Dobrý večer, dnes je pondělí 26.10.2020
svátek slaví Erik,
zítra Šarlota a Zoe
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 30 goga markevichAni po uplynutí dalšího týdne se dvěma soutěžními zápasy se běloruská smečařka Tatsiana Markevich nepřipojila k družstvu prostějovských volejbalistek. Pětadvacetiletá hráčka stále zůstává ve své rodné zemi a případné pokračování jejího působení na Hané se tak pořád řeší... „S Táňou na dálku jednáme a na něčem už jsme domluvení, ale ještě zdaleka ne na všem. Celá věc je otázkou nejbližších dnů, možná i týdnů,“ obecně konstatoval sportovní manažer VK AGEL Peter Goga.
Vrátí se tedy Markevich do prostějovského kolektivu, nebo nevrátí? „Na tohle právě nechci zatím odpovídat. Jde o jednání mezi námi a Táňou, která dosud nejsou uzavřená. Až dospějeme k definitivní dohodě, budeme veřejnost okamžitě informovat,“ slíbil Goga.

Zatímco nad bývalou plejerkou RC Cannes či Azerrailu Baku se vznáší otazník, připravuje vedení VK AGEL jinou úpravu hráčské soupisky. Nemělo by však jít o příchod nebo odchod nikoho vyloženě nového. „Rovněž tady zatím neprozradím žádné podrobnosti. Ke změně totiž dojde po skončení základní části extraligy, takže si týden počkejte a vše se dozvíte,“ pravil se šibalským úsměvem Goga.

Total Comments

  • Makový pohřební služba
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co vás v poslední době nejvíce potěšilo?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vánoční strom bude.

Tohle nám nemůže vzít ani ten lotr koronavirus! Prostějovští radní oznámili, že konání vánočního jarmarku na náměstí T. G. Masaryka je sice v ohrožení, ale o tradiční a neodmyslitelnou součást rynku nepřijdeme. Vánoční strom je už vybrán a letos ho městu darovala rodina z Lipové.

 

Další chyba na Vápenici.
Špatně vypočítané kilometry na směrovníku u Národního domu nejsou jedinou „mýlkou“ na Vápenici v Prostějově. Jak Večerník upozornili čtenáři, při odbočení vlevo do centra v Prostějově je nakřivo namalován odbočující pruh. Podle zlých jazyků museli být lajnovači pod parou...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Ladislav ADAMÍK

Úctyhodného věku šestadevadesáti let se před týdnem dožil bývalý kvalitní prostějovský atlet. Osobní výročí blížící se magické stovce oslavil v pondělí 19. října.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

1 983

Podle posledního sčítání žije v Prostějově 1 983 cizinců. Nejvíce zde pobývá Slováků a Ukrajinců, silné zázemí zde mají Vietnamci.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ZATÍM PO NICH NENÍ POJMENOVÁNO VŮBEC NIC!“

Lidé budou vybírat nový název parku v Okružní ulici podle jmen slavných rodáků. A jak zmínil primátor Jura, zatím po nich není pojmenováno vůbec nic...

Total Comments

-