Dobré odpoledne, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 koudelka_janV pátek ráno odletěla z Prahy přes Paříž a Detroit do Las Vegas výprava českých reprezentantů v malé kopané. Tucet borců se zúčastní historicky prvního světového šampionátu v tomto odvětví fotbalu.

V něm si naše země vede parádně, vždyť ve světovém žebříčku jsou Češi druzí nejlepší z Evropanů!
„Nejen že jsem nikdy nebyl v Americe, ale já ještě neletěl ani letadlem, takže to bude pro mě něco nového a neznámého,“ culil se Jan Koudelka při dotazu na blížící se cestování. „Rámcový program máme, do neděle jsme ve Vegas, poté se přesouváme do města Ontario. Údajně bychom mohli navštívit třeba koncert Eltona Johna, víc se ale dozvíme až na místě,“ poodhalil doprovodný program týmu Koudelka.
Podle svých slov bude lehce rozpolcený, že tady zanechává spoluhráče z „eskáčka“ tak trochu ve štychu. „Ono to tak vždycky bývá, že člověk odjíždí v nejnevhodnější chvíli. Vím, že bych tady v prvních dvou kolech byl platný, zvlášť když někteří kluci laborují se zdravím, ale nedá se nic dělat,“ krčí rameny rychlonohý záložník.
A co by si chtěl z Ameriky domů přivézt? „Hlavně dobré výsledky a kupu zážitků, nic konkrétního mě nenapadá,“ zamyslel se nad všetečnou otázkou.
Avšak už i Honzu potkala nepříjemná záležitost, kterou se celý realizační tým sanží co nejrychleji vyřešit. Cestovní taška se všemi věcmi s ním do Vegas nepřiletěla a je otázkou, v čem bude Jan Koudelka hrát.
Večerník bude samozřejmě průběh šampionátu sledovat a na webu bude přinášet krátká hodnocení zápasů z úst nejpovolanějšího. V noci z pondělí na úterý hrají čeští reprezentanti s El Salvadorem, o necelý den později je čekáKazachstán a v brzkých ranních hodinách čtvrteční bitva s USA.

Harmonogram zápasů MS s živými přenosy
http://golivesportscast.com/2015-arena-soccer-world-cup-schedule/

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments