Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

17 superbDokážete si představit, že jedete autem ze Slatinek do Kaple a proti vám se v protisměru vyřítí ničím neřízený nákladní přívěs. Že se něco takového nemůže přihodit? Omyl! Právě tohle se v pondělí stalo 43letému řidiči.

„Škodu za více než 600 tisíc a lehké zranění si vyžádala dopravní nehoda, ke které došlo v pondělí krátce před polednem na silnici II. třídy mezi obcemi Slatinky a Kaple. Z prvotního šetření vyplývá, že na nákladním vozidle Ford tranzit s přívěsem, které řídil 38letý řidič, se během jízdy, ze zatím nezjištěných příčin, uvolnil přívěs. Přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem Š-Superb, které řídil 43letý řidič. Během nehody došlo k lehkému zranění řidiče Š-Superb, který byl ošetřen na místě. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla vyčíslena na 608 tisíc korun. Část vozíku a tažného zařízení byla zajištěna. Co bylo příčinou nehody policisté zjišťují,” uvedla policejní tisková mluvčí Irena Urbánková.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments