Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 stepanekTradiční tisková konference před turnajem UniCredit Czech Open se konala v Praze, samozřejmě v tradičním složení – turnajová ředitelka Petra Černošková, generální ředitel UniCredit bank ČR Jiří Kunert, šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek a prezident ČTS Ivo Kaderka. Média zajímalo především hráčské obsazení.

„Kromě Tomáše, který startovat nemůže, se na našem turnaji představí celý český daviscupový tým, v čele s Radkem Štěpánkem, Lukášem Rosolem, Jirkou Veselým, přijede také celý kazašský daviscupový tým, opět se představí hodně hráčů do stovky ATP," prozradil Miroslav Černošek.

Co se týká volných karet – jednu máme pro Radka Štěpánka, další pro Robina Haaseho, ten v duelu s Nizozemskem právě Radka porazil, karta je také připravená pro Španěla Tommy Robreda, bude však záležet na jeho výkonu v prvním týdnu Roland Garros. Je to jasné, kdo uspěje v Paříži v prvním týdnu, nemůže do Prostějova. Jednu kartu si ještě necháváme pro jednání v Paříži. Původně jsme ji měli v plánu dát našemu – skoro klubovému hráči, který za nás hraje pravidelně extraligu Němci Florianu Mayerovi, ten se vrací po zranění zpátky na okruh. Nedávno však volal Jardovi Navrátilovi, že naši nabídku přijmout nemůže, že si ty peníze prostě nezaslouží, že by nebyl pro náš turnaj posilou, že nás nechce zklamat,“ konstatovala turnajová šéfka Petra Černošková a dodala, že držitele čtvrté volné karty budou hledat na druhém grandslamovém turnaji v Paříži.

Více informací padne na další tiskovce, která se koná hodinu před středečním polednem v Prostějově. A vecernikpv.cz bude u toho!

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments