Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.12.2017
svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Vážený pane hejtmane,

vážená paní primátorko,

my, trenéři a rodiče dětí, které se připravují na svou sportovní kariéru ve volejbalu, basketbalu, tenisu či fotbalu, považujeme za nutné se konečně ozvat k projektu víceúčelové sportovní haly v rámci Národního olympijského centra v Prostějově.

Máme už dost permanentních kritiků - některých opozičních zastupitelů v Prostějově, notorických účastníků diskuzí na sociálních sítích a „bohem vyvoleného tribuna lidu“. Tito nepřející závistivci se zaštiťují zájmy občanů města Prostějova, ale prakticky a vlastně pouze a jen jménem svým se vyjadřuji k tomu, čemu absolutně nerozumí a co je pro prostějovskou sportující mládež velice potřebné. Jde o víceúčelovou halu pro sporty, jak je uveřejněné v záhlaví tohoto otevřeného dopisu.

Bylo by prospěšné, kdyby se místo vyhrožování trestními oznámeními, urážení vedení města Prostějova a Olomouckého kraje různí kverulanti šli alespoň jednou podívat, v jakých podmínkách naše děti a svěřenci celé týdny, měsíce a roky sportují. Jsou opravdu hodně špatné, nevyhovující a nedostatečné! Ale ustavičné kritiky snad všeho co je kolem nás, jsme nikdy při zápasech přípravek, mládeže, starších žáků, žaček a juniorů neviděli. Neví, v jakém stavu jsou šatny, sprchy, WC, jaké je vybavení sportovišť, tolik potřebných pro přípravu a výkon. Proto naše děti cestují po Olomouckém kraji, České republice a hrají nespočet zápasů mimo Prostějov!

Mediální vystoupení všech nepřejících považujeme za nehoráznou urážku nás trenérů, rodičů a všech, kteří pomáhají sportu. Jen lžou a nesmyslně napadají projekt víceúčelové sportovní haly, kterou Prostějov opravdu moc potřebuje. A my i všechny děti na ni čekáme již dlouhou dobu!

Otevřeně vyzýváme všechny nepřející, nebuďte trapní a zlí! Pojďte s námi otevřeně diskutovat na sportovištích, kde zjistíte, že o jejich stavu vlastně nic nevíte a hlavně, snad ani vědět nechcete! Hrajete své zvláštní hry, za kterými je jen Váš vlastní prolhaný sobecký zájem. Jste-li přesvědčeni o svých pravdách, potkejme se tváří v tvář a neschovávejte se na www.stránkách, v některých případech i pod smyšlenými jmény. Věřte, uděláme vše pro to, abychom ukázali Vaše pravé tváře, toužící po osobní mediální slávě „hvězdných“ chvilek v televizních pořadech či na internetových sítích. Vaše kritika je naprosto nekonstruktivní, sobecká a zlá. Dokážete jen urážet a vyhrožovat!

Vážený pane hejtmane, paní primátorko,

máte naši plnou podporu a žádáme Vás, udělejte vše pro zájmy sportujících dětí, i když víme, že některé urážky a nepravdy Vás bolí... Naši svěřenci a naše děti Vám svými sportovními výkony a my dospělí při volbách vyjádříme poděkování, že jste se nás a víceúčelové haly zastali! O naší iniciativě budeme informovat i ministryni školství, mládeže a tělovýchovy paní Kateřinu Valachovou, protože právě MŠMT je poskytovatelem finanční podpory na Národní olympijské centrum!

Podepsání signatáři: za cca 115 trenérů mládeže

za cca 700 aktivně sportujících dětí

pdf27_otevreny_dopis.pdf


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Komentáře   

+5 #12 HN 2016-07-11 02:27
:lol: Kolik je těch podpisů od těch trenérů? Tak se zeptejte v nejbližší hospodě štamgastů, kdo všechno chce pivo zadarmo a já myslím, že do hodiny nasbíráte podpisů ještě víc. :lol: Někdo to pivo zadarmo ale zaplatit musí. Kdo to bude?
Citovat
+8 #11 tonda 2016-07-08 17:31
A brát si jako rukojmí děti mě připadne od takového to velikána jako je pan Černošek dost zbabělé. Furt se jen ohrazuje dětmi, přitom tu halu potřebuje proto, aby si tam pak hrávali hlavně jeho basketbalisti a volejbalistky. Na druhou stranu pan Černošek si zaslouží uznání, že přece jen vychoval několik dobrých tenistů a tenisek, ale nemůže se stavět a chovat se, že on je všechno a jedině on má právo si vzít na co si ukáže. Všude proklamuje, jak z pořádání akcí jako je Fed Cup, Davis Cup, Zlatá tretra atd má výdělky, tak ať je investuje a pořídí pro město halu z vlastních peněz, ale to už by asi nebylo na statisícové výplaty managementu TK a hlavním trenérům. A ideální je mít právě na radnici takové slaboduché jedince jako je např. pan Smetana, Jura, zlořády jako jsou pánové Mgr. a Ing. Pospíšilové, osmého trpaslíka od Sněhurky Fišera, blbku Raškovou, komunistického práskače Šlambora, mluvčáčka, který byl odsouzen za neplacení daní Augustina a otesánka Šmída. :lol:
Citovat
+7 #10 tonda 2016-07-08 17:20
Podpisy lidí, jenž jsou placeni právě panem Černo(u)škem jsou samozřejmostí, vždyť je přece živí a jak říká sám pan Kadlec, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Dřív bylo zvykem, že si například Sokoli postavili tělocvičnu svépomoci, ale hold vyšší sorta z lepší společnosti asi do společné poklady ani ruku k dílu nedá a bude doufat, že z jejich ratolestí díky panu Č a hlavně nové hale z nich udělá nové Berdychy a Kvitové. Skutečnost je ovšem jiná, bez dřiny a píle to nejde. Stejně tak by mě zajímalo, jak je to s těmi dětmi, které se jednou neprosadí do tenisového světa? Taky se o ně společnost TK o všechny postará? Nepostará, protože tito lidé jim nebudou odvádět procenta z výher na okruzích. Pan Černošek potřebuje, co největší výběr dětí, protože tak bude mít větší šancí mít svých vydělávajících Berdychů apod. A jen tak mimochodem, kdo platí tenisové trenéry? Pan Černošek nebo sami rodiče těch dětí.
Citovat
+5 #9 tonda 2016-07-08 17:10
Kadleci a Zaorale, vy jednou skončíte v pekle. Tedy pardon pan Kadlec už skončil, ale u automatů. Ať počítám, jak počítám tak součet čísel (7+10)+(10+10)+ (8+8)+(10+10) se rovná 73. To se pak nesmíme divit, že tito redaktoři, kteří nezvládají ani drobné početní úkony do 100 skončili tam kde skončili a to v Prostějovském Večerníku. Tento článek je pouze odrazem zoufalosti, jak samotných radních, tak ještě větší zoufalosti doktora Černoška, hrdiny jenž ani neměl odvahu přijít napodruhé obhajovat svou vlastní halu, kterou si vydupal v nejvyšších patrech politiky ČR. Nic to však nemění na tom, že chování pana Černoška stále připomíná chování, 5letého dítěte, kterému někdo nechce dát hračku. Jen je mi líto lidí, kteří věří tvrzení jen jedné strany a to tvrzení, které je navíc zcela zmanipulovaní. Opozice nemá nic proti hale pro sportování dětí, opozice má jen to, že by si za pozemek od města (a navíc halu od státu) měl pan Černošek zaplatit ze svého. Ale na to je velká držgrešle.
Citovat
-6 #8 Fanda 2016-07-08 14:26
Osobně si myslím, že hala bude neustále obsazena a bude se v ní sportovat. To je z mého pohledu rozhodující. Je jedno, zda se jedná o vrcholový nebo výkonostní sport.
Považuji za skvělé,že se hala postaví zde a ne někde v Brně,Olmiku apod. A že pár maloměšťáckých závistivců aktivovalo svůj žlučovod? S tím už se hold v našem městečku nedá nic dělat....
Citovat
+7 #7 PETRLINKA 2016-07-08 13:59
Celý dopis je haba´důra kadlecovsko páclovského stylu!

jisteže zaklínadlo veřejnosti opadne, až se tam usídlí profesionální kluby! a žádné školy tam nebudou cvičit, protože je to trošku "z ruky" aby tam v rámci rozvrhu došly. Ostatně proto se dělaly tělocvičny ve školách, které by na běžné školní cvičení měly stačit.
Citovat
+6 #6 Franta Repal 2016-07-08 10:34
Mně by zajímalo vice, kolik brigád ti rodiče a trenéři odprackvali, aby sportoviště zvelebili. Znám oddíly, kde místo natažené ruky na peníze všichni přeložili ruce k dílu. Vždyť je to pro jejich děti.
Ovšem je lehčí chtít po společnosti, aby platila sport jejich dětem. Vzpomínám si, že staré dámy ze Sokola dostaly na činnost na celý rok sumu 1.000.--Kč. Vy se nestydite chtít miliony hned a další miliony ročně potom na provoz, aby se vaše děti tři krát týdně pohnuly. Kolik jste na to dali ze svého??
Citovat
+8 #5 Oto 2016-07-08 00:06
VK, BK, TK, SK. Už chybí jen HK (HemerKlub) a ČK (ČernoškoviKump áni). Proč si nestěžují trenéři jiných klubů, kteří mnohdy trénují zadarmo a mimo regulérní sportoviště?
Citovat
+10 #4 Valachová 2016-07-07 19:28
Vážení,větší špínu jsem už dlouho nečetla, všem je jasné kdo je pod tímto dopisem, který si bere jako rukojmí sportující děti podepsán. Jeho rukopis je znám již cca 70let, tak jako jeho láska k státním penězům, dotovaným sportům, schopností pohrdat obyčejnými lidmi, lhát a krást! VY dospělí podepsaní se STYĎTE a už teď přemýšlejte co řeknete dětem, že do tělocvičny nemohou, protože tam zadarmo(naše daně) trénují profesionální sportovci! A na to celé se svítí a topí opět za naše peníze, tentokrát peníze PV!
Citovat
+8 #3 M.G. 2016-07-07 19:27
Vážení hloupí trenéři,
Anonymní diskuse je v komunistickém Prostějově nutností.Jinak se tady stanete sprostým terčem úplatného tisku.Svoboda tisku zde neexistuje.Míst o,aby ukazoval mrhání penězi-zástávky v polích pro nikoho,tak jen pěje ódy na rating.Pokud chcete komunismus zrušte tajné volby,anonymní diskuse a pak bude zase ok.Všichni budou muset držet huby.Kritika k demokracii patří.Demokraci e je diskuse-to řekl Masaryk.Zdejší političtí kašpárci se k Masarykovi akorát chodí klanět.Na upálení mistra Jana Husa naplánují správní podvod na stavebním úřadě.Zdejší poměry se dají nazvat stylem.Když se mnou nesouhlasíte,ta k vás zválcujeme zneužitím správního řádu a máte to dle zákona.Kdybyste vy hloupí trenéři raději mlčeli a byli rádi,že se aspoň pomocí anonymní diskuse někdo občas dozví pravdu,co se tady děje.
Citovat
 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Pošta pro tebe přes Večerník.

IV minulém vydání jsme zveřejnili výzvu České televize. Pořad Pošta pro tebe vyhlásil pátrání po dvou lidech z Prostějovska. Stopy vedoucí k jednomu z nich jsme díky naší čtenářce televizi předali! Sháňka po Jaroslavu Ševčíkovi z Čech pod Kosířem tak dopadla dobře.

 

Jako v brlohu bezdomovců!

Bývalý vedoucí kina Metro 70 v Prostějově Ivan Čech zcela jistě není pořádkumilovný člověk. Před pár týdny byl otevřen byt, který v kině dlouhá léta obýval. A komisařům se zvedal žaludek při pohledu na svinčík, který tam Čech zanechal. Oprava zdevastovaného bytu bude hodně drahá.

Osobnost týdne

JARMILA POSPÍŠILOVÁ
50 02 pospisilova copyPodkrovní sál Městské knihovny v Prostějově byl o středečním podvečeru svědkem dalšího přírůstku literární tvorby právničky a starostky Vincencova. Její osmnáctá kniha v pořadí nese lehce pohádkový titul Malovaná pýcha.

Číslo týdne

2,4

Kam až to povede? Za krátký čas to bude v Prostějově snad jako za komunistů, kdy prostě na práci „nebyli lidi“. Místní region opět dosáhl rekordu v nezaměstnanosti, podíl lidí bez práce činí neuvěřitelné 2,4 procenta. Litujeme firmy, které marně shánějí kvalifikované pracovníky...

Výrok týdne

„NECHCE ZA TO NIC.

I DO PROSTĚJOVAPŘIJEL ZA SVÉ!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková

takto reagovala na otázku, co stojí městskou kasu mediátor Vladimír Špidla