Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás zdravím v roce 2019. Na úvod bych vám ráda popřála vše nejlepší do nového roku, hlavně ať jste vy a vaši blízcí zdraví, šťastní, spokojení a ať máte klid v mysli, v duši i v srdci. Se začátkem nového roku máme perfektní příležitost pro rozhovor s numeroložkou Annou Hanákovou, která vám prozradí, co vše nás čeká, čemu se máme vyhnout a také na co se připravit. Dále vám odtajníme vítězku novoročního dílu seriálu PROMĚNA IMAGE a nechybí ani další porce cvičení. A jen tak ze zvyku připomínáme, že se již nyní můžete hlásit do únorového klání proměn od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.
Po všech stránkách klidný a pohodový rok všem čtenářům Večerníku přeje Aneta Křížová.

Post by: RedakceZnáte všechny módní editorialy, ve kterých obdivujete přirozenou krásu modelek? Omyl. I tyto modelky make-up mají, jen je mistrně potlačený a jednoduchý. Nicméně, aby působil autenticky, potřebujete znát pár grifů a tipů. S naším návodem to snad brzy zvládnete do pěti minut. Možná i dřív. Ale nezapomeňte, že základem všeho je čistá, hydratovaná pokožka. Až na ní pak můžete „stavět“.

Post by: Redakce

Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o ně postaráme přímo královsky! Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení od studia Belleza, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení.

Post by: Redakce

Esenciální oleje a jejich využívání ve spojitosti s péčí o pleť bývá často opomínáno. A je to přitom veliká škoda! Jejich blahodárné účinky znali lidé již v dobách antických a i samotná Kleopatra se ráda nechávala hýčkat voňavými olejíčky, aby její kůže zůstávala mladá a hedvábně jemná.
Hlavní výhodou zařazení olejů do péče o pokožku je jejich přírodní složení, jelikož se vyrábí lisováním semínek či květů rostlin. Důležité je, aby tento proces lisování proběhl za studena a tím se v oleji udržely všechny potřebné živiny. Pak už je jen na vás, abyste dobře znali typ vaší pokožky a podle toho si vybrali ten správný produkt. Nejčastěji takto rozlišujeme kategorie pokožky na suchou, normální, mastnou, nebo smíšenou. Znát svoji kategorii je opravdu zásadním krokem, při výběru toho správného produktu pro péči.

Post by: Nikola Filipenská

S rychlostí blesku se blíží léto a určitě se nebudu mýlit, když řeknu, že každá třetí žena by chtěla být v plavkách kus a cítit se dobře nejen na dovolené. Nejhorší na tom je, že v zimě jsou dny docela krátké a čas plyne rychleji než v letních dlouhých dnech. V létě má člověk obecně více pohybu, ať už jsou to procházky, výlety, nebo třeba i jen plavání v bazéně. Nepropadejte panice, mám pro vás par tipů, jak zpevnit postavu i bez spousty času.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE: Jubilejní čtyřicátá PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku byla opět zase o něco více výjimečná. A to nejen tím, že byla tradičně v tomto čase vánoční a nesla se tudíž v pohodové i sváteční atmosféře, ale také faktem dovršení našeho malého jubilea. Vítězka se tak mohla vedle samotné změny těšit i z pozorností od redakce v podobě květiny a dárkového balíčku. Její radost tak byla více než dvojnásobná...

Post by: Aneta Křížová

Rok se s rokem sešel a vánoční díl jedinečné PROMĚNY IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je opět tady. Kdo o ní ještě neslyšel, tak vezte, že dokážeme změnit vzhled mužů, žen i párů, a to ať manželských, tak například sourozeneckých. Disponujeme k tomu profesionálním týmem a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Však víte, splnit vaše přání a dělat vám radost! Je třeba poznamenat, že všechny proměny dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná a nezapomenutelná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce o něm vědí až v Praze či Ostravě, dorazili k nám z Olomouce, Vyškova, Bouzova a v minulém díle k nám neváhala přijet vítězka až ze slovenského okresu Nitra. V pořadí dvaačtyřicátou osobou, na kterou se usmálo štěstí, se stala Božena Švédová opět z Vyškova.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme dnes jubilejně po padesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb.

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již sedmatřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

Listopadová PROMĚNA IMAGE se opět zařadila mezi ty, na které jen tak nezapomenu. Jednak díky tomu, že sama vítězka k nám přijela až ze Slovenska, takže jsme získali přesah až do sousedního státu, ale hlavně jsme všichni prožili den ve výborné atmosféře skvělých lidí. Užili jsme si plno zábavy, ale také upřímné vřelosti, nadšení a vůbec po celou dobu panovala pozitivní nálada. Proměna paní Anny byla neuvěřitelná, stala se z ní dáma s velkým „D“ a nejeden muž by se za ní otočil.

Post by: Aneta Křížová

Listopadové klání jedinečného seriálu PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je tady, a bude velmi speciální. Kdo o tomto projektu ještě neslyšel, tak vězte, že již více jak tři roky měníme vzhled mužů a žen, ale i párů. K tomu disponujeme profesionálním týmem, který se snaží nejen o změnu vizuální, ale hlavně o vnitřní průvan a dodání sebevědomí. Hlavní motivací je splnit vaše přání a dělat vám radost.

Post by: Aneta Křížová

Skvrny na koberci nejsou ničím výjimečným. Obzvlášť pokud máte v bytě malé děti nebo domácí mazlíčky. Co tedy dělat, když k nějaké takové nehodě dojde? Podívejte se, jak snadno vyčistit koberec od skvrn od jídla či pití, ale i jak z něj odstranit žvýkačku nebo například vylitý lak na nehty.

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností