Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 20.6.2019
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po šestapadesáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se znobu zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
také v červnu jsme pro vás připravili další vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví. Jak už dávno víme, čtou nás i pozorní muži. Udělejte si pohodlí, a protože panuje extrémně horké počasí, nezapomínejte na správný pitný režim. Mějte na paměti, že studené nápoje nás vnitřně neochladí, v zemích s trvalým horkem naopak upřednostňují pití vlažného slabého čaje. A co jsem si pro vás tentokrát nachystala? V první řadě odtajnění šestačtyřicáté vítězky seriálu PROMĚNA IMAGE, již podruhé se zaměříme na metodu feng-shui a nechybí ani tolik potřebné cvičení. V neposlední řadě nabízíme recept na dobrotu.
Veselé a sluncem prozářené dny přeje Aneta Křížová
Červnový díl tematické strany SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které je v prodeji od pondělí 17. června

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.
Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu Naisy Gentleman a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.
Dámu pak čeká, jak je již naším zvykem, kvalitní servis v podání profesionálů z Vlassalonu, líčení od vybrané kosmetičky, výběr nového šatníku v RV Fashion, brýlí v Optika Wagner a závěrečnou tečkou pak bude taktéž profesionální focení a natáčení v podání Jiřího Slečky.

Post by: Aneta Křížová

Feng-shui je 3000 let staré čínské učení o harmonii lidského života, umožňuje nastolit správný tok energií, zlepšit naši životní situaci, spánek, fyzické i duševní zdraví a mezilidské vztahy... Tato unikátní filozofie se v zásadě řídí jednoduchými a logickými principy, kdy výsledkem je prostředí, které je více než harmonické. V prvním dílu jsme si řekli, že existuje devět sektorů vycházejících z mřížky Bagua, podle kterých můžeme doma vylepšovat a různě nastavovat naše obydlí. Nastínili jsme také, co způsobují povadlé květiny, rozbité dekorace a co dělat, pokud hledáme vztah, nebo co zavěsit do zóny zdraví, aby se zdraví utužovalo, jakým obrazům se vyhnout či co dovede způsobit místnost přeplněná tiskovinami a oděvy. Dnes se podíváme na barvy.

Post by: Aneta Křížová

FOTOGALERIE:V květnové PROMĚNĚ IMAGE se odehrál další z hezkých příběhů, na které já ani paní Jitka nezapomeneme. Je to jeden z těch, kdy chtěla dcera udělat radost své mamince. Dcera Lenka vyslyšela přání své maminky a tak ji přihlásila do proměny od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jako dárek k 70. narozeninám. Udělala dobře, protože co je víc než splnit sen, darovat nezapomenutelný zážitek, udělat nesmírnou radost a hlavně zahřát u srdce? Paní Jitka omládla vizáží i duší, jsou to opět momenty, které slovy ani nelze vystihnout, to se musí prostě zažít. Děkuji celému týmu za perfektní spolupráci, protože bez nich by naše proměny nebyly takové, jaké jsou. Již nyní se těším na červnové pokračování, nebojte se tedy a přihlaste se do našeho předprázdninového dílu. Věřím, že budete spokojení, ať už jste muž, žena, či manželé, nebo třeba přátelé.“
Za celý tým Aneta Křížová,
patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy
Post by: Aneta Křížová

VIDEO+FOTOGALERIE: Už jsou tomu více jak čtyři roky, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum poprvé zorganizoval změnu vizáže šťastné čtenářky seriálu PROMĚNA IMAGE. Od dubna 2015 jsme tím udělali radost již třiačtyřiceti ženám a čtyřem mužům, přičemž dva díly patřily kompletnímu páru. A v této jízdě hodláme i nadále pokračovat!

Post by: Aneta Křížová

Následující už pětapadesáté okénko v pořadí je věnováno různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí přece jen dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na cviky k posílení vnitřního stabilizačního systému, protože těch není nikdy dost. Pojďme na to...


Tematickou stranu SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 20. května

Post by: Aneta Křížová

Čínské umění feng-shui je 3000 let staré učení o harmonii lidského života, umožňuje nastolit správný tok energií, zlepšit naši životní situaci, spánek, fyzické i duševní zdraví a mezilidské vztahy. Tato unikátní filozofie se v zásadě řídí jednoduchými a logickými principy, kdy výsledkem je více než harmonické prostředí.

Post by: Aneta Křížová

S potěšením vám oznamujeme, že je před námi už pětačtyřicátý díl seriálu PROMĚNA IMAGE, který již více jak čtyři roky vychází na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Od dubna 2015, kdy byl uskutečněn historicky první díl, jsme změnili image již čtyřiačtyřiceti vítězkám, ale nejen ženám, ale i mužům a ve dvou případech i celým párům. Každý měsíc usilujeme a zaměřujeme se na to, abychom vás činili šťastnými a plnili vaše sny. Je to vždy doslova pohádkový den, který se nesmazatelně zapíše do paměti jeho aktérů. Jsme nesmírně rádi, že se tento projekt nadále těší zájmu z řad čtenářů a my se tak podílíme na něčem, co dává smysl. Měníme totiž nejen vizáž, ale děláme radost, vykouzlíme úsměv, pocity nadšení a vnitřní spokojenost a snažíme se dodat potřebné sebevědomí. Nemálo nás hřeje skutečnost, že za námi váží cestu lidé napříč republikou. Měli jsme tady vítězky z Olomouce, Vyškova, Ostravy či Prahy, dokonce za námi neváhala přijet dáma až ze Slovenska. Děkujeme za vaši přízeň, bez vás by to nešlo!

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás vítám při čtení květnového vydání oblíbené tematické strany nejen pro něžná pohlaví. Jak už dávmno víme, čtou nás i pozorní muži. Udělejte si proto obě skupiny maximální pohodlí, vezměte si k sobě sklenku vody nebo čaj, k tomu třeba zákusek, salát, či co hrdlo ráčí a podívejte se, co jsem pro vás dnes připravila. V první řadě vám poodhalím již pětačtyřicátou vítězku seriálu PROMĚNA IMAGE, seznámím vás s tematikou feng-shui a také si opět zacvičíte. V neposlední řadě si podle receptu něco dobrého upečete.
Krásný zbytek májopvých dnů přeje Aneta Křížová


Tematickou stranu SERVIS PRO ŽENY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 20. května

Post by: Aneta Křížová

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiačtyřicet dílů a nezadržitelně frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Aneta Křížová

1. krok – volba oblečení

Tentokrát jsme nejprve zavítali do Plumlovské ulice, kde jsme se v RV FASHION zaměřili na výběr nových outfitů. A nutno říci, že tato proměna byla o změně celkového stylu. „Pavlína mi prozradila, že šaty a elegantní styl nejsou úplně zakotveny v jejím šatníku. Z tohoto důvodu jsme zařadili po delší době kostým, resp. kombinaci sukně a saka. Vyštíhlené sako a krátká sukně vítězce slušely. Kombinace se žlutou halenkou dodala modelu energii jarního sluníčka. Je to styl formální, který by měl určitě být v šatníku každé ženy,“ prozradil vydařený záměr René Volek, majitel prodejny. „Dalším modelem byly malé společenské, a to imitace sametu s leskem. Paní Pavle velmi dobře padly a bylo vidět, že se v nich cítí dobře. Kolekci výběru dotvořily dvoje bílé šaty na běžné denní nošení a svou barevností a rafinovaným střihem už směřují k jaru a teplejšímu počasí,“ zakončil Volek svůj popis outfitů.

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad