Dobrý podvečer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 koudelka_janV pátek ráno odletěla z Prahy přes Paříž a Detroit do Las Vegas výprava českých reprezentantů v malé kopané. Tucet borců se zúčastní historicky prvního světového šampionátu v tomto odvětví fotbalu.

V něm si naše země vede parádně, vždyť ve světovém žebříčku jsou Češi druzí nejlepší z Evropanů!
„Nejen že jsem nikdy nebyl v Americe, ale já ještě neletěl ani letadlem, takže to bude pro mě něco nového a neznámého,“ culil se Jan Koudelka při dotazu na blížící se cestování. „Rámcový program máme, do neděle jsme ve Vegas, poté se přesouváme do města Ontario. Údajně bychom mohli navštívit třeba koncert Eltona Johna, víc se ale dozvíme až na místě,“ poodhalil doprovodný program týmu Koudelka.
Podle svých slov bude lehce rozpolcený, že tady zanechává spoluhráče z „eskáčka“ tak trochu ve štychu. „Ono to tak vždycky bývá, že člověk odjíždí v nejnevhodnější chvíli. Vím, že bych tady v prvních dvou kolech byl platný, zvlášť když někteří kluci laborují se zdravím, ale nedá se nic dělat,“ krčí rameny rychlonohý záložník.
A co by si chtěl z Ameriky domů přivézt? „Hlavně dobré výsledky a kupu zážitků, nic konkrétního mě nenapadá,“ zamyslel se nad všetečnou otázkou.
Avšak už i Honzu potkala nepříjemná záležitost, kterou se celý realizační tým sanží co nejrychleji vyřešit. Cestovní taška se všemi věcmi s ním do Vegas nepřiletěla a je otázkou, v čem bude Jan Koudelka hrát.
Večerník bude samozřejmě průběh šampionátu sledovat a na webu bude přinášet krátká hodnocení zápasů z úst nejpovolanějšího. V noci z pondělí na úterý hrají čeští reprezentanti s El Salvadorem, o necelý den později je čekáKazachstán a v brzkých ranních hodinách čtvrteční bitva s USA.

Harmonogram zápasů MS s živými přenosy
http://golivesportscast.com/2015-arena-soccer-world-cup-schedule/

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments