Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

22 pistakHezky se to počítá, radnice sto, primátor pětasedmdesát! Nestor prostějovské komunální politiky oslaví v pátek 6. června nádherné půlkulatiny. V naprosté svěžesti a pohodě se dožívá tři čtvrtě století!

Večerníku samozřejmě nemohly narozeniny prvního muže magistrátu Miroslava Pišťáka (na snímku) uniknout. Vždyť se o nich šušká po celé radnici! „No samozřejmě se chystáme na oslavu. Pan primátor je se vším všudy, včetně toho nejlepšího i nejhoršího, chlap! Je chytrý, vtipný, pohledný, dokáže pěkně zuřit a tvrdohlavě dokáže stát za svými cíly a požadavky.

A jsou okamžiky, kdy dokáže být nesmírně pozorný a galantní. A já mu ze srdce přeji, aby takový zůstal i v další pětasedmdesátce,“ řekla exkluzivně Večerníku Alena Rašková, primátorova náměstkyně. A pozadu s gratulací nezůstala ani další z náměstkyň. „Náš pan primátor má pořád spoustu energie a já mu přeji, aby mu vydržela i v dalších letech. Ale hlavně, ať mu vydrží pevné zdraví. On totiž dodnes jednu věc neumí, a to odpočívat. My se ho snažíme hlídat, ale je to marné, je to marné, je to marné,“ povzdychla si s úsměvem Ivana Hemerková.

S gratulací všeho nejlepšího k narozeninám Miroslava Pišťáka se samozřejmě připojuje také Prostějovský Večerník! A jaké budou oslavy? To se dočtete v příštím čísle!

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments