Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 vallverde 002FOTO: Daniel Vallverdu, který čtyři roky spolupracoval s Andym Murraym, se stal novým trenérem Tomáše Berdycha a českou jedničku povede v příštích sezonách. Sedmý hráč světa současně oznámil, že již nebude spolupracovat s dosavadními trenéry Tomášem Krupou a Davidem Vydrou. „Patří jim velké díky za jejich práci. Strávili jsme spolu velký kus sportovního života a hodně toho spolu dokázali,“ ocenil práci dosavadních koučů Berdych. „Nebylo to snadné rozhodnutí. Je to pouze otázka změny. Potřeboval jsem něco udělat kvůli vývoji a posunu dál,“ dodal Berdych.

Nejlepší domácí tenista již v průběhu sezony uvažoval o posílení trenérského týmu. Nejdále došlo jednání s Ivanem Lendlem, který se nakonec omluvil kvůli nedostatku času. Nakonec se rozhodl pro venezuelského kouče, který byl od roku 2010 součástí Murrayho trenérského týmu. Plánoval tréninky, pomáhal jako sparingpartner a sledoval přednosti i nedostatky soupeřů. Zažil i úspěšnou spolupráci s Lendlem, během které Brit vyhrál US Open, Wimbledon a olympijské zlato.

„Za každého mluví výsledky. Vidím, co má Dani za sebou. Známe se z turnajů, a proto jsem po něm sáhl. Reagoval rychle. Jsem rád, že se to netáhlo. Shodli jsme se, že nám půjde o co nejlepší výkon a teď už se chceme koncentrovat výhradně na tenis,“ prohlásil devětadvacetiletý Berdych, který je o rok starší, než jeho nový kouč. „V tom není problém. Má výsledky s hráči z top ten a to je rozhodující.“

V Berdychově týmu se změní i obsazení kondičního trenéra. Tenistu prostějovského Agrofertu bude připravovat Chorvat Azuz Simcich, bývalý atlet, který již s několika tenisty v podobné roli spolupracoval.

51 vallverde 00151 vallverde 003

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-