Dobré odpoledne, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 me spolecnaDalších téměř čtyřicet minut střeleckého trápení a smůly – tak lze jednoduše charakterizovat druhé utkání ve skupině E naší reprezentace s poměrně neškodnými Angličany. Jan Koudelka byl opět jedním z nejaktivnějších hráčů, jehož kvality uznal i manažer reprezantace Luděk Zelenka. Bohužel mu to tam zase nespadlo...

ČR – Anglie 2:0 (0:0)

Branky: 40. Mařík, 40.+1 Fitzel

ČR: Gruber – Turtenwald, Uhlíř, Novák, Mařík, Fitzel – Matyska, Bednář, Grim, Koudelka, Demeter – Kristen, Paděra.

A to se už ve 3. min. skvěle uvolnil jeden na jednoho a nastřelil břevno! Českou svatyni tentokrát strážil Gruber, který měl první ostřejší zákrok až po pěti minutách hry. A hned za dvě minuty chytil tutovku Angličanů! Naši se snažili o častou střelbu i z větších vzdáleností, ale ani Matyska, ani Demeter, ani v posledních sekundách prvního poločasu kapitán Turtenwald po vhazování úspěšní nebyli. To Gruber se ještě vytáhl před Gardenerem, jehož pokus nadvakrát zneškodnil.

Na české kopačky se vkrádala pomalu, ale jistě nervozita z neschopnosti vstřelit gól ani po třech poločasech šampionátu. Demeter ani Koudelka mezi tři tyče nezamířili, v polovině druhé půle Gruber vyrazil střelu Kananiho, zatímco Novák po vhazování hlavičkoval mimo. Sedm minut před koncem Koudelka dokonalou přihrávkou našel na zadní tyči Demetera, ten ale spálil i tuto šanci. A vrcholem všeho byla Koudelkova utěšená střela k levé tyči, míč se od ní ale odrazil podél brankové čáry do autu.

Až nějakých čtyřicet sekund před vypršením 40. minuty našel Novák u pravé tyče Maříka, a protože v malém fotbale neplatí ofsajd, premiérový gól byl na světě. Výsledek pečetil v nastavení střelou z ostrého úhlu Fitzel. Naši si tak uchovali reálnou naději na postup do osmifinále.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments