Dobrý večer, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 Agel_logo_VKJuniorky VK AGEL Prostějov si zkomplikovaly boj o postup do vyšší nadstavbové skupiny elitní české soutěže, když vinou dvou proher 1:3 ve Frýdku-Místku klesly z klíčového třetího místa na čtvrté. Naopak naše kadetky nemají v letošní extralize dosud žádný problém, i v šestém dvoukole základní fáze udržely doma proti Šternberku neporazitelnost hladkými triumfy 3:0.

JUNIORKY

TJ Sokol Frýdek-Místek – VK AGEL Prostějov 3:1 (21, 14, -23, 17) a 3:1 (20, -23, 22, 20)

Sestava v prvním utkání: M. Zatloukalová, Lakomá, Přibylová, Adamčíková, Mlčáková, Valášková, libera Uličná a Stavinohová – Cruz, Kratochvílová, Faksová. Sestava v druhém utkání: M. Zatloukalová, Lakomá, Přibylová, Adamčíková, Mlčáková, Cruz, libera Uličná a Stavinohová – Valášková, Kratochvílová, Faksová.

Hodnocení trenéra Lukáše Mička: „Věkově starší hráčky domácího celku nedělaly tolik chyb, lépe bránily a byly psychicky silnější v rozhodujících okamžicích. My jsme skoro ve všech sadách drželi vyrovnaný průběh do nějakých patnácti až osmnácti bodů a potom kromě dvou vítězných setů vždycky odpadli vinou školáckých hrubek. Za ty nás kvalitní soupeř nemilosrdně trestal, jeho výkon byl v porovnání s naším takový komplexnější. Projevilo se i to, že jsme celý týden trénovali kvůli četným absencím v dost nekompletním složení, sehranost měla k optimu daleko. Každopádně se musíme z těchto nepříjemných porážek zvednout a příště naplno zabrat v Přerově, kde nás čekají hodně důležité zápasy. Pro uklidnění situace potřebujeme co nejdřív znovu přeskočit Šternberk v tabulce.“

1. Brno         10        2          33:14   28

2. Frýdek-Místek     9          3          28:16   27

3. Šternberk  6          6          21:22   17

4. Prostějov  5          7          21:22   16

5. Přerov       3          9          17:30   11

6. Ostrava     3          9          16:32   9

KADETKY

VK AGEL Prostějov – TJ Sokol Šternberk 3:0 (18, 15, 10) a 3:0 (19, 17, 12)

Sestava v prvním utkání: L. Zatloukalová, Faksová, Valášková, Adamčíková, Lakomá, Cruz, libero Stavinohová – Hubrová, Baláková, Ryšavá. Sestava v druhém utkání: L. Zatloukalová, Faksová, Valášková, Ryšavá, Baláková, Cruz, libero Stavinohová - Gorošová.

Hodnocení trenéra Jaroslava Matěje: „Teoreticky o moc nešlo, ale prakticky byly ve hře body započítávané do nadstavby, neboť Šternberk asi postoupí do horní skupiny. Tím pádem jsme nechtěli nic podcenit a v zájmu dvou vítězství nastoupily všechny hráčky, které byly k dispozici. Soupeř naopak dorazil oslabený o tři opory souběžně nastoupivší za juniorky v Ostravě. Tím pádem byla naše role usnadněná a holky úlohu favorita spolehlivě zvládly. Jen v úvodu obou střetnutí se malinko trápily, jinak hrály vcelku stabilně a bez větších výpadků to, co měly. Protočili jsme všech jedenáct přítomných děvčat a přitom nedali hostům kvalitními výkony v podstatě žádnou šanci, takže jsem velmi spokojený. Celý tým zaslouží pochvalu.“

1. Prostějov  12        0          36:5     36

2. Brno         8          4          26:20   21

3. Šternberk  6          6          23:18   19

4. Ostrava     4          8          18:25   14

5. Přerov       4          8          13:27   12

6. Frýdek-Místek     2          10        10:31   6

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments