Příjemnou noc, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 02 kresbaPřípad pořádně nabitý emocemi řešili strážníci městské policie Prostějov v úterý 11. února v podvečer. Jenomže volající na linku 156 si tak trochu popletl jejich služby... „Podnapilý devětatřicetiletý muž si k baru u centra města přivolal hlídku s tím, že byl v tomto podniku fyzicky napaden. Zároveň strážníky žádal, aby z provozovny vyvedli jiného muže, kterého chtěl dotyčný doslova a do písmene zašlapat do země,“ seznámila Večerník s nezvyklým požadavkem pobudy Jana Adámková, tisková mluvčí Městské policie v Prostějově. Jak dodala, chlapík nevzbuzoval příliš důvěry. „Ten muž byl podnapilý a neustále se dožadoval vyvedení jednoho z hostů, což samozřejmě hlídka neprovedla. K rozběhnutí celého dění mělo dojít z popudu volajícího, který byl údajně v baru sám a chtěl se přidat ke skupině hostů.

Ti ovšem o jeho přítomnost nejevili zájem, a to dotyčného vyprovokovalo k napadení jednoho z nich. Nato ho obsluha vykázala ven z provozovny, čímž měl celý incident skončit,“ popsala Jana Adámková vše, co přímo na místě strážníci zjistili. Celá záležitost byla postoupena správnímu orgánu pro podezření z přestupku proti občanskému soužití.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments