Dobré dopoledne, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 koudelka_janV pátek ráno odletěla z Prahy přes Paříž a Detroit do Las Vegas výprava českých reprezentantů v malé kopané. Tucet borců se zúčastní historicky prvního světového šampionátu v tomto odvětví fotbalu.

V něm si naše země vede parádně, vždyť ve světovém žebříčku jsou Češi druzí nejlepší z Evropanů!
„Nejen že jsem nikdy nebyl v Americe, ale já ještě neletěl ani letadlem, takže to bude pro mě něco nového a neznámého,“ culil se Jan Koudelka při dotazu na blížící se cestování. „Rámcový program máme, do neděle jsme ve Vegas, poté se přesouváme do města Ontario. Údajně bychom mohli navštívit třeba koncert Eltona Johna, víc se ale dozvíme až na místě,“ poodhalil doprovodný program týmu Koudelka.
Podle svých slov bude lehce rozpolcený, že tady zanechává spoluhráče z „eskáčka“ tak trochu ve štychu. „Ono to tak vždycky bývá, že člověk odjíždí v nejnevhodnější chvíli. Vím, že bych tady v prvních dvou kolech byl platný, zvlášť když někteří kluci laborují se zdravím, ale nedá se nic dělat,“ krčí rameny rychlonohý záložník.
A co by si chtěl z Ameriky domů přivézt? „Hlavně dobré výsledky a kupu zážitků, nic konkrétního mě nenapadá,“ zamyslel se nad všetečnou otázkou.
Avšak už i Honzu potkala nepříjemná záležitost, kterou se celý realizační tým sanží co nejrychleji vyřešit. Cestovní taška se všemi věcmi s ním do Vegas nepřiletěla a je otázkou, v čem bude Jan Koudelka hrát.
Večerník bude samozřejmě průběh šampionátu sledovat a na webu bude přinášet krátká hodnocení zápasů z úst nejpovolanějšího. V noci z pondělí na úterý hrají čeští reprezentanti s El Salvadorem, o necelý den později je čekáKazachstán a v brzkých ranních hodinách čtvrteční bitva s USA.

Harmonogram zápasů MS s živými přenosy
http://golivesportscast.com/2015-arena-soccer-world-cup-schedule/

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments