Příjemnou noc, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejsympatičtějším volebním lídrem je Andrej Babiš, druhou pozici reprezentuje Tomio Okamura. Třetí příčku obsadil Ivan Bartoš z Pirátů. Agentura Phoenix research provedla tento unikátní průzkum obliby volebních lídrů mezi 15. zářím a 8. říjnem 2017.

Šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš opanoval poadí se ziskem 37 procent sympatií od respondentů. Nad Okamurou má náskok dvanáct procent, bronzovou příčku získal lídr Pirátů Ivan Bartoš, který je sympatický 24 procentům respondentů.
„Bramborovou“ pozici v měření sympatií obdržel volební lídr SPO, umělec František Ringo Čech, s dvaceti procenty obliby. Jako pátý se umístil předseda občanských demokratů Petr Fiala se 17 procenty sympatizantů. Šestou pozici získal Pavel Sehnal, předseda obnovené strany ODA, ten byl sympatický 14 procentům dotázaných. Následuje ho volební lídr Starostů a nezávislých Jan Farský, bodoval u 13 procent respondentů. Volební lídr vládnoucí strany Lubomír Zaorálek si získal deset procent a skončil tak až osmý. S devíti procenty ho následují Petr Robejšek - volební lídr Realistů a Petr Mach - volební lídr Svobodných. Jedenáctou pozici v oblíbenosti získal volební lídr KDU-ČSL, ministr Pavel Bělobrádek, který je populární u 8 procent dotázaných.
Žebříček uzavírá trojice Vojtěch Filip, Miroslav Kalousek a Matěj Stropnický. Přičemž právě předseda Strany zelených, syn současného ministra obrany, Matěj Stropnický byl lidem sympatický úplně nejméně, když obdržel 4 procenta. Miroslav Kalousek, který vede do voleb TOP09, pak obdržel pět procent. Obliba ostatních volebních lídru byla nižší než 4 procenta, proto nejsou uvedeni.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-