Dobrý večer, dnes je pátek 14.8.2020
svátek slaví Alan,
zítra Hana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na co myslel? Auto řidiče, který předminulý pátek pozdě večer projížděl Olomouckou ulicí, smetl na železničním přejezdu vlak. Vůz odmrštil i s šoférem na blikající semafor, který okamžitě padl k zemi. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo!


Bohužel, k tomuto případu jsou informace policie velmi strohé a navíc nepřesné. K havárii došlo po desáté hodině večer oného osudného před štědrovečerního pátku. „Dvacátého prosince došlo na ulici Olomoucká v Prostějově ke střetu osobního vozidla s vlakem. Vůz následkem srážky zničil jedno ze signalizačních zařízení. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda dosud nebyla vyčíslena,“ uvedla den po nehodě policejní tisková mluvčí Marie Štrbáková.

Bohužel, když Večerník na tiskové oddělení Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci volal přesně o týden později, žádných dalších podrobností jsme se nedočkali. Bylo nám jen řečeno, že vyšetřující policisté mají během Vánoc

a následujících svátků dovolenou a nelze tak od nich získat informace. Nepodařilo se tedy zjistit ani tak banální věci jako pohlaví řidiče, příčinu nehody a ani to, zda šofér či šoférka byli pod vlivem alkoholu... 

Total Comments

  • Čechy pod Kosířem
  • prodej zveriny
  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-