Dobré ráno, dnes je středa 30.9.2020
svátek slaví Jeroným,
zítra Igor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 koudelka_janV pátek ráno odletěla z Prahy přes Paříž a Detroit do Las Vegas výprava českých reprezentantů v malé kopané. Tucet borců se zúčastní historicky prvního světového šampionátu v tomto odvětví fotbalu.

V něm si naše země vede parádně, vždyť ve světovém žebříčku jsou Češi druzí nejlepší z Evropanů!
„Nejen že jsem nikdy nebyl v Americe, ale já ještě neletěl ani letadlem, takže to bude pro mě něco nového a neznámého,“ culil se Jan Koudelka při dotazu na blížící se cestování. „Rámcový program máme, do neděle jsme ve Vegas, poté se přesouváme do města Ontario. Údajně bychom mohli navštívit třeba koncert Eltona Johna, víc se ale dozvíme až na místě,“ poodhalil doprovodný program týmu Koudelka.
Podle svých slov bude lehce rozpolcený, že tady zanechává spoluhráče z „eskáčka“ tak trochu ve štychu. „Ono to tak vždycky bývá, že člověk odjíždí v nejnevhodnější chvíli. Vím, že bych tady v prvních dvou kolech byl platný, zvlášť když někteří kluci laborují se zdravím, ale nedá se nic dělat,“ krčí rameny rychlonohý záložník.
A co by si chtěl z Ameriky domů přivézt? „Hlavně dobré výsledky a kupu zážitků, nic konkrétního mě nenapadá,“ zamyslel se nad všetečnou otázkou.
Avšak už i Honzu potkala nepříjemná záležitost, kterou se celý realizační tým sanží co nejrychleji vyřešit. Cestovní taška se všemi věcmi s ním do Vegas nepřiletěla a je otázkou, v čem bude Jan Koudelka hrát.
Večerník bude samozřejmě průběh šampionátu sledovat a na webu bude přinášet krátká hodnocení zápasů z úst nejpovolanějšího. V noci z pondělí na úterý hrají čeští reprezentanti s El Salvadorem, o necelý den později je čekáKazachstán a v brzkých ranních hodinách čtvrteční bitva s USA.

Harmonogram zápasů MS s živými přenosy
http://golivesportscast.com/2015-arena-soccer-world-cup-schedule/

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-