Příjemnou noc, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nejsympatičtějším volebním lídrem je Andrej Babiš, druhou pozici reprezentuje Tomio Okamura. Třetí příčku obsadil Ivan Bartoš z Pirátů. Agentura Phoenix research provedla tento unikátní průzkum obliby volebních lídrů mezi 15. zářím a 8. říjnem 2017.

Šéf hnutí ANO 2011 Andrej Babiš opanoval poadí se ziskem 37 procent sympatií od respondentů. Nad Okamurou má náskok dvanáct procent, bronzovou příčku získal lídr Pirátů Ivan Bartoš, který je sympatický 24 procentům respondentů.
„Bramborovou“ pozici v měření sympatií obdržel volební lídr SPO, umělec František Ringo Čech, s dvaceti procenty obliby. Jako pátý se umístil předseda občanských demokratů Petr Fiala se 17 procenty sympatizantů. Šestou pozici získal Pavel Sehnal, předseda obnovené strany ODA, ten byl sympatický 14 procentům dotázaných. Následuje ho volební lídr Starostů a nezávislých Jan Farský, bodoval u 13 procent respondentů. Volební lídr vládnoucí strany Lubomír Zaorálek si získal deset procent a skončil tak až osmý. S devíti procenty ho následují Petr Robejšek - volební lídr Realistů a Petr Mach - volební lídr Svobodných. Jedenáctou pozici v oblíbenosti získal volební lídr KDU-ČSL, ministr Pavel Bělobrádek, který je populární u 8 procent dotázaných.
Žebříček uzavírá trojice Vojtěch Filip, Miroslav Kalousek a Matěj Stropnický. Přičemž právě předseda Strany zelených, syn současného ministra obrany, Matěj Stropnický byl lidem sympatický úplně nejméně, když obdržel 4 procenta. Miroslav Kalousek, který vede do voleb TOP09, pak obdržel pět procent. Obliba ostatních volebních lídru byla nižší než 4 procenta, proto nejsou uvedeni.

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-