Dobrý večer, dnes je čtvrtek 1.10.2020
svátek slaví Igor,
zítra Olívie a Oliver
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 zapadlHodně nezodpovědně se zachoval třiaosmdesátiletý nimrod, který jedno odpoledne odešel do lesa na lov a vrátil se až druhý den. Jeho vystrašená manželka zalarmovala policii s tím, že po celou noc postrádá muže. Ten kvůli patáliím s autem musel přenocovat v lese, ale proč mobilem nezavolal své ženě a ani nereagoval na početná volání? Desítky policistů i kolegů myslivců tak po něm vlastně pátrali zbytečně...

„Ve středu desátého prosince jsme v časných ranních hodinách přijali na linku 158 oznámení o pohřešování třiaosmdesátiletého seniora z obce na Prostějovsku, které podala jeho manželka. Bylo zjištěno, že den předtím se kolem druhé hodiny odpoledne muž vydal, jako myslivec, na lov zvěře do lesů nacházejících se několik kilometrů od místa jeho bydliště. Odjel svým vozidlem, ale domů se nevrátil, nepodal o sobě žádnou zprávu a na telefony nereagoval,“ popsala situaci Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Po muži bylo okamžitě vyhlášeno pátrat. „Do rozsáhlé akce bylo zapojeno několik desítek policistů, včetně psovoda a členů mysliveckých sdružení okolních obcí. Policistům se podařilo krátce po poledni lokalizovat také mobilní telefon pohřešovaného. Zjistili, že třiaosmdesátiletý pán se již nachází doma. Sám se vrátil i s vozidlem domů. Byl zdravý, v pořádku, jen trochu podchlazený,“ informovala Večerník o šťastném konci pátrací akce mluvčí krajské policie.
A co se vůbec stalo, že stařík se v noci nevrátil domů? „Senior s vozidlem v nočních hodinách zapadl v lese a přenocoval v něm. Kolem poledne ho pak vyprostili lesní dělníci a teprve potom se mohl vrátit domů,“ vysvětlila Irena Urbánková.
Zavolat domů ale myslivec mohl, vždyť měl u sebe mobilní telefon...

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-