Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 pozar_vrahoviceValící se dým z oken řadového domu v Prostějově vyděsil dnes obyvatele Prešovské ulice ve Vrahovicích. Zatím z neznámých příčin zde došlo k požáru, majitel nemovitosti se při něm lehce nadýchal zplodin.

„Ve středu 14. listopadu 2012 byl na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje oznámen požár v Prostějově na ulici Prešovská. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Prostějova a dobrovolní hasiči z Vrahovic a Žešova. Po příjezdu k místu události hasiči zjistili, že hoří v prvním patře jednopatrového řadového domu v rekonstrukci. Požár zasáhl 47 pozar_vrahovice1vybavení a nahromaděný odpad v jedné místnosti, zakouřil však celé patro. Hasiči oheň zlikvidovali jedním proudem vody, zakouřené místnosti domu přirozeně odvětrali,“ informoval www.vecernikpv.cz  Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Jak dodala, při požáru se lehce nadýchal zplodin hoření majitel domu. „Výše škody byla vyčíslena na padesát tisíc korun, příčina požáru je zatím neznámá, pracujeme na jejím objasnění,“ uvedla mluvčí krajských hasičů.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments