Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.6.2019
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 tenisTenisový challenger má za sebou úvodní kola kvalifikace, ve kterých si pětice nominovaných favoritů vedla bezchybně. V dnešních dopoledních zápasech se již rozhodne o účastnících hlavní části UniCredit Czech Open 2013.

Nejvýše nasazený z kvalifikace, syn slavného otce, Miloslav Mečíř mladší si dokázal poradit nejprve s německým tenistou Stadlerem, poté zdolal i španěla Vivanco-Guzmana. K postupu- do hlavního turnaje mu schází jediné vítězství, a to nad českým tenistou Satralem. Ještě lépe si vede odchovanec prostějovského tenisu Jaroslav Pospíšil, jehož cesta do hlavního turnaje probíhá hladce. Místní rodák ztratil prozatím jen dva gamy. Shodným výsledkem přehrál nejprve Slováka Sprocha a po něm i člena TK Agrofert Roberta Rumlera. Posledním krůčkem do hlavního turnaje bude souboj proti dalšímu slovenskému hráči Klecovi. Stejně daleko, jako dva nejvýše postavení, mají do hlavní soutěže člen daviscupového týmu ČR Ivo Minář, další prostějovský rodák Michal Konečný či velký talent TK Agrofert a přítel Petry Kvitové Adam Pavlásek. Konečného čeká souboj s Polákem Kowalczykem, Minář svede bitvu s Pavláskem.

A kdy se můžeme na duely těšit? Dnes v 10 hodin rozehrají poslední kvalifikační boje Mečíř se Satralem, a to na centrálním kurtu. Ve stejný čas začné i dvouhra mezi Pospíšilem a Klecem, obdobně pak Mináře s Pavláskem. O hodinu později uvidíme závěrečnou dvouhru kvalifikace mezi Konečným a Kowalczykem.

Výsledky kvalifikace dvouhra muži

1.kolo:
Mečíř(Slovensko) – Stadler(Německo) 6:2,6:4, Zelenay(Slovensko) – Vivanco-Guzman(Španělsko) 6:7,6:3,2:6 Kellovský (ČR) – Becuzzi(Itálie) 6:1,6:3, Shcerba(Ukrajina) – Satral(ČR) 4:6,2:6, Pospíšil(ČR) – Sproch(Slovensko) 6:1,6:0, Rumler(ČR) – Šafránek(ČR) 7:6,6:4, Michnev(ČR) – Dmitriev(Rusko) 7:5,7:6, Poljak(ČR) – Klec(Slovensko) 3:6,4:6, Konečný(ČR) – Perutka(ČR) 6:1,6:1, Bulant(ČR) – Doležel(ČR) 5:7,6:2,6:3, Kocourek(ČR) – Herzan(ČR) 5:7,2:6, Kowalczyk(Polsko) – Michalicka(ČR) 6:2,3:6,6:4, Minář(ČR) – Suč(ČR) 4:6,6:3,6:3, Jaloviec(ČR) – Sachko(Ukrajina) 6:1,6:3, Pavlík(ČR) – Děrkas(ČR) 6:2,6:2, Kuncik(ČR) – Pavlasek(ČR) 5:7,1:6

2.kolo:
Mečíř – Vivanco-Guzman 6:4,6:7,6:1, Kellovský – Satral 3:6,2:6, Pospíšil – Rumler 6:1,6:0, Michnev – Klec 3:6,6:3,1:6, Konečný – Bulant 6:7,6:4,6:2, Herzan – Kowalczyk 1:6,1:6, Minář – Jalovec 6:1,6:1, Pavlík – Pavlásek 6:3, 4:6, 2:5

3.kolo, hraje se dnes,tj. v pondělí, 3.června:
Mečíř – Satral, Pospíšil – Klec, Konečný – Kowalczyk, Minář – Pavlásek

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments