Dobré ráno, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní soutěže v malé kopané ČUS Prostějovska v posledních letech ovládá tým SK Tomek Dobrochov, jenž svou dominanci potvrdil i v posledním klání této sezóny. Byl jím finálový turnaj poháru mužů 2016/2017 v rámci projektu Sportuj s námi České unie Sportu.

Na hřišti v Dřevnovicích se každý s každým utkaly čtyři celky, které postoupily ze základních skupin hraných už na podzim. Sice šlo o poměrně vyrovnané boje, leč s tradičním výsledkovým vyústěním. Kralovali dobrochovští borci a díky tomu získali po nedávném ligovém triumfu i ten pohárový, čímž si připsali ceněný double!

Stříbro vybojoval 1.FC Laškov, bronz bral domácí výběr SK Dřevnovice. Veškeré zápasy bez problémů odřídila před početnou návštěvou diváků osvědčená dvojice rozhodčích Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký. Ceny všem finalistům předali místopředseda OS ČUS PV Bohuslav Krátký, pracovník sekretariátu OS ČUS PV Radek Koňařík a starostka obce Dřevnovice Bohunka Charvátová.

Celý turnaj perfektně zajistil pořádající oddíl dřevnovického SK, jeho účastníkům pak poslal zdravici předseda Komise malé kopané ČUS PV Pavel Kočíb, ze zdravotních důvodů nepřítomný. 

POHÁR ČUS PROSTĚJOVSKA 2016/17

Finálový turnaj v Dřevnovicích – výsledky

SK Tomek Dobrochov – SK Dřevnovice 2:0, 1.FC Laškov – MK Medvědi Prostějov 4:1, Dřevnovice – Medvědi PV 4:1, Dobrochov – Laškov 2:1, Laškov – Dřevnovice 3:1, Dobrochov – Medvědi PV 1:0.

Finálový turnaj v Dřevnovicích – pořadí

1. Dobrochov          3          0          0          5:1       9

2. Laškov     2          0          1          8:4       6

3. Dřevnovice          1          0          2          5:6       3

4. Medvědi PV        0          0          3          2:9       0

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-