Dobré odpoledne, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

futsal ilustracniPomalu vrcholí futsalové boje, většina hráčů již plní povinnosti v klubech a mají za sebou ať už několik tréninkových jednotek, soustředění či přípravná utkání. Přesto zbývá pár posledních zápasů, abychom se dozvěděli, kdo se pro letošek bude těšit z titulu a kdo se bude radovat z postupu mezi okresní elitu. Také kraj měl na pořadu svůj další turnaj, hraném v Kostelci na Hané.

V nejvyšší okresní soutěži se po delší pauze představili hráči Griffins, kteří díky předchozímu průběhu mohou už jen společně s Relaxem „B“ zasáhnout do bojů o titul. Dosavadní neporazitelnost prvně jmenovaných však ukončil Mechechelen. Vedení 3:0 vypadalo na jednoznačný propadák letošního vítěze poháru, během několika minut v druhé půli se však skóre otočilo zásluhou čtyř přesných zásahů. Tím se ale brankostroj nezastavil, hráči Mechechelenu se trefili ještě dvakrát a nakonec dovedli utkání do vítězného konce, čímž značně zkomplikovali Griffinům cestu za titulem. Ti se ve druhém utkání, které stejně tak přineslo spoustu branek, již radovali z vítězství a před vzájemným zápasem s vedoucím celkem stále živí šanci na post nejvyšší. Na druhé místo se po tomto turnaji dostal několikrát zmiňovaný Mechechelen, který už má všechna utkání odehraná a nemůže tak do zbývajícího průběhu zasáhnout. O víkendu se tedy můžeme těšit na pravděpodobně nejdůležitější  zápas letošního ročníku futsalu mezi vedoucím Relaxem „B“ a SK Griffins 98. Pro neporazitelnost v nedělním turnaji si mimo jiné dolétli prostějovští „Andělé“ a Jiřina Prostějov.

Druhou třídu poznamenala opět kontumace týmů, jenž se nedostavily ke svým zápasům. Díky tomu si zadarmo k bodům přišla některá mužstva, další se o body musela srdnatě poprat. Nejlépe si v tomto ohledu vedlo Vyprahlo Konice, díky dosavadní neporazitelnosti vévodí tabulce a má blízko k udržení působnosti v nejvyšší okresní soutěži i v příštím roce. Za Konicí se postupových ambicí drží Zdětín, Brodek u Prostějova či Sexmeralda. Na druhém pólu se krčí rezerva Zavadilky za zklamáním nadstavbové části Vrchoslavicemi, které se již podruhé nedostavily k turnaji.

I na nejnižší frontě se bojovalo. Nejvíce bodů si vyválčilo mužstvo Menphis, díky čemuž se také usídlilo na čele tabulky. Naopak slepými náboji v letošním ročníku střílí bojovníci Kulcaa Prostějov, kteří si nedokázali v dosavadním průběhu nadstavbové části ani jednou zvítězit.

V Kostelci na Hané jsme byli svědky krajského přeboru ve futsale, kde i prostějovský region má svá dvě želízka v ohni. Na Hané se mimo nich objevila Česká Ves a rezerva Gamaspolu Jeseník. Několikanásobný mistr krajského přeboru Relax Prostějov si poradil s oběma soupeři a drží průběžně druhou příčku za vedoucí Deltou Šumperk „B“. To Grác Team Plumlov je na tom o poznání hůře. Okupuje poslední pozici v tabulce, body nepřidal ani v Kostelci, když oba zápasy jednoznačně prohrál. Před posledními dvěma zápasy tak má pozici zcela jasnou. Relax si v cestě za obhajobou titulu bude muset poradit ve vzájemném souboji s lídrem soutěže a doufat, že zaváhá i v dalším zápase.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments