Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 agelkyJen půl roku trvá celá volejbalová sezóna na klubové úrovni. To znamená, že jakmile odstartuje, peláší v hodně rychlém zápasovém tempu bez jakékoliv přestávky (kromě vánoční). Pouhý měsíc a týden tak stačil k tomu, aby UNIQA extraliga žen ČR ukrojila ze svého programu plných devět kol, což je polovina základní části. Jak ji hodnotí kouč VK AGEL Prostějov?

„Nejsem spokojený se dvěma duely. Už v šestém kole na hřišti Frýdku-Místku jsme měli velké problémy a jen tak tak vyhráli 3:1, ještě horší výkon pak přišel doma proti Olympu Praha. Tam jsme při výsledku 3:2 po dlouhé době ztratili bod a klidně mohli podlehnout, což by se nám hlavně před vlastními diváky nemělo stávat. Za tahle slabší střetnutí byly hráčky po právu zkritizované,“ zmínil Miroslav Čada.

Připomeňme si dosavadní výsledky Hanaček v nejvyšší národní soutěži: doma Šternberk 3:0, venku Ostrava 3:0, doma KP Brno 3:0, venku Přerov 3:0, doma Olomouc 3:1, venku Frýdek-Místek 3:1, doma Slavia Praha 3:0, doma Olymp Praha 3:2 a venku SG Brno 3:0. K tomu je nutno připočítat dvě vítězství 3:0 nad Slavií ve čtvrtfinále Českého poháru, čímž se šňůra triumfů VK proti družstvům z ČR protáhla již na 107 soutěžních utkání.

„Kromě dvou výše zmíněných soubojů jsme neměli větší problémy, ale většinou se nedokážeme vyvarovat určitých výpadků minimálně v některých setech. Naše výkony by měly být víc konzistentní a bez tolika chyb. Třeba naposledy na SG Brno jsme vydrželi koncentrovaně makat celou dobu, i když papírově slabší soupeř nás pochopitelně nedostal pod velký tlak. S takovým nasazením a soustředěností bychom však měli hrát pokaždé,“ upozornil Čada.

Po volejbalové stránce vidí největší rezervy v obraně na síti. „Pořád máme málo bloků, v téhle činnosti bychom měli dosahovat větší bodové efektivity. Ovšem nejen z tohoto hlediska se potřebujeme herně posouvat dál, aby každý mohl v našem projevu jasně pozorovat zlepšování, progres. Výsledkově chceme na domácí scéně nadále vítězit a pokud možno nepřipustit ani žádnou další pětisetovou bitvu,“ vyslovil prostějovský lodivod svůj plán.

Celkově se extraliga v jeho očích vyvíjí dle předpokladů se dvěma dílčími výjimkami. „Kvalitní hrou i bez zraněné posily Jakubšové mě příjemně překvapil Frýdek-Místek, naopak za očekáváním dosud zůstává papírově silná Olomouc. Jinak je nahoře Olymp, od kterého se to dalo čekat, a daří se i velmi solidnímu Přerovu, zatímco Královo Pole šlo po odchodu mnoha opor podle všeobecných prognóz dolů,“ rozebral Čada situaci.

Co se Agelek týče, v tomto týdnu nejprve zajíždějí do Šternberka (čtvrtek 29. listopadu, 17.00 hodin) a poté přivítají v hale Sportcentra DDM Prostějov tým Ostravy (sobota 1. prosince, 17.00 hodin).

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments