Dobré dopoledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 Agel_logo_VKJuniorky VK AGEL Prostějov si zkomplikovaly boj o postup do vyšší nadstavbové skupiny elitní české soutěže, když vinou dvou proher 1:3 ve Frýdku-Místku klesly z klíčového třetího místa na čtvrté. Naopak naše kadetky nemají v letošní extralize dosud žádný problém, i v šestém dvoukole základní fáze udržely doma proti Šternberku neporazitelnost hladkými triumfy 3:0.

JUNIORKY

TJ Sokol Frýdek-Místek – VK AGEL Prostějov 3:1 (21, 14, -23, 17) a 3:1 (20, -23, 22, 20)

Sestava v prvním utkání: M. Zatloukalová, Lakomá, Přibylová, Adamčíková, Mlčáková, Valášková, libera Uličná a Stavinohová – Cruz, Kratochvílová, Faksová. Sestava v druhém utkání: M. Zatloukalová, Lakomá, Přibylová, Adamčíková, Mlčáková, Cruz, libera Uličná a Stavinohová – Valášková, Kratochvílová, Faksová.

Hodnocení trenéra Lukáše Mička: „Věkově starší hráčky domácího celku nedělaly tolik chyb, lépe bránily a byly psychicky silnější v rozhodujících okamžicích. My jsme skoro ve všech sadách drželi vyrovnaný průběh do nějakých patnácti až osmnácti bodů a potom kromě dvou vítězných setů vždycky odpadli vinou školáckých hrubek. Za ty nás kvalitní soupeř nemilosrdně trestal, jeho výkon byl v porovnání s naším takový komplexnější. Projevilo se i to, že jsme celý týden trénovali kvůli četným absencím v dost nekompletním složení, sehranost měla k optimu daleko. Každopádně se musíme z těchto nepříjemných porážek zvednout a příště naplno zabrat v Přerově, kde nás čekají hodně důležité zápasy. Pro uklidnění situace potřebujeme co nejdřív znovu přeskočit Šternberk v tabulce.“

1. Brno         10        2          33:14   28

2. Frýdek-Místek     9          3          28:16   27

3. Šternberk  6          6          21:22   17

4. Prostějov  5          7          21:22   16

5. Přerov       3          9          17:30   11

6. Ostrava     3          9          16:32   9

KADETKY

VK AGEL Prostějov – TJ Sokol Šternberk 3:0 (18, 15, 10) a 3:0 (19, 17, 12)

Sestava v prvním utkání: L. Zatloukalová, Faksová, Valášková, Adamčíková, Lakomá, Cruz, libero Stavinohová – Hubrová, Baláková, Ryšavá. Sestava v druhém utkání: L. Zatloukalová, Faksová, Valášková, Ryšavá, Baláková, Cruz, libero Stavinohová - Gorošová.

Hodnocení trenéra Jaroslava Matěje: „Teoreticky o moc nešlo, ale prakticky byly ve hře body započítávané do nadstavby, neboť Šternberk asi postoupí do horní skupiny. Tím pádem jsme nechtěli nic podcenit a v zájmu dvou vítězství nastoupily všechny hráčky, které byly k dispozici. Soupeř naopak dorazil oslabený o tři opory souběžně nastoupivší za juniorky v Ostravě. Tím pádem byla naše role usnadněná a holky úlohu favorita spolehlivě zvládly. Jen v úvodu obou střetnutí se malinko trápily, jinak hrály vcelku stabilně a bez větších výpadků to, co měly. Protočili jsme všech jedenáct přítomných děvčat a přitom nedali hostům kvalitními výkony v podstatě žádnou šanci, takže jsem velmi spokojený. Celý tým zaslouží pochvalu.“

1. Prostějov  12        0          36:5     36

2. Brno         8          4          26:20   21

3. Šternberk  6          6          23:18   19

4. Ostrava     4          8          18:25   14

5. Přerov       4          8          13:27   12

6. Frýdek-Místek     2          10        10:31   6

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-