Dobré ráno, dnes je středa 21.11.2018
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Okresní soutěže v malé kopané ČUS Prostějovska v posledních letech ovládá tým SK Tomek Dobrochov, jenž svou dominanci potvrdil i v posledním klání této sezóny. Byl jím finálový turnaj poháru mužů 2016/2017 v rámci projektu Sportuj s námi České unie Sportu.

Na hřišti v Dřevnovicích se každý s každým utkaly čtyři celky, které postoupily ze základních skupin hraných už na podzim. Sice šlo o poměrně vyrovnané boje, leč s tradičním výsledkovým vyústěním. Kralovali dobrochovští borci a díky tomu získali po nedávném ligovém triumfu i ten pohárový, čímž si připsali ceněný double!

Stříbro vybojoval 1.FC Laškov, bronz bral domácí výběr SK Dřevnovice. Veškeré zápasy bez problémů odřídila před početnou návštěvou diváků osvědčená dvojice rozhodčích Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký. Ceny všem finalistům předali místopředseda OS ČUS PV Bohuslav Krátký, pracovník sekretariátu OS ČUS PV Radek Koňařík a starostka obce Dřevnovice Bohunka Charvátová.

Celý turnaj perfektně zajistil pořádající oddíl dřevnovického SK, jeho účastníkům pak poslal zdravici předseda Komise malé kopané ČUS PV Pavel Kočíb, ze zdravotních důvodů nepřítomný. 

POHÁR ČUS PROSTĚJOVSKA 2016/17

Finálový turnaj v Dřevnovicích – výsledky

SK Tomek Dobrochov – SK Dřevnovice 2:0, 1.FC Laškov – MK Medvědi Prostějov 4:1, Dřevnovice – Medvědi PV 4:1, Dobrochov – Laškov 2:1, Laškov – Dřevnovice 3:1, Dobrochov – Medvědi PV 1:0.

Finálový turnaj v Dřevnovicích – pořadí

1. Dobrochov          3          0          0          5:1       9

2. Laškov     2          0          1          8:4       6

3. Dřevnovice          1          0          2          5:6       3

4. Medvědi PV        0          0          3          2:9       0

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments