Příjemnou noc, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Okresní soutěže v malé kopané ČUS Prostějovska v posledních letech ovládá tým SK Tomek Dobrochov, jenž svou dominanci potvrdil i v posledním klání této sezóny. Byl jím finálový turnaj poháru mužů 2016/2017 v rámci projektu Sportuj s námi České unie Sportu.

Na hřišti v Dřevnovicích se každý s každým utkaly čtyři celky, které postoupily ze základních skupin hraných už na podzim. Sice šlo o poměrně vyrovnané boje, leč s tradičním výsledkovým vyústěním. Kralovali dobrochovští borci a díky tomu získali po nedávném ligovém triumfu i ten pohárový, čímž si připsali ceněný double!

Stříbro vybojoval 1.FC Laškov, bronz bral domácí výběr SK Dřevnovice. Veškeré zápasy bez problémů odřídila před početnou návštěvou diváků osvědčená dvojice rozhodčích Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký. Ceny všem finalistům předali místopředseda OS ČUS PV Bohuslav Krátký, pracovník sekretariátu OS ČUS PV Radek Koňařík a starostka obce Dřevnovice Bohunka Charvátová.

Celý turnaj perfektně zajistil pořádající oddíl dřevnovického SK, jeho účastníkům pak poslal zdravici předseda Komise malé kopané ČUS PV Pavel Kočíb, ze zdravotních důvodů nepřítomný. 

POHÁR ČUS PROSTĚJOVSKA 2016/17

Finálový turnaj v Dřevnovicích – výsledky

SK Tomek Dobrochov – SK Dřevnovice 2:0, 1.FC Laškov – MK Medvědi Prostějov 4:1, Dřevnovice – Medvědi PV 4:1, Dobrochov – Laškov 2:1, Laškov – Dřevnovice 3:1, Dobrochov – Medvědi PV 1:0.

Finálový turnaj v Dřevnovicích – pořadí

1. Dobrochov          3          0          0          5:1       9

2. Laškov     2          0          1          8:4       6

3. Dřevnovice          1          0          2          5:6       3

4. Medvědi PV        0          0          3          2:9       0

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments