Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na co myslel? Auto řidiče, který předminulý pátek pozdě večer projížděl Olomouckou ulicí, smetl na železničním přejezdu vlak. Vůz odmrštil i s šoférem na blikající semafor, který okamžitě padl k zemi. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo!


Bohužel, k tomuto případu jsou informace policie velmi strohé a navíc nepřesné. K havárii došlo po desáté hodině večer oného osudného před štědrovečerního pátku. „Dvacátého prosince došlo na ulici Olomoucká v Prostějově ke střetu osobního vozidla s vlakem. Vůz následkem srážky zničil jedno ze signalizačních zařízení. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda dosud nebyla vyčíslena,“ uvedla den po nehodě policejní tisková mluvčí Marie Štrbáková.

Bohužel, když Večerník na tiskové oddělení Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci volal přesně o týden později, žádných dalších podrobností jsme se nedočkali. Bylo nám jen řečeno, že vyšetřující policisté mají během Vánoc

a následujících svátků dovolenou a nelze tak od nich získat informace. Nepodařilo se tedy zjistit ani tak banální věci jako pohlaví řidiče, příčinu nehody a ani to, zda šofér či šoférka byli pod vlivem alkoholu... 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments