Dobré dopoledne, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 koudelka_janV pátek ráno odletěla z Prahy přes Paříž a Detroit do Las Vegas výprava českých reprezentantů v malé kopané. Tucet borců se zúčastní historicky prvního světového šampionátu v tomto odvětví fotbalu.

V něm si naše země vede parádně, vždyť ve světovém žebříčku jsou Češi druzí nejlepší z Evropanů!
„Nejen že jsem nikdy nebyl v Americe, ale já ještě neletěl ani letadlem, takže to bude pro mě něco nového a neznámého,“ culil se Jan Koudelka při dotazu na blížící se cestování. „Rámcový program máme, do neděle jsme ve Vegas, poté se přesouváme do města Ontario. Údajně bychom mohli navštívit třeba koncert Eltona Johna, víc se ale dozvíme až na místě,“ poodhalil doprovodný program týmu Koudelka.
Podle svých slov bude lehce rozpolcený, že tady zanechává spoluhráče z „eskáčka“ tak trochu ve štychu. „Ono to tak vždycky bývá, že člověk odjíždí v nejnevhodnější chvíli. Vím, že bych tady v prvních dvou kolech byl platný, zvlášť když někteří kluci laborují se zdravím, ale nedá se nic dělat,“ krčí rameny rychlonohý záložník.
A co by si chtěl z Ameriky domů přivézt? „Hlavně dobré výsledky a kupu zážitků, nic konkrétního mě nenapadá,“ zamyslel se nad všetečnou otázkou.
Avšak už i Honzu potkala nepříjemná záležitost, kterou se celý realizační tým sanží co nejrychleji vyřešit. Cestovní taška se všemi věcmi s ním do Vegas nepřiletěla a je otázkou, v čem bude Jan Koudelka hrát.
Večerník bude samozřejmě průběh šampionátu sledovat a na webu bude přinášet krátká hodnocení zápasů z úst nejpovolanějšího. V noci z pondělí na úterý hrají čeští reprezentanti s El Salvadorem, o necelý den později je čekáKazachstán a v brzkých ranních hodinách čtvrteční bitva s USA.

Harmonogram zápasů MS s živými přenosy
http://golivesportscast.com/2015-arena-soccer-world-cup-schedule/

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments