Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již pětačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE + VIDEO: Jako každým rokem, tak i letos vám v prázdninovém období tradičně přinášíme jediný díl seriálu PROMĚNA IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. A tato výjimečná chvíle nastavá právě teď a tady! Nutno předznamenat, že se jedná již o sedmačtyřicáté pokračování, takže se pomalu, ale jistě blížíme k jubilejní padesátce.

Post by: Aneta Křížová

Znovu do akce! Prázdninový díl oblíbeného seriálu nejen pro ženy PROMĚNA IMAGE PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je tady a společně s ním se dostalo exkluzivní pozornosti další z vás. V srpnovém klání se jedná už o pokračování s pořadovým číslem sedmačtyřicet, což značí, že se blížíme k velkému jubileu. A už dnes můžeme prozradit, že se máte na co těšit – bude to velké...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři, po každoroční červencové pauze jsme opět zpátky! A tak vás srdečně vítám v srpnovém vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví.

Post by: Redakce

Ani v červnu nebude na stránkách chybět další díl seriálu PROMĚNA IMAGE. Tentokrát se jedná o předprázdninové pokračování s pořadovým číslem šestačtyřicet. Od dubna roku 2015 každý měsíc pracujeme na tom, abychom vás činili šťastnými a plnili vaše sny. Nejen pro vítězku je to vždy doslova a do písmene pohádkový den, který se do paměti vryje na celý život. Jsme proto nesmírně rádi, že se tento projekt i nadále těší velkému zájmu a můžeme pracovat na něčem, co má smysl. Měníme totiž nejen vizáž, ale děláme radost, vykouzlíme úsměv, pocity nadšení a vnitřní spokojenost, snažíme se dodat kousek sebevědomí. Neméně povzbuzující je i skutečnost, že za námi váží cestu lidé z celé republiky včetně Prahy, bonusem se stal zájem až ze Slovenska. A kohopak jsme vybrali tentokrát?

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po šestapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se znobu zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
také v červnu jsme pro vás připravili další vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví. Jak už dávno víme, čtou nás i pozorní muži. Udělejte si pohodlí, a protože panuje extrémně horké počasí, nezapomínejte na správný pitný režim. Mějte na paměti, že studené nápoje nás vnitřně neochladí, v zemích s trvalým horkem naopak upřednostňují pití vlažného slabého čaje. A co jsem si pro vás tentokrát nachystala? V první řadě odtajnění šestačtyřicáté vítězky seriálu PROMĚNA IMAGE, již podruhé se zaměříme na metodu feng-shui a nechybí ani tolik potřebné cvičení. V neposlední řadě nabízíme recept na dobrotu.
Veselé a sluncem prozářené dny přeje Aneta Křížová
Červnový díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které je v prodeji od pondělí 17. června

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.
Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu Naisy Gentleman a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení od vybrané kosmetičky, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení a natáčení v podání Jiřího Slečky.

Post by: Aneta Křížová

Feng-shui je 3000 let staré čínské učení o harmonii lidského života, umožňuje nastolit správný tok energií, zlepšit naši životní situaci, spánek, fyzické i duševní zdraví a mezilidské vztahy... Tato unikátní filozofie se v zásadě řídí jednoduchými a logickými principy, kdy výsledkem je prostředí, které je více než harmonické. V prvním dílu jsme si řekli, že existuje devět sektorů vycházejících z mřížky Bagua, podle kterých můžeme doma vylepšovat a různě nastavovat naše obydlí. Nastínili jsme také, co způsobují povadlé květiny, rozbité dekorace a co dělat, pokud hledáme vztah, nebo co zavěsit do zóny zdraví, aby se zdraví utužovalo, jakým obrazům se vyhnout či co dovede způsobit místnost přeplněná tiskovinami a oděvy. Dnes se podíváme na barvy.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE:V květnové PROMĚNĚ IMAGE se odehrál další z hezkých příběhů, na které já ani paní Jitka nezapomeneme. Je to jeden z těch, kdy chtěla dcera udělat radost své mamince. Dcera Lenka vyslyšela přání své maminky a tak ji přihlásila do proměny od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jako dárek k 70. narozeninám. Udělala dobře, protože co je víc než splnit sen, darovat nezapomenutelný zážitek, udělat nesmírnou radost a hlavně zahřát u srdce? Paní Jitka omládla vizáží i duší, jsou to opět momenty, které slovy ani nelze vystihnout, to se musí prostě zažít. Děkuji celému týmu za perfektní spolupráci, protože bez nich by naše proměny nebyly takové, jaké jsou. Již nyní se těším na červnové pokračování, nebojte se tedy a přihlaste se do našeho předprázdninového dílu. Věřím, že budete spokojení, ať už jste muž, žena, či manželé, nebo třeba přátelé.“
Za celý tým Aneta Křížová,
patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy
Post by: Aneta Křížová

VIDEO+FOTOGALERIE: Už jsou tomu více jak čtyři roky, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum poprvé zorganizoval změnu vizáže šťastné čtenářky seriálu PROMĚNA IMAGE. Od dubna 2015 jsme tím udělali radost již třiačtyřiceti ženám a čtyřem mužům, přičemž dva díly patřily kompletnímu páru. A v této jízdě hodláme i nadále pokračovat!

Post by: Aneta Křížová

Následující už pětapadesáté okénko v pořadí je věnováno různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...


Tematickou stranu SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 20. května

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.