Příjemnou noc, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 stepanekTradiční tisková konference před turnajem UniCredit Czech Open se konala v Praze, samozřejmě v tradičním složení – turnajová ředitelka Petra Černošková, generální ředitel UniCredit bank ČR Jiří Kunert, šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek a prezident ČTS Ivo Kaderka. Média zajímalo především hráčské obsazení.

„Kromě Tomáše, který startovat nemůže, se na našem turnaji představí celý český daviscupový tým, v čele s Radkem Štěpánkem, Lukášem Rosolem, Jirkou Veselým, přijede také celý kazašský daviscupový tým, opět se představí hodně hráčů do stovky ATP," prozradil Miroslav Černošek.

Co se týká volných karet – jednu máme pro Radka Štěpánka, další pro Robina Haaseho, ten v duelu s Nizozemskem právě Radka porazil, karta je také připravená pro Španěla Tommy Robreda, bude však záležet na jeho výkonu v prvním týdnu Roland Garros. Je to jasné, kdo uspěje v Paříži v prvním týdnu, nemůže do Prostějova. Jednu kartu si ještě necháváme pro jednání v Paříži. Původně jsme ji měli v plánu dát našemu – skoro klubovému hráči, který za nás hraje pravidelně extraligu Němci Florianu Mayerovi, ten se vrací po zranění zpátky na okruh. Nedávno však volal Jardovi Navrátilovi, že naši nabídku přijmout nemůže, že si ty peníze prostě nezaslouží, že by nebyl pro náš turnaj posilou, že nás nechce zklamat,“ konstatovala turnajová šéfka Petra Černošková a dodala, že držitele čtvrté volné karty budou hledat na druhém grandslamovém turnaji v Paříži.

Více informací padne na další tiskovce, která se koná hodinu před středečním polednem v Prostějově. A vecernikpv.cz bude u toho!

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments