Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 repre2Po nešťastném semfinálovém vypadnutí s pozdějšími šampióny Rumuny neměli naši borci v souboji o bronz s Německem rozhodně nedostatek motivace. „Rádi bychom samozřejmě přivezli medaili,“ řekl exkluzivně Večerníku prostějovský záložník Jan Koudelka před odjezdem na miniEURO. A taky že přivezou! Němce zlomili v poslední pětiminutovce a po loňském půstu se naší reprezentaci budou opět houpat na krku medaile, byť „jenom“ bronzové.

ČR – Německo 2:1 (0:0)

Branky: 36. Turtenwald, 39. Paděra – 40.+1 Evers

ČR: Gruber – Turtenwald, Kristen, Uhlíř, Mařík, Fitzel – Matyska, Bednář, Paděra, Koudelka, Demeter.

Do posledního zápasu turnaje nastoupil Kristen místo Nováka. Hned v úvodu netrefil kapitán Turtenwald po signálu z vhazování branku, do dobré příležitosti se dostali i Němci. Windecker po pěti minutách dokonce orazítkoval tyč, z protiútoku šel sám na gólmana Heinricha Mařík, ale zařízení opět netrefil.

Naši byli sice aktivnější, ale Němci v koncovce nebezpečnější. Diringerovu střelu vyrazil Gruber k Eversovi, jehož dorážka byla naštěstí zblokovaná. Koudelka našel závěrem úvodní čtvrthodiny u tyče „schovaného“ Fitzela, ani z tohoto mráčku ale nezapršelo. O chvíli později pálil Mařík po rohu přesně do brankáře, další gólovku spálil Fitzel.

Hned po krátké přestávce nastřelil Koudelka zboku tyč, Demeterovi na zadní tyči nedopřál radost Heinrich. Až pět minut před koncem se na naše barvy konečně pousmálo štěstí: Turtenwaldova tečovaná střela skončila za zády bezmocného Heinricha. Definitivu pak dal bronzové radosti střelou z úhlu Paděra, Eversova dorážka v nastavení už na vítězství nic nezměnila.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-