Dobré odpoledne, dnes je pátek 6.12.2019
svátek slaví Mikuláš,
zítra Ambrož a Benjamín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejsympatičtějším volebním lídrem je Andrej Babiš, druhou pozici reprezentuje Tomio Okamura. Třetí příčku obsadil Ivan Bartoš z Pirátů. Agentura Phoenix research provedla tento unikátní průzkum obliby volebních lídrů mezi 15. zářím a 8. říjnem 2017.

Šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš opanoval poadí se ziskem 37 procent sympatií od respondentů. Nad Okamurou má náskok dvanáct procent, bronzovou příčku získal lídr Pirátů Ivan Bartoš, který je sympatický 24 procentům respondentů.
„Bramborovou“ pozici v měření sympatií obdržel volební lídr SPO, umělec František Ringo Čech, s dvaceti procenty obliby. Jako pátý se umístil předseda občanských demokratů Petr Fiala se 17 procenty sympatizantů. Šestou pozici získal Pavel Sehnal, předseda obnovené strany ODA, ten byl sympatický 14 procentům dotázaných. Následuje ho volební lídr Starostů a nezávislých Jan Farský, bodoval u 13 procent respondentů. Volební lídr vládnoucí strany Lubomír Zaorálek si získal deset procent a skončil tak až osmý. S devíti procenty ho následují Petr Robejšek - volební lídr Realistů a Petr Mach - volební lídr Svobodných. Jedenáctou pozici v oblíbenosti získal volební lídr KDU-ČSL, ministr Pavel Bělobrádek, který je populární u 8 procent dotázaných.
Žebříček uzavírá trojice Vojtěch Filip, Miroslav Kalousek a Matěj Stropnický. Přičemž právě předseda Strany zelených, syn současného ministra obrany, Matěj Stropnický byl lidem sympatický úplně nejméně, když obdržel 4 procenta. Miroslav Kalousek, který vede do voleb TOP09, pak obdržel pět procent. Obliba ostatních volebních lídru byla nižší než 4 procenta, proto nejsou uvedeni.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments