Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 tenisTenisový challenger má za sebou úvodní kola kvalifikace, ve kterých si pětice nominovaných favoritů vedla bezchybně. V dnešních dopoledních zápasech se již rozhodne o účastnících hlavní části UniCredit Czech Open 2013.

Nejvýše nasazený z kvalifikace, syn slavného otce, Miloslav Mečíř mladší si dokázal poradit nejprve s německým tenistou Stadlerem, poté zdolal i španěla Vivanco-Guzmana. K postupu- do hlavního turnaje mu schází jediné vítězství, a to nad českým tenistou Satralem. Ještě lépe si vede odchovanec prostějovského tenisu Jaroslav Pospíšil, jehož cesta do hlavního turnaje probíhá hladce. Místní rodák ztratil prozatím jen dva gamy. Shodným výsledkem přehrál nejprve Slováka Sprocha a po něm i člena TK Agrofert Roberta Rumlera. Posledním krůčkem do hlavního turnaje bude souboj proti dalšímu slovenskému hráči Klecovi. Stejně daleko, jako dva nejvýše postavení, mají do hlavní soutěže člen daviscupového týmu ČR Ivo Minář, další prostějovský rodák Michal Konečný či velký talent TK Agrofert a přítel Petry Kvitové Adam Pavlásek. Konečného čeká souboj s Polákem Kowalczykem, Minář svede bitvu s Pavláskem.

A kdy se můžeme na duely těšit? Dnes v 10 hodin rozehrají poslední kvalifikační boje Mečíř se Satralem, a to na centrálním kurtu. Ve stejný čas začné i dvouhra mezi Pospíšilem a Klecem, obdobně pak Mináře s Pavláskem. O hodinu později uvidíme závěrečnou dvouhru kvalifikace mezi Konečným a Kowalczykem.

Výsledky kvalifikace dvouhra muži

1.kolo:
Mečíř(Slovensko) – Stadler(Německo) 6:2,6:4, Zelenay(Slovensko) – Vivanco-Guzman(Španělsko) 6:7,6:3,2:6 Kellovský (ČR) – Becuzzi(Itálie) 6:1,6:3, Shcerba(Ukrajina) – Satral(ČR) 4:6,2:6, Pospíšil(ČR) – Sproch(Slovensko) 6:1,6:0, Rumler(ČR) – Šafránek(ČR) 7:6,6:4, Michnev(ČR) – Dmitriev(Rusko) 7:5,7:6, Poljak(ČR) – Klec(Slovensko) 3:6,4:6, Konečný(ČR) – Perutka(ČR) 6:1,6:1, Bulant(ČR) – Doležel(ČR) 5:7,6:2,6:3, Kocourek(ČR) – Herzan(ČR) 5:7,2:6, Kowalczyk(Polsko) – Michalicka(ČR) 6:2,3:6,6:4, Minář(ČR) – Suč(ČR) 4:6,6:3,6:3, Jaloviec(ČR) – Sachko(Ukrajina) 6:1,6:3, Pavlík(ČR) – Děrkas(ČR) 6:2,6:2, Kuncik(ČR) – Pavlasek(ČR) 5:7,1:6

2.kolo:
Mečíř – Vivanco-Guzman 6:4,6:7,6:1, Kellovský – Satral 3:6,2:6, Pospíšil – Rumler 6:1,6:0, Michnev – Klec 3:6,6:3,1:6, Konečný – Bulant 6:7,6:4,6:2, Herzan – Kowalczyk 1:6,1:6, Minář – Jalovec 6:1,6:1, Pavlík – Pavlásek 6:3, 4:6, 2:5

3.kolo, hraje se dnes,tj. v pondělí, 3.června:
Mečíř – Satral, Pospíšil – Klec, Konečný – Kowalczyk, Minář – Pavlásek

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments