Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
ilustrační foto

Třetí hrací víkend ve 2. lize mužů malé kopané ČUS Prostějovska nabídl turnaje ve Víceměřicích a Čehovicích. Co přinesly? Mimo jiné střídání v čele tabulky. Dosud vedoucí SK Dřevnovice totiž v hezké bitvě podlehly TJ Smržice B těsně 4:5 a nováček tím pronikl na první příčku. Své vedení následně upevnil zdoláním domácího SK Mexiko Víceměřice 3:2, zatímco dřevnovický tým druhé střetnutí nehrál, neboť výběr FC Béci Sokol 2 Prostějov nedorazil kvůli početné marodce. Na stříbrnou pozici tudíž pronikli zásluhou dvou vítězství SK Dřeváci Čehovice/Hluchov a poslední už není FC Zavadilka Prostějov, protože dosáhla premiérového triumfu 7:0 nad Hymláky Prostějov. Druhému nováčkovi soutěže tím přenechala dno průběžného pořadí.

POZOR ZMĚNA! Nadcházející turnaje 1. okresní ligy mužů se z rozhodnutí Komise malé kopané a Komise rozhodčích uskuteční v Laškově (přesun z Vrbátek) a ve Vrbátkách (přesun z Hluchova). Rozpis utkání zůstává v platnosti. 

2. OKRESNÍ LIGA MUŽŮ 2017/18
3. kolo - hřiště Víceměřice: SK Dřevnovice – TJ Smržice B 4:5, Dřevnovice – FC Béci Sokol 2 Prostějov nehráno (Béci se omluvili ze zdravotních důvodů), SK Mexiko Víceměřice – Smržice B 2:3, Víceměřice – Béci PV nehráno (Béci se omluvili ze zdravotních důvodů). Rozhodčí Bohuslav Krátký. Hřiště Čehovice: TTCE Graphic Prostějov – SK Dřeváci Čehovice/Hluchov 3:5, Hymláci Prostějov – Čehovice/Hluchov 1:7, Graphic PV – FC Zavadilka Prostějov 1:0, Zavadilka PV – Hymláci PV 7:0. Rozhodčí Bedřich Lízna.

Průběžná tabulka
1. Smržice B 5 1 0 22:12 16
2. Čehovice/Hluchov 4 0 2 24:14 12
3. Dřevnovice 3 1 1 35:14 10
4. Víceměřice 3 0 2 15:10 9
5. Graphic PV 1 3 2 14:17 6
6. Béci PV 1 1 2 8:17 4
7. Zavadilka PV 1 0 5 11:12 3
8. Hymláci PV 1 0 5 14:47 3

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments