Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní soutěže v malé kopané ČUS Prostějovska v posledních letech ovládá tým SK Tomek Dobrochov, jenž svou dominanci potvrdil i v posledním klání této sezóny. Byl jím finálový turnaj poháru mužů 2016/2017 v rámci projektu Sportuj s námi České unie Sportu.

Na hřišti v Dřevnovicích se každý s každým utkaly čtyři celky, které postoupily ze základních skupin hraných už na podzim. Sice šlo o poměrně vyrovnané boje, leč s tradičním výsledkovým vyústěním. Kralovali dobrochovští borci a díky tomu získali po nedávném ligovém triumfu i ten pohárový, čímž si připsali ceněný double!

Stříbro vybojoval 1.FC Laškov, bronz bral domácí výběr SK Dřevnovice. Veškeré zápasy bez problémů odřídila před početnou návštěvou diváků osvědčená dvojice rozhodčích Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký. Ceny všem finalistům předali místopředseda OS ČUS PV Bohuslav Krátký, pracovník sekretariátu OS ČUS PV Radek Koňařík a starostka obce Dřevnovice Bohunka Charvátová.

Celý turnaj perfektně zajistil pořádající oddíl dřevnovického SK, jeho účastníkům pak poslal zdravici předseda Komise malé kopané ČUS PV Pavel Kočíb, ze zdravotních důvodů nepřítomný. 

POHÁR ČUS PROSTĚJOVSKA 2016/17

Finálový turnaj v Dřevnovicích – výsledky

SK Tomek Dobrochov – SK Dřevnovice 2:0, 1.FC Laškov – MK Medvědi Prostějov 4:1, Dřevnovice – Medvědi PV 4:1, Dobrochov – Laškov 2:1, Laškov – Dřevnovice 3:1, Dobrochov – Medvědi PV 1:0.

Finálový turnaj v Dřevnovicích – pořadí

1. Dobrochov          3          0          0          5:1       9

2. Laškov     2          0          1          8:4       6

3. Dřevnovice          1          0          2          5:6       3

4. Medvědi PV        0          0          3          2:9       0

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments