Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 27.2.2020
svátek slaví Alexandr,
zítra Lumír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

50 zapadlHodně nezodpovědně se zachoval třiaosmdesátiletý nimrod, který jedno odpoledne odešel do lesa na lov a vrátil se až druhý den. Jeho vystrašená manželka zalarmovala policii s tím, že po celou noc postrádá muže. Ten kvůli patáliím s autem musel přenocovat v lese, ale proč mobilem nezavolal své ženě a ani nereagoval na početná volání? Desítky policistů i kolegů myslivců tak po něm vlastně pátrali zbytečně...

„Ve středu desátého prosince jsme v časných ranních hodinách přijali na linku 158 oznámení o pohřešování třiaosmdesátiletého seniora z obce na Prostějovsku, které podala jeho manželka. Bylo zjištěno, že den předtím se kolem druhé hodiny odpoledne muž vydal, jako myslivec, na lov zvěře do lesů nacházejících se několik kilometrů od místa jeho bydliště. Odjel svým vozidlem, ale domů se nevrátil, nepodal o sobě žádnou zprávu a na telefony nereagoval,“ popsala situaci Irena Urbánková, tisková mluvčí Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje.
Po muži bylo okamžitě vyhlášeno pátrat. „Do rozsáhlé akce bylo zapojeno několik desítek policistů, včetně psovoda a členů mysliveckých sdružení okolních obcí. Policistům se podařilo krátce po poledni lokalizovat také mobilní telefon pohřešovaného. Zjistili, že třiaosmdesátiletý pán se již nachází doma. Sám se vrátil i s vozidlem domů. Byl zdravý, v pořádku, jen trochu podchlazený,“ informovala Večerník o šťastném konci pátrací akce mluvčí krajské policie.
A co se vůbec stalo, že stařík se v noci nevrátil domů? „Senior s vozidlem v nočních hodinách zapadl v lese a přenocoval v něm. Kolem poledne ho pak vyprostili lesní dělníci a teprve potom se mohl vrátit domů,“ vysvětlila Irena Urbánková.
Zavolat domů ale myslivec mohl, vždyť měl u sebe mobilní telefon...

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments