Dobré odpoledne, dnes je úterý 26.3.2019
svátek slaví Emanuel,
zítra Dita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Redakce

Také se vám ta zima zdá už nekonečná a rádi byste se již procházeli bez několika vrstev oblečení? Dočkáte se již co nevidět. Jaro je totiž za dva tady, alespoň co se kalendáře týče, a tak se můžeme pomalu začít zbavovat teplých kabátů, přičemž se vrhnout se vší parádou na jarní trendy. A vypadá to, že si každý přijde na své, a sice jak ten, kdo se nebojí extravagance, tak i ten, kdo má rád střídmější módu. Co tedy bude dominovat letošní sezóně?

Post by: Redakce

Také v tomto roce pokračujeme v ojedinělém projektu, který má změnit nejen vaši image, ale také duši. Neboť jak známo, když lépe vypadáme, lépe se cítíme. Další díl PROMĚNA IMAGE nesl přízvisko jarní, neboť právě s vítáním tohoto ročního období je spojen. A lze již směle oznámit, že tým PROSTĚJOVSKÉHO Večerník vše zvládl na jedničku.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme dnes po třiapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky na posílení břicha a stehen. Pojďme na to...

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již třiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Redakce

1) Nikdy svému partnerovi neprozrazujete, že jste vystudovaná, samostatně myslící a nezávislá bytost s dostatečnými příjmy (hlavně ne když jsou vyšší než jeho!). Své kreditní karty uložte hluboko do šuplíku a Lamborghini do garáže k otci. Pořiďte si ojetou Felicii nebo kolo.

Post by: Redakce

Babskými radami se označují užitečné tradiční i netradiční metody, jak vyřešit nějaký problém podomácku a bez silnější chemie. Tu něco vyčistit, odstranit skvrny, vyleštit, napravit, vylepšit, urychlit. Babské rady často znějí jako zázračná pomoc. Hledáte alternativu, došly vám čisticí nebo mycí prostředky, nebo vás obtěžuje hmyz jako mravenci nebo banánové mušky? Existuje spousta alternativ, které speciální prostředky nahradí, nebo dokonce zafungují ještě lépe. Babské rady pro domácnost – užijete je v kuchyni, ve spíži i v obýváku. Více v článku “Babské rady pro domácnost”. Poraďte si podobně, jako kdysi naše babičky. Najdete tu také řadu babských rad – některé i s videem.

Post by: Redakce

Zanedlouho začne jaro a s ním by měla přijít očista neboli detoxikace organismu po zimě, aby se mohl správně nastartovat do dalšího období a fungovat, jak má. Nestačí však jen samotná detoxikace těla, je podstatné mít mysl i duši v rovnováze. Pokud jsou mysl či duše dlouhodobě přetížené nebo zatížené negativními emocemi, začne se to odrážet na těle. Tomu je třeba včas učinit přítrž, jinak může docházet k různým zdravotním potížím. S detoxikací mysli a duše začněme tedy ihned...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři, vítám vás v únorovém díle naší oblíbené rubriky. Udělejte si pohodlí, vezměte si k sobě sklenku vody nebo čaj, zákusek, salát či co hrdlo ráčí a pojďte se podívat na to, co jsem si pro vás připravila.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již jedenačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

Zanedlouho začne jaro a s ním by měla přijít očista neboli detoxikace organismu po zimě, aby se mohl správně nastartovat do dalšího období a fungovat, jak má. Nestačí však jen samotná detoxikace těla, je podstatné mít mysl i duši v rovnováze. Pokud jsou mysl či duše dlouhodobě přetížené nebo zatížené negativními emocemi, začne se to odrážet na těle. Tomu je třeba včas učinit přítrž, jinak může docházet k různým zdravotním potížím. S detoxikací mysli a duše začněme tedy ihned...

Post by: Aneta Křížová

Start nového rok máme úspěšně za sebou a ve stejném duchu s ním pokračují proměny od Večerníku. Pokud o tomto projektu ještě někdo neslyšel, tak vězte, že v jedinečným seriálem PROMĚNA IMAGE procházejí ženy, ale také muži či dokonce celé páry. Máme profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost!

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme dnes po jedenapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky pro oblast krční a hrudní páteře a na uvolnění trapézových svalů...

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko