentokrát hráči SK Griffins 98 Prostějov. Ti tak navázali na dobrou formu z posledního turnaje, když si připsali plný bodový zisk. Neporazitelnost si drží druhý Relax „B“, jenž však ztratil důležité body v souboji o titul. Třetí příčka díky bonifikačním bodům patří Zavadilce 2000 „A“. Na opačném pólu se krčí dvojice Mechechelen a Jiřina Prostějov.

Palubovka „Reálky“ byla v neděli 13. ledna vyhrazena vyznavačům kolektivní hry zvané futsal, jenž je v zimním období vhodným doplňkem regionálním fotbalistům. Základní část je již minulostí, v neděli se hráči utkali v těch nejdůležitějších bojích o titul futsalového mistra prostějovského regionu. V dopoledním programu patřili mezi největší favority prostějovští Griffins, kteří tuto roli na sto procent vyplnili. Nejdříve si poradili s Jiřinou, následně nedali šanci borcům z Botafogy, zvládli i třetí utkání s Anděly a k devíti bodům si připsali ještě dva bonifikační za umístění v základní části, kde jim patřila bronzová příčka.

Úderem poledne odstartoval odpolední program, zde byly největším favoritem plejeři rezervy Relaxu, ale také druhý celek po základní části AC Zavadilka 2000 „A“. Největším tahákem tak bezesporu byla právě konfrontace těchto dvou týmů. Při té poslední se před týdnem oba celky rozešly smírně. Ani jejich druhé vzájemné utkání nenašlo svého vítěze, zápas skončil naprosto totožným výsledkem 3:3. Obhájce titulu ztratil ale i další body za remízu s Beximem, Zavadilka zase ztratila prohrou s Nezamyslicemi. Ty se tak staly nejúspěšnějším celkem odpolední skupiny, bonifikační body však k lepšímu umístění pomohly právě loni dvěma nejúspěšnějším celkům. Na výsluní jsou tedy hráči SK Griffins 98, před druhou rezervou Relaxu a třetí Zavadilkou.

Své úvodní zápasy má za sebou také nově vzniklá III. třída. V ní se představily mužstva, která ve II. třídě neuspěla v bojích o baráž do nejvyšší regionální soutěže. Na čele se s plným počtem bodů usadil FC Menphis, bez porážky je také druhý Sokol Zdětín, třetí KMK Katastrofa a FC Pepino Konice. Bez bodu a na posledním místě jsou Čehovice. Perličkou jsou první body mužstva FC Masucker, které v předešlých devíti zápasech v celém průběhu letošního ročníku futsalu na Prostějovsku nezískalo ani jeden.

Pokračovala i Liga veteránů, svým již pátým turnajem. I když měl vedoucí celek FC Relax volno, na čele se nic nezměnilo. Na druhé místo se však posunuli „veteráni“ z Beximu, kteří odsunuli na bronzovou příčku FC Litrpůl. Na děleném čtvrtém místě se seřadila AC Zavadilka a Sezako, poslední zůstávají hráči prostějovské AC Štiky. Za zmínku stojí dvanáct vstřelených branek nestárnoucího Petra Hoduláka, hrajícího za druhý celek tabulky Bexim Paletten.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments