Dobré dopoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní soutěže v malé kopané ČUS Prostějovska v posledních letech ovládá tým SK Tomek Dobrochov, jenž svou dominanci potvrdil i v posledním klání této sezóny. Byl jím finálový turnaj poháru mužů 2016/2017 v rámci projektu Sportuj s námi České unie Sportu.

Na hřišti v Dřevnovicích se každý s každým utkaly čtyři celky, které postoupily ze základních skupin hraných už na podzim. Sice šlo o poměrně vyrovnané boje, leč s tradičním výsledkovým vyústěním. Kralovali dobrochovští borci a díky tomu získali po nedávném ligovém triumfu i ten pohárový, čímž si připsali ceněný double!

Stříbro vybojoval 1.FC Laškov, bronz bral domácí výběr SK Dřevnovice. Veškeré zápasy bez problémů odřídila před početnou návštěvou diváků osvědčená dvojice rozhodčích Bedřich Lízna a Bohuslav Krátký. Ceny všem finalistům předali místopředseda OS ČUS PV Bohuslav Krátký, pracovník sekretariátu OS ČUS PV Radek Koňařík a starostka obce Dřevnovice Bohunka Charvátová.

Celý turnaj perfektně zajistil pořádající oddíl dřevnovického SK, jeho účastníkům pak poslal zdravici předseda Komise malé kopané ČUS PV Pavel Kočíb, ze zdravotních důvodů nepřítomný. 

POHÁR ČUS PROSTĚJOVSKA 2016/17

Finálový turnaj v Dřevnovicích – výsledky

SK Tomek Dobrochov – SK Dřevnovice 2:0, 1.FC Laškov – MK Medvědi Prostějov 4:1, Dřevnovice – Medvědi PV 4:1, Dobrochov – Laškov 2:1, Laškov – Dřevnovice 3:1, Dobrochov – Medvědi PV 1:0.

Finálový turnaj v Dřevnovicích – pořadí

1. Dobrochov          3          0          0          5:1       9

2. Laškov     2          0          1          8:4       6

3. Dřevnovice          1          0          2          5:6       3

4. Medvědi PV        0          0          3          2:9       0

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments