Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

22 pistakHezky se to počítá, radnice sto, primátor pětasedmdesát! Nestor prostějovské komunální politiky oslaví v pátek 6. června nádherné půlkulatiny. V naprosté svěžesti a pohodě se dožívá tři čtvrtě století!

Večerníku samozřejmě nemohly narozeniny prvního muže magistrátu Miroslava Pišťáka (na snímku) uniknout. Vždyť se o nich šušká po celé radnici! „No samozřejmě se chystáme na oslavu. Pan primátor je se vším všudy, včetně toho nejlepšího i nejhoršího, chlap! Je chytrý, vtipný, pohledný, dokáže pěkně zuřit a tvrdohlavě dokáže stát za svými cíly a požadavky.

A jsou okamžiky, kdy dokáže být nesmírně pozorný a galantní. A já mu ze srdce přeji, aby takový zůstal i v další pětasedmdesátce,“ řekla exkluzivně Večerníku Alena Rašková, primátorova náměstkyně. A pozadu s gratulací nezůstala ani další z náměstkyň. „Náš pan primátor má pořád spoustu energie a já mu přeji, aby mu vydržela i v dalších letech. Ale hlavně, ať mu vydrží pevné zdraví. On totiž dodnes jednu věc neumí, a to odpočívat. My se ho snažíme hlídat, ale je to marné, je to marné, je to marné,“ povzdychla si s úsměvem Ivana Hemerková.

S gratulací všeho nejlepšího k narozeninám Miroslava Pišťáka se samozřejmě připojuje také Prostějovský Večerník! A jaké budou oslavy? To se dočtete v příštím čísle!

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-