Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Redakce

V minulém díle jsme se řekli, že není nutné ani žádoucí bolest hlavy řešit ihned léky. V první řadě je důležité se zamyslet nad tím, proč nás hlava začala bolet a proč právě teď. Posléze pokračovat tím, kolik jsme doposud vypili čisté vody, kolik jsme měli cukru, kolik hodin a jak jsme spali, zda nás bolí či nebolí za krkem, či byli ve shonu, stresu a napětí více než jindy. Zda jsme potkali někoho, koho jsme potkat zrovna nepotřebovali, zda jsme jedli v rámci možností zdravě, zda správně a řádně dýcháme apod. Tohle všechno totiž může způsobovat bolesti hlavy...

Post by: Michal Kadlec

O čakrách jsme zde psali již mnohokrát, od té doby však uběhla poměrně delší doba. A právě nyní nastal ten správný okamžik se k nim zase vrátit. Tentokrát se podíváme na to, jak lze čakry vyčistit pomocí vizualizace. Čakry lze čistit několika metodami, některé zvládneme sami, jiné je lepší přenechat odborníkovi na tuto oblast. Jelikož se v této rubrice od počátku snažím mimo jiné o to, abychom si všichni uměli pomoci a přicházeli na věci bez cizího přičinění, pokusíme se takto čakry vyčistit...

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,

po necelém měsíci vám na vaší oblíbené straně PROSTĚJOVSKÝ Večerník přináší srpnový díl tematického Servisu pro ženy. Opět doufám, že se máte hezky a v klidu, s veselou myslí a plnými doušky si ještě pořád užíváte letní dny.

Post by: Redakce

V tomto okénku se budeme již po šestačtyřicáté společně věnovat harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí aj. dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na bolesti zad a uvolnění oblasti beder.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po pětačtyřicáté společně věnovat harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí aj. dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na uvolnění oblasti beder. Pojďme tedy na to...

Post by: Aneta Křížová

* Kláro, jak se po PROMĚNĚ IMAGE cítíte? Splnili jsme vaše přání?
„Cítím se jako někdo jiný. (úsměv) Ještě ze mě neopadla nervozita, musím se sama se sebou ještě ztotožnit. Asi jsem věnovala hodně energie strachu z toho, jak nakonec budu vypadat. Až budu sama a v klidu, pak to asi lépe zhodnotím.“

Post by: Aneta Křížová

1) Nikdy svému partnerovi neprozrazujete, že jste vystudovaná, samostatně myslící a nezávislá bytost s dostatečnými příjmy (hlavně ne když jsou vyšší než jeho!). Své kreditní karty uložte hluboko do šuplíku a Lamborghini do garáže k otci. Pořiďte si ojetou Felicii nebo kolo.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již čtyřiatřicet dílů a frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.

Post by: Redakce

Kdo o nás ještě neslyšel, tak vezte, že v našem jedinečném seriálu PROMĚNA IMAGE pravidelně měníme vzhled mužů i žen. Máme k dispozici profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Splnit vaše přání a dělat vám radost.

Post by: Redakce

1) Nikdy svému partnerovi neprozrazujete, že jste vystudovaná, samostatně myslící a nezávislá bytost s dostatečnými příjmy (hlavně ne když jsou vyšší než jeho!). Své kreditní karty uložte hluboko do šuplíku a Lamborghini do garáže k otci. Pořiďte si ojetou Felicii nebo kolo.

2) Nikdy nezmiňujte před partnerem jeho nedostatky, hlavně neporovnávejte jeho schopnosti se sousedem. Nikdy nezapomeňte, že muž miluje očima – nikdy vás nesmí spatřit s natáčkami, opuchlýma očima či ve vytahaných teplákách. Pokud budete nemocná, zatajte to před ním, přestala byste ho zajímat (a co kdyby od vás tu tajemnou smrtelnou chorobu chytil?).
3) Pokud před partnerem pochválíte souseda, kolegu, příp. filmového herce, připravte se na přednášku, že on by to zvládl taky (lépe) nebo že nemáte vkus. Jeho nejlepšího přítele nikdy nekritizujte, i kdyby to byl několikanásobný vrah. Najde pro něj vždy polehčující okolnosti („kdyby nebylo tý jeho starý...“).
4) Nikdy nedávejte najevo, že domácnost řídíte vlastně vy – své myšlenky prezentujte jako jeho vlastní a hlasitě ho chvalte za jeho schopnosti vše zařídit (především před tchyní, sousedy, kolegy). Pozor na přílišnou chválu před jeho přáteli z mokré čtvrti! – zde je na místě si spíše mírně postěžovat – stoupne u nich v ceně. Pokud vám splní nějaké nadstandardní přání (umyje nádobí), bude požadovat týž den nadstandardní sex!
5) Nikdy nezapomeňte vychválit muže za vynesení koše či opravu kapajícího kohoutku (nejlépe se slovy „to bych tedy nikdy nedokázala..“). Pokud má partner zrovna rýmičku, nezapomeňte chodit okolo něj po špičkách s vážným výrazem ve tváři a neustále ho litovat. Samozřejmě veškeré domácí práce jsou pro něj v tomto období naprosté tabu! Pro vás to naopak neplatí, vy přece nejste nikdy nemocná – nezapomeňte!
6) Nikdy nedávejte najevo svoje znalosti. I když víte, že ten hřebík by se měl zatlouct o deset centimetrů vedle, neopovažujte se to říct nahlas! Pokud na to přijde sám, uznale ho pochvalte. Nemluvte ani o tom, že máte v malíku celého Dostojevského a v mládí jste milovala Seiferta – chtěl by si to s nimi okamžitě ručně vyřídit!)
7}Pokud vám za krásnou noc nabídne dárek či peníze, pusťte ho k vodě – nestojí za nic a myslí si, že jste na prodej. V tomto případě mu doporučte nejbližší podnik s červenými lucerničkami.
8) Stejný postup zvolte, nepůjčí-li vám za deště svoje sako – buďto je buran, anebo se bojí, že mu ho už nevrátíte.
9) Nikdy nemluvte o svých zkušenostech v sexu a svých bývalých milencích a když už, tak pouze kriticky („tobě nesahá ani po kotníky, drahý“). Jinak by se urazil, že jste nepočkala na něj, Jediného Pana Božského, a automaticky by vás považoval za lehkou ženštinu.
10) Pokud chcete partnera v krátké době co nejlépe poznat, opijte ho. Může se ale pak stát, že z hospody půjdete už každý zvlášť. Tuto akci proto rozhodně nepořádejte u sebe doma. Vyhnete se tím také nutnosti vymalovat znovu kuchyň, vyměnit koberec v obýváku a nechat opravit křeslo.Stejný postup zvolte, pakliže hledáte důvod k ráznému rozchodu.
11) Nikdy muži nepřipomínejte jeho bývalé milenky (hlavně pokud ho opustily ony). Když už není zbytí, tak jen pohoršeně prohlašujte, že jsou to krávy.
12) Nikdy nenuťte svého partnera, aby s vámi navštěvoval diskotéky, plesy a podobné akce. Zkazil by vám večer a možnost zaflirtovat si s hezkým barmanem. Při návštěvě divadelního představení nikdy partnera nebuďte ještě před přestávkou, výjimkou je, pokud hlasitě chrápe. Příště vezměte raději kamarádku a cestou domů zaskočte na decku červeného (nebo víc, abyste měla následující den dost sil na dodržení všech předchozích pravidel).

Post by: Redakce

Už vás nebaví rozpuštěné vlasy? Naučíme vás, jak vykouzlit úchvatný drdol i elegantní culík, který vám dodá šmrnc a navíc s jeho pomocí i omládnete.

Post by: Redakce

Seriál PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku PROMĚNA IMAGE má za sebou již pětatřicet dílů a frčí dál! Nejen ženy, ale i muži si zaslouží péči. A my se o vás postaráme přímo královsky.
Nejdříve vám vybereme oblečení na míru, posléze se o vás postarají prvotřídní profesionálové v pánském salónu Naisy Gentleman a samotný závěr bude završen profesionálním focením. Zkrátka budete fešák, za kterým se nejedna žena otočí.

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.