Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Aneta Křížová

Kdo o nás ještě neslyšel, tak vězte, že v naší jedinečné PROMĚNĚ IMAGE měníme vzhled mužů i žen, k čemuž máme pokaždé profesionální tým. Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku se snaží nejen o změnu vizáže, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost. Je třeba při této příležitosti poznamenat, že všechny dosavadní díly dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme proto nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě a dokonce jeho popularita přerostla hranice regionu. Již jsme tady totiž měli vítěze z Ostravy, Olomouce, Vyškova, v dubnu dokonce až z Prahy. Tentokrát to bude ale zase trošku jiné, protože vybranou vítězku přihlásila její dcera a dotyčná o tom vůbec neví! Pojďme si tedy přiblížit, jak bude vypadat naše předprázdninová PROMĚNA IMAGE s pořadovým číslem pětatřicet.

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás vítám u červnového dílu naší pravidelné rubriky Servis pro ženy. Věřím, že již máte za sebou plánování letní dovolené, a bez ohledu na to, kde a jakkoli ji strávíte, tak si právě tento předprázdninový čas zpříjemníme naší rubrikou. Opět se podíváme na pánevní dno, představíme si vítězku červnové PROMĚNY IMAGE, pochopitelně si zacvičíme a něco lahodného si také upečeme. Nezapomeňte, že se stále můžete hlásit do dalšího dílu PROMĚNY IMAGE, čeká vás zážitek na celý život.
Pěknou dovolenou vám přeje Aneta Křížová

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již třiatřicet dílů a frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po čtyřiačtyřicáté společně věnovat harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí aj. dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na pánevní dno. Pojďme tedy na to...

Post by: Redakce

Bezové květy nyní zdobí snad každý roh a kout. Neotálejte a utíkejte si ho natrhat. Až totiž budete mít rýmu nebo naopak chuť na netradiční marmeládu, šikne se vám.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE+VIDEO: V jedinečném seriálu PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku měníme vzhled mužů i žen. Máme profesionální tým vlasových stylistů, módních poradců, vizážistek, odborníka na brýle a také profesionálního kameramana i fotografa. Snažíme se však nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. Prostě splnit přání a dělat radost, to je hlavní cíl celého projektu.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE prožije další mimořádný díl. V klání dáváme už třetím rokem novou podobu nejen ženám, ale i mužům, o což se stará speciálně složený profesionální tým. Snažíme se každý měsíc nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. Hlavním záměrem je splnit vaše přání a dělat vám radost. Lze s uspokojením konstatovat, že všechny dosavadní kapitoly dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme tak nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě, dokonce se dostal do dalších měst. Doposud jsme měli vítěze z Ostravy, Olomouce, Vyškova, minule dokonce až z Prahy. A tentokrát jsme potěšili opět Vyškov, a je to potřetí v historii muž! Pojďme se již ale podívat na to, kdo se stal v pořadí čtyřiatřicátým vítězem pro měsíc květen.

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři, srdečně vás vítám v májovém dílu tematicky zaměřené strany Servis pro ženy. Pevně doufám a věřím, že se máte dobře, nepropadáte stresu či napětí a že naberete sílu plus tolik potřebný klid i prostřednictvím této pravidelné rubriky.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již třiatřicet dílů a frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

Nechce se vám neustále utrácet za nové a nové chemické přípravky do domácnosti? To je dobře, nám také ne. Vždyť jak si asi se špínou doma poradily naše prapraprabáby? Řiďte se našimi radami a ušetříte nejen vaši peněženku, ale hlavně přírodu!

Post by: Aneta Křížová

Jak co nejchytřeji skladovat čerstvý chléb, rohlíky či jiné pečivo, aby vám již druhý den netvrdlo nebo nemělo nepříjemnou gumovou konzistenci a v nejhorším případě další den nezačalo plesnivět? Zkuste pár osvědčených triků.

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás vítám v dubnovém dílu pravidelné tematicky zaměřené strany Servis pro ženy. Jarní dny prozářené sluncem a provoněné květinami jsou tady a tak si ruku v ruce s touto skutečností zpříjemníme naši rubrikou 

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...