Dobré poledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
ilustrační foto

Třetí hrací víkend ve 2. lize mužů malé kopané ČUS Prostějovska nabídl turnaje ve Víceměřicích a Čehovicích. Co přinesly? Mimo jiné střídání v čele tabulky. Dosud vedoucí SK Dřevnovice totiž v hezké bitvě podlehly TJ Smržice B těsně 4:5 a nováček tím pronikl na první příčku. Své vedení následně upevnil zdoláním domácího SK Mexiko Víceměřice 3:2, zatímco dřevnovický tým druhé střetnutí nehrál, neboť výběr FC Béci Sokol 2 Prostějov nedorazil kvůli početné marodce. Na stříbrnou pozici tudíž pronikli zásluhou dvou vítězství SK Dřeváci Čehovice/Hluchov a poslední už není FC Zavadilka Prostějov, protože dosáhla premiérového triumfu 7:0 nad Hymláky Prostějov. Druhému nováčkovi soutěže tím přenechala dno průběžného pořadí.

POZOR ZMĚNA! Nadcházející turnaje 1. okresní ligy mužů se z rozhodnutí Komise malé kopané a Komise rozhodčích uskuteční v Laškově (přesun z Vrbátek) a ve Vrbátkách (přesun z Hluchova). Rozpis utkání zůstává v platnosti. 

2. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
3. kolo - hřiště Víceměřice: SK Dřevnovice – TJ Smržice B 4:5, Dřevnovice – FC Béci Sokol 2 Prostějov nehráno (Béci se omluvili ze zdravotních důvodů), SK Mexiko Víceměřice – Smržice B 2:3, Víceměřice – Béci PV nehráno (Béci se omluvili ze zdravotních důvodů). Rozhodčí Bohuslav Krátký. Hřiště Čehovice: TTCE Graphic Prostějov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 3:5, Hymláci Prostějov – Čehovice/Hluchov 1:7, Graphic PV – FC Zavadilka Prostějov 1:0, Zavadilka PV – Hymláci PV 7:0. Rozhodčí Bedřich Lízna.

Průběžná tabulka
1. Smržice B 5 1 0 22:12 16
2. Čehovice/Hluchov 4 0 2 24:14 12
3. Dřevnovice 3 1 1 35:14 10
4. Víceměřice 3 0 2 15:10 9
5. Graphic PV 1 3 2 14:17 6
6. Béci PV 1 1 2 8:17 4
7. Zavadilka PV 1 0 5 11:12 3
8. Hymláci PV 1 0 5 14:47 3

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments