Dobré odpoledne, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Post by: Aneta Křížová

Také v roce 2018 bude pokračovat oblíbený projekt PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku pod názvem PROMĚNA IMAGE a nutno dodat, že zanedlouho to budou již tři roky, co poprvé odstartoval. Od té doby proběhlo již třicet úspěšných proměn a jedeme dál. Měníme muže i ženy, máme profesionální tým a snažíme se nejen o změnu image, ale hlavně o vnitřní proměnu a dodání potřebného sebevědomí. A co je pro nás hlavní? Jako vždy splnit vaše přání a dělat vám radost! Je třeba poznamenat, že všechny dosavadní díly dopadly skvěle a každá z nich byla něčím výjimečná. Jsme proto nesmírně rádi, že se tento projekt stále těší velké popularitě a pevně doufáme, že tomu tak bude i nadále. Nyní se již pojďme podívat na vítězku lednového - jedenatřicátého dílu, která tak doplňuje předešlých osmadvacet žen a dva muže.

Post by: Aneta Křížová

Již jedenatřicátá PROMĚNA IMAGE dlouhodobého seriálu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku je za námi. A tak další vítězka, na kterou se usmálo štěstí, zažila den plný hýčkání a péče, nato se cítila jako princezna z pohádky. Změna účesu, líčení, proměna šatníku, nové brýle a kompletní poradenství, to byl již tradiční program naší lednové proměny. Ostatně je tomu již více jak dva a půl roku, co PROSTĚJOVSKÝ Večerník jako jediné místní periodikum poprvé zorganizoval změnu vizáže první šťastné čtenářky.

Post by: Redakce

Říká se, že dům bez knih je jako tělo bez duše. V době, kdy už domácí knihovny pomalu přestávají být součástí moderních obývacích pokojů, v jejichž centrech trůní velká plochá obrazovka, vede Jitka Hanáková dům, který duši rozhodně má. Městská knihovna v Němčicích nad Hanou díky osmadvacetileté sympaťačce nepochybně vzkvétá a nikoliv náhodou byla letos vyhlášena Nejlepší knihovnou Olomouckého kraje, když předstihla i loňského celostátního vítěze z Rapotína na Šumpersku. To však není vše.

Post by: Aneta Křížová

Jsou chvíle, kdy se horoskopy nemýlí. Plánujete-li svatbu, mrkněte, jaké šaty vám doporučují hvězdy.

Post by: Aneta Křížová

„Máme za sebou jednatřicátou PROMĚNU IMAGE. Když se nad tímto číslem zamyslím, přijde mi to jako včera, kdy jsme s tímto projektem začínali a dnes přitom píšu reportáž s tak poměrně vysokým číslem. Jak jsem zde již několikrát zmínila, každá naše proměna je pro mě jedinečná a každá ve mně něco zanechala. Nejinak tomu bylo tentokrát u paní Petry Lačňákové, která byla velice vřelá už při prvním kontaktu. Na proměnu se hrozně těšila a dokonce ji nedoprovázela ani žádná nervozita, celý den si tak příjemně užívala. Z celodenního setkání s ní jsem vnímala vnitřní sílu, odhodlání, ale i pokoru, vděčnost a hlavně dobrotu. I když jsou to silné vazby, které na mě působily, přeci jen mi tam něco chybělo. Po proměně jsem to u Petry ale náhle objevila. Byla to radost ze sebe samé, konkrétně ohromná vnitřní spokojenost. Najednou byla pomyslně celistvá. Nový vzhled jí dodal to, co potřebovala, ale nějak si to sama neuměla dodat. Spokojenost nám nemůže nikdo dát, vždy musí vzniknout uvnitř nás, musíme být spokojeni sami se sebou, abychom byli šťastní a mohli přijímat a dávat. A právě to se stalo. Z paní Lačňákové se stal nový člověk se vším všudy a já silně doufám, že takto k sobě bude již nadále přistupovat a vydrží jí to, co možná nejdéle. Děkuji všem, co se na této PROMĚNĚ IMAGE podíleli a těšíme se na vás zase při další proměně nejen vizáže ale i duše.“

Za celý tým Aneta Křížová,
patronka projektu a redaktorka servisu pro ženy

Post by: Redakce

Už tradičně děti s rodiči v rámci prvního adventního týdne ozdobili společně Cipískův vánoční stromeček a zahráli si na čertíky a andílky. Nechyběly čertovské a andělské úkoly, adventní tvoření, zpívání, tanečky a další aktivity spjaté s přicházejícími svátky.

Post by: Aneta Křížová

Devětadvacátá PROMĚNA IMAGE je tady a s ní naše další vítězka, která se může těšit na životní zážitek. Čeká ji totiž změna účesu, nové líčení, proměna šatníku, nové originální brýle, nadto kompletní poradenství a vůbec den jako ze snů. Chybět nebudou ani profesionální fotografování a natáčení. Chceme vám pomoci vypadat tak, jak si představujete, dodat vám chybějící sebevědomí, získat novou energii a jiskru do života. Toto všechno se nám podařilo již u sedmadvaceti žen a dvou mužů a výsledek byl vždy skvělý. Nejinak tomu bude jistě i tentokrát. Listopadovou PROMĚNU IMAGE získala paní Radka Slečková.

Post by: Aneta Křížová

V tomto okénku se budeme již po osmatřicáté společně věnovat různým harmonizačním, relaxačním, ale i posilujícím či rehabilitačním a kompenzačním cvičením. K tomu, abychom předešli bolestem zad, kloubů, blokádám a dalším nešvarům, je potřeba pravidelný pohyb. Pokud však již k nějakému narušení v oblasti zad, páteře, kyčlí dojde, je potřeba se problematické partii pravidelně věnovat. Dnes se zaměříme na oblast kyčlí. Pojďme tedy na to...

Post by: Aneta Křížová

Dětský domov z Prostějova se zapojil do unikátního charitativního projektu Obchůdky s Albertem, který během adventu probíhá v mnoha regionech České republiky. Cílem akce, kterou organizuje Nadační fond Albert, je představit dětem ze sociálně ohroženého prostředí svět obchodování hravou formou. Vánoční dekorace a dárky, které děti vyráběly během celého roku, můžete zakoupit 15. a 16. prosince v prostějovské prodejně supermarketu Albert v Plumlovské ulici.

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
srdečně vás přesně po měsíci vítám v dalším díle vaší oblíbené rubriky Servis pro ženy. Listopadové dny jsou jako stvořené pro klidné a ničím neručené čtení. Proto se pohodlně usaďte, vezměte si sklenici vody, něco dobrého a už se nenechejte ničím rušit.
Na co se dnes můžete těšit? Zjistíte, kdo se stal dalším vítězem PROMĚNY IMAGE od PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, můžete si vyzkoušet, jak se oprostit od dojmů, které vám nečiní dobro, a ani tentokrát nebude chybět naše tradiční cvičení. Hlásit se také můžete do další PROMĚNY IMAGE, stále hledáme muže i ženy. Tak neváhejte a hlaste se, čeká vás zážitek na celý život.

Milé čtenářky a milí čtenáři, srdečně vás vítám u předvánočního vydání Servisu pro ženy. Náměstí nám krásně svítí, vůně cukroví se již začíná linout po většině domácností a obchody jsou plné hekticky poletujících lidí. Ano, blíží se Vánoce. Svátky klidu a míru, tedy alespoň kdysi dávno to tak bylo. Nenechte se ale strhnout davem a udělejte si klidné a harmonické předvánoční období společně s námi. Hezky se tedy usaďte a přečtěte si o tom, jak se správně přejídat, kdo vyhrál jubilejní PROMĚNU IMAGE, v samotném závěru najdete návod na cvičení. Příjemné bude, když si k tomu všemu pustíte třeba i vánoční koledy. A pokud budete mít zájem, přihlaste se do další proměny. I po novém roce budeme hledat muže a ženy, vybrané čeká zážitek na celý život.

Krásný advent přeje Aneta Křížová

Předvánoční díl seriálu PROMĚNA IMAGE najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 18. prosince

Post by: Aneta Křížová

Milé čtenářky a milí čtenáři,
jsem ráda, že vás mohu opětovně přivítat tentokrát v únorovém dílu naší pravidelné rubriky Servis pro ženy. Činím tak znovu srdečně a pevně doufám, že jste všichni zdraví, šťastní a spokojení, načež se tak můžeme společně vydat křížem krážem řadou zajímavostí. Tentokrát začneme péčí o naše ledviny, následně se podíváme na další odhalení PROMĚNY IMAGE, u které máme velkou radost, že se bude podruhé v historii jednat o partnerskou proměnu. A také si tradičně zacvičíme.
Krásný a radostný únor vám přeje Aneta Křížová


Tradiční tematickou stranu Servis pro ženy najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vychází v pondělí 19. února

Post by: Aneta Křížová

Nákup drahých čisticích prostředků, které jsou mnohdy neúčinné či zakoupení drahého dárku pro vaše blízké, který je sice věnován z lásky, ale působí velice neosobně, zavdává stále více tomu, abyste si poradili jinak. Alternativním způsobem může být výroba dárku či nahrazení neúčinného prostředku běžnou potravinou, která vám leží v domácnosti, a o níž jste doposud nevěděli, že neslouží pouze k jídlu. Rad o tom, jak doma vyrobit originální dekorace, které zkrášlí Vaše obydlí je spousta, ovšem málokteré jsou využitelné pro všechny. Některé jsou technicky náročné, jiné Vám sáhnou hlouběji do peněženky. Přinášíme vám návody, triky a tipy, které v sobě skrývají jednoduchost a finanční nenáročnost.

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě